Event results: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Class: H21A

Date:
2018/05/20
Place:
Tábor - Horky
Organiser:
VTA - SC vebr-sport
Used map:
Pintovka 2018
Director:
Vébr Jiří - R2
Referee:
Cahel Marek - R1
Course setter:
Picek Jan - R1
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Protocol:
Závod proběhl bez závad.
H21A
4.90 km, 230 m, 19 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8236
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 33:46 9044
2. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 35:29 + 1:43 8617
3. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 35:50 + 2:04 8529
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 35:53 + 2:07 8517
5. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 36:00 + 2:14 8488
6. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 36:39 + 2:53 8326
7. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 36:57 + 3:11 8251
8. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 37:16 + 3:30 8172
9. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 37:42 + 3:56 8064
10. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 37:46 + 4:00 8048
11. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 37:55 + 4:09 8010
12. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 38:01 + 4:15 7985
13. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 38:10 + 4:24 7948
14. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 38:25 + 4:39 7886
15. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 38:32 + 4:46 7856
16. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 38:38 + 4:52 7832
17. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 38:52 + 5:06 7773
18. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 39:09 + 5:23 7703
19. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 39:18 + 5:32 7665
20. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 39:20 + 5:34 7657
21. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 39:28 + 5:42 7624
21. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 39:28 + 5:42 7624
23. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 39:36 + 5:50 7591
24. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 39:40 + 5:54 7574
25. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 39:41 + 5:55 7570
26. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:04 + 6:18 7474
27. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 40:05 + 6:19 7470
28. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 40:14 + 6:28 7433
29. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 40:32 + 6:46 7358
30. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 40:38 + 6:52 7333
31. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 40:41 + 6:55 7321
31. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 40:41 + 6:55 7321
33. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 40:43 + 6:57 7312
34. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 40:48 + 7:02 7292
35. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 41:01 + 7:15 7238
36. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:19 + 7:33 7163
37. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 41:20 + 7:34 7159
38. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 41:32 + 7:46 7109
39. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 41:38 + 7:52 7084
40. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 41:42 + 7:56 7067
41. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 41:53 + 8:07 7022
42. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 41:58 + 8:12 7001
43. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 42:08 + 8:22 6959
44. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 42:10 + 8:24 6951
44. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 42:10 + 8:24 6951
46. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 42:33 + 8:47 6855
47. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 43:16 + 9:30 6677
48. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 43:19 + 9:33 6664
49. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 43:35 + 9:49 6598
50. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 44:06 + 10:20 6469
51. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 44:13 + 10:27 6440
52. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 44:33 + 10:47 6357
53. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 44:46 + 11:00 6303
54. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 45:24 + 11:38 6145
55. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 45:47 + 12:01 6049
56. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 46:13 + 12:27 5941
57. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 46:15 + 12:29 5933
58. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 46:19 + 12:33 5917
59. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 47:31 + 13:45 5617
60. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 47:44 + 13:58 5563
61. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 49:59 + 16:13 5003
62. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 50:16 + 16:30 4932
63. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 51:24 + 17:38 4650
64. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 51:34 + 17:48 4608
65. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 54:11 + 20:25 3956
66. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:16 + 21:30 3686
Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín DISK 0
Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
MS Vištejn Jiří LPM9304 C OK Lokomotiva Plzeň 39:26 + 5:40 0