Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

Kategorie: H21A

Datum:
19.05.2018
Místo konání:
Tábor - Gymnázium Pierra de Coubertina
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Tábor 2018
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Picek Jan - R1
Stavitel tratí:
Novotný Radek - R3
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H21A
2.30 km, 64 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8772
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glaner Franz 18A C WAT 14:00
2. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 14:03 + 0:03 9208
3. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 14:11 + 0:11 9123
4. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 14:19 + 0:19 9037
5. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 14:22 + 0:22 9005
6. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 14:24 + 0:24 8983
7. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 14:28 + 0:28 8940
8. Leideck Karsten 71D8600 C USV TU Dresden 14:33 + 0:33
9. Kretzschmar Matthias 18D9001 C Post SV Dresden 14:35 + 0:35
10. Chromý Adam TBM8841 R KOS TJ Tesla Brno 14:38 + 0:38 8833
11. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 14:41 + 0:41 8801
11. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 14:41 + 0:41 8801
13. Pauser Jakob 32A C HSV OL Wiener Neustadt 14:42 + 0:42
14. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 14:43 + 0:43 8780
15. Simkovics Erik Nilsson 13A0002 C OLC Wienerwald 14:46 + 0:46
15. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 14:46 + 0:46 8747
17. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 14:50 + 0:50 8705
18. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 15:00 + 1:00 8597
18. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 15:00 + 1:00 8597
20. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 15:02 + 1:02 8576
21. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 15:03 + 1:03 8565
22. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 15:04 + 1:04 8555
23. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 15:10 + 1:10 8490
24. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 15:13 + 1:13 8458
25. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:15 + 1:15 8437
26. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 15:20 + 1:20 8383
27. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 15:21 + 1:21 8372
28. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 15:29 + 1:29 8287
29. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 15:30 + 1:30 8276
30. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 15:31 + 1:31 8265
31. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 15:32 + 1:32 8254
32. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 15:35 + 1:35 8222
33. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 15:37 + 1:37 8201
34. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 15:41 + 1:41 8158
35. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 15:44 + 1:44 8126
36. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 15:46 + 1:46 8104
36. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 15:46 + 1:46 8104
38. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 15:47 + 1:47 8094
39. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 15:48 + 1:48 8083
40. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 15:54 + 1:54 8019
41. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 15:55 + 1:55 8008
41. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 15:55 + 1:55 8008
43. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 15:57 + 1:57 7986
44. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 15:59 + 1:59 7965
45. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 16:00 + 2:00 7954
46. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 16:01 + 2:01 7943
47. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 16:02 + 2:02 7933
48. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:08 + 2:08 7868
49. Neumann Josef 71D8400 C USV TU Dresden 16:10 + 2:10
49. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 16:10 + 2:10 7847
49. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 16:10 + 2:10 7847
52. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 16:21 + 2:21 7729
52. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 16:21 + 2:21 7729
54. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 16:23 + 2:23 7708
55. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 16:29 + 2:29 7643
56. Zelenin Anatoly 71D9300 C USV TU Dresden 16:30 + 2:30
57. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 16:31 + 2:31 7622
58. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 16:37 + 2:37 7558
59. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 16:38 + 2:38 7547
60. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 16:45 + 2:45 7472
61. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 16:46 + 2:46 7461
62. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 16:48 + 2:48 7440
63. Bichl Daniel 18A0000 C WAT 16:56 + 2:56
64. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 17:01 + 3:01 7300
65. Richter Friedmar 71D8100 C USV TU Dresden 17:09 + 3:09
66. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 17:16 + 3:16 7139
67. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:33 + 3:33 6957
68. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:46 + 3:46 6818
69. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 17:51 + 3:51 6764
70. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 17:54 + 3:54 6732
71. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 17:59 + 3:59 6679
72. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 18:04 + 4:04 6625
73. Olunczek Andrej 71D0000 C USV TU Dresden 19:13 + 5:13
74. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 22:30 + 8:30 3773
Pfeifer Chris 22A C OLC Graz DISK
Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín DISK 0
Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0