Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

Kategorie: H21

Datum:
19.05.2018
Místo konání:
Tábor - Gymnázium Pierra de Coubertina
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Tábor 2018
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Picek Jan - R1
Stavitel tratí:
Novotný Radek - R3
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H21
2.60 km, 84 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9715
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 14:06 10949
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 14:31 + 0:25 10641
3. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 14:45 + 0:39 10469
4. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 14:58 + 0:52 10309
5. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 15:10 + 1:04 10161
6. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 15:17 + 1:11 10075
7. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 15:20 + 1:14 10038
8. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 15:28 + 1:22 9939
9. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 15:29 + 1:23 9927
10. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 15:32 + 1:26 9890
11. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 15:39 + 1:33 9803
12. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 15:43 + 1:37 9754
13. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 15:44 + 1:38 9742
14. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 15:58 + 1:52 9569
15. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 15:59 + 1:53 9557
16. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 16:01 + 1:55 9532
17. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 16:03 + 1:57 9508
18. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 16:08 + 2:02 9446
19. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 16:14 + 2:08 9372
20. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 16:25 + 2:19 9237
21. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 16:28 + 2:22 9200
22. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 16:29 + 2:23 9187
23. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 16:41 + 2:35 9040
24. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 16:57 + 2:51 8842
25. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 16:58 + 2:52 8830
26. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 17:14 + 3:08 8633
27. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 17:32 + 3:26 8411
28. Kolovský František LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň 17:44 + 3:38 8263
29. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 17:55 + 3:49 8128
30. Vištejn Jiří LPM9304 C OK Lokomotiva Plzeň 18:41 + 4:35 7561
31. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 19:35 + 5:29 6896
32. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 26:56 + 12:50 1462