Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: H21B

Datum:
20.05.2018
Místo konání:
Tábor - Horky
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Pintovka 2018
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Cahel Marek - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21B
4.30 km, 210 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6852
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 35:24 7485
2. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 36:57 + 1:33 7177
3. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 37:12 + 1:48 7127
4. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 37:23 + 1:59 7091
5. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 37:49 + 2:25 7005
6. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 37:51 + 2:27 6998
7. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 37:55 + 2:31 6985
8. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 39:16 + 3:52 6716
9. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 39:34 + 4:10 6656
10. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 39:59 + 4:35 6574
11. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 40:06 + 4:42 6550
12. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 40:09 + 4:45 6540
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 40:18 + 4:54 6511
14. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 40:41 + 5:17 6434
15. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:57 + 5:33 6381
16. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 41:01 + 5:37 6368
17. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 41:06 + 5:42 6352
18. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 41:15 + 5:51 6322
19. Kunc Petr MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně 41:22 + 5:58 6298
20. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 41:47 + 6:23 6216
21. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 42:22 + 6:58 6100
22. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 42:24 + 7:00 6093
22. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 42:24 + 7:00 6093
24. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 42:42 + 7:18 6033
25. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 43:10 + 7:46 5940
26. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 43:27 + 8:03 5884
27. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 43:34 + 8:10 5861
28. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 43:42 + 8:18 5834
29. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 44:34 + 9:10 5662
30. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 44:51 + 9:27 5606
31. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 45:25 + 10:01 5493
32. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 45:26 + 10:02 5490
33. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 45:46 + 10:22 5423
34. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 47:13 + 11:49 5135
35. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 47:19 + 11:55 5115
36. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 47:50 + 12:26 5012
37. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 47:59 + 12:35 4982
38. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:16 + 12:52 4926
39. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 48:19 + 12:55 4916
40. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 48:23 + 12:59 4903
41. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 50:31 + 15:07 4479
42. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 50:34 + 15:10 4469
43. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 50:36 + 15:12 4462
44. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:55 + 15:31 4399
45. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 52:14 + 16:50 4137
46. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 52:41 + 17:17 4048
47. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 53:59 + 18:35 3789
48. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 58:50 + 23:26 2824
49. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 66:55 + 31:31 1217
50. Dadák Michal LCE9003 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:42 + 32:18 1061
Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec DISK 0
Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB Tretra Praha DISK 0
Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering DISK 0