Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

Kategorie: H50

Datum:
19.05.2018
Místo konání:
Tábor - Gymnázium Pierra de Coubertina
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Tábor 2018
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Picek Jan - R1
Stavitel tratí:
Novotný Radek - R3
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H50
2.10 km, 54 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcík Peter AOP6601 C Orientační Běh Opava 13:17
2. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 13:21 + 0:04
3. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 14:12 + 0:55
4. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:24 + 1:07
5. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 14:26 + 1:09
6. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 14:27 + 1:10
6. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 14:27 + 1:10
8. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 14:29 + 1:12
9. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 14:50 + 1:33
10. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 15:10 + 1:53
11. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 15:11 + 1:54
12. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:28 + 2:11
12. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 15:28 + 2:11
14. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 15:30 + 2:13
15. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 15:38 + 2:21
16. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 15:41 + 2:24
17. Zelenin Andrej 29D6600 C USG Chemnitz 16:13 + 2:56
18. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 16:49 + 3:32
19. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:53 + 3:36
20. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 16:54 + 3:37
21. Ševčík Marek PCB6701 C SKP České Budějovice 16:55 + 3:38
22. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 17:08 + 3:51
23. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 18:03 + 4:46
24. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 18:05 + 4:48
25. Müller Rico 71D6400 C USV TU Dresden 18:06 + 4:49
26. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 18:27 + 5:10
27. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 19:01 + 5:44
28. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 19:10 + 5:53
29. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 20:11 + 6:54
30. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 20:21 + 7:04
31. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 20:33 + 7:16
32. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 20:42 + 7:25
33. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB Tretra Praha 20:58 + 7:41
34. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 22:06 + 8:49
35. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:12 + 8:55
36. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 22:40 + 9:23
37. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 23:04 + 9:47
38. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 24:28 + 11:11
Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň DISK
Gossel Heiko 71D6500 C USV TU Dresden DISK
Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava DISK