Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: D55C

Datum:
20.05.2018
Místo konání:
Tábor - Horky
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Pintovka 2018
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Cahel Marek - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D55C
2.60 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 C Angy OL 25:09
2. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 33:16 + 8:07
3. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 34:02 + 8:53
4. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:13 + 9:04
5. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 34:15 + 9:06
6. Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 34:21 + 9:12
7. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 35:05 + 9:56
8. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 35:42 + 10:33
9. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 35:56 + 10:47
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 37:21 + 12:12
11. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:53 + 12:44
12. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 39:19 + 14:10
13. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 40:28 + 15:19
14. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 40:39 + 15:30
15. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 42:34 + 17:25
16. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 42:39 + 17:30
17. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 42:45 + 17:36
18. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 45:41 + 20:32
19. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 48:43 + 23:34
20. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:08 + 24:59
21. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 50:28 + 25:19
22. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 57:25 + 32:16
23. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 61:36 + 36:27
24. Patáková Mária KSH5751 C OB Kašperské Hory 62:29 + 37:20
Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov DISK
MS Ledvinová Jana NNN03 C Neregistrovaní DISK