Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: H55C

Datum:
20.05.2018
Místo konání:
Tábor - Horky
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Pintovka 2018
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Cahel Marek - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H55C
3.00 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 C Post SV Dresden 23:20
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 24:59 + 1:39
3. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 26:41 + 3:21
4. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 28:00 + 4:40
5. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 28:23 + 5:03
6. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 29:12 + 5:52
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 29:34 + 6:14
8. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 30:03 + 6:43
9. Nieke Hagen 71D6300 C USV TU Dresden 30:31 + 7:11
10. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 30:37 + 7:17
11. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 31:04 + 7:44
12. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:18 + 8:58
13. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 32:20 + 9:00
14. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 32:44 + 9:24
15. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 33:03 + 9:43
16. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 33:49 + 10:29
17. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 10:35
18. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 35:04 + 11:44
19. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 35:15 + 11:55
20. Zenker Norbert 71D5801 C USV TU Dresden 35:26 + 12:06
21. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 35:34 + 12:14
22. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 35:35 + 12:15
23. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:49 + 12:29
24. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 35:59 + 12:39
25. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 36:26 + 13:06
26. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 38:42 + 15:22
27. Hones Sepp 26A5400 C HSV Ried 39:06 + 15:46
28. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 40:07 + 16:47
29. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 40:38 + 17:18
30. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 42:02 + 18:42
31. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 44:30 + 21:10
32. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 45:18 + 21:58
33. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 45:51 + 22:31
34. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 45:54 + 22:34
35. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 46:39 + 23:19
36. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 46:47 + 23:27
37. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 47:39 + 24:19
38. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 52:46 + 29:26
39. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 53:21 + 30:01
40. Šomvársky Ján NNN5500 C Neregistrovaní 73:49 + 50:29
Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA DISK
Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering DISK
MS Ledvina Tomáš NNN02 C Neregistrovaní 51:52 + 28:32