Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: D45C

Datum:
20.05.2018
Místo konání:
Tábor - Horky
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Pintovka 2018
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Cahel Marek - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D45C
2.80 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 22:47
2. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 23:04 + 0:17
3. Eckardt Cornelia 71D6900 C USV TU Dresden 24:53 + 2:06
4. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 25:59 + 3:12
5. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 26:31 + 3:44
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:17 + 4:30
7. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 27:43 + 4:56
8. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 28:03 + 5:16
9. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 28:13 + 5:26
10. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 28:36 + 5:49
11. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 29:05 + 6:18
12. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 29:07 + 6:20
13. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 29:28 + 6:41
14. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 29:52 + 7:05
15. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 29:58 + 7:11
16. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 30:19 + 7:32
17. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 30:20 + 7:33
18. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 30:23 + 7:36
19. Zelenin Jekaterina 29D7050 C USG Chemnitz 31:01 + 8:14
20. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 31:16 + 8:29
21. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:24 + 8:37
22. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 31:36 + 8:49
23. Náměstková Veronika EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha 31:44 + 8:57
24. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 31:48 + 9:01
25. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 31:57 + 9:10
26. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 32:33 + 9:46
27. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:43 + 9:56
28. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 32:45 + 9:58
29. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 33:06 + 10:19
30. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 34:11 + 11:24
31. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 34:14 + 11:27
32. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 34:28 + 11:41
33. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 34:32 + 11:45
34. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 34:38 + 11:51
35. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 34:53 + 12:06
36. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 35:12 + 12:25
37. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 35:15 + 12:28
38. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 36:38 + 13:51
39. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 36:39 + 13:52
40. Müller-Wenzke Astrid 71D6851 C USV TU Dresden 36:52 + 14:05
41. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 37:12 + 14:25
42. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 37:22 + 14:35
43. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:23 + 14:36
44. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 37:50 + 15:03
45. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 39:21 + 16:34
46. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 40:26 + 17:39
47. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 40:57 + 18:10
48. Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 41:40 + 18:53
49. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 41:42 + 18:55
50. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:11 + 20:24
51. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 44:23 + 21:36
52. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 44:34 + 21:47
53. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:33 + 24:46
54. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 48:58 + 26:11
55. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 49:12 + 26:25
56. Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:20 + 26:33
57. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:47 + 30:00
58. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 54:17 + 31:30
59. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 55:08 + 32:21
60. Nováková Pavlína PVD7151 C OOB TJ Sokol Pražák 56:13 + 33:26
61. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 57:51 + 35:04
62. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 58:44 + 35:57
63. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 64:34 + 41:47
64. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 70:26 + 47:39