Race results: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Date:
2018/05/20
Place:
Tábor - Horky
Organiser:
VTA - SC vebr-sport
Used map:
Pintovka 2018
Director:
Vébr Jiří - R2
Referee:
Cahel Marek - R1
Course setter:
Picek Jan - R1
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Protocol:
Závod proběhl bez závad.
Classes:
D10C     D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D20C     D21E     D21A     D21B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DF     H10C     H12C     H14C     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     HDR     HF     P    
D10C
2.00 km, 55 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 13:03
2. Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 14:15 + 1:12
3. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 14:18 + 1:15
4. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 15:33 + 2:30
5. Nováková Pavlína DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka 15:49 + 2:46
6. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 15:58 + 2:55
7. Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 17:31 + 4:28
8. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 17:56 + 4:53
9. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 19:29 + 6:26
10. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 19:34 + 6:31
11. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 20:56 + 7:53
12. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:28 + 10:25
13. Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 25:44 + 12:41
14. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 27:29 + 14:26
15. Schneeweissová Luisa DKP0861 C Oddíl OB Kotlářka 27:49 + 14:46
D12C
2.40 km, 75 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 18:39
2. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 19:06 + 0:27
3. Škáchová Viktorie DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka 19:31 + 0:52
4. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 20:45 + 2:06
5. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 25:41 + 7:02
6. Kašparová Alžběta DOR0753 C OK Dobříš 26:59 + 8:20
7. Škáchová Zuzana DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka 27:11 + 8:32
8. Janošíková Marie VCB0752 C OB České Budějovice 27:55 + 9:16
9. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 30:01 + 11:22
10. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 30:17 + 11:38
11. Hiklová Eva ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno 41:13 + 22:34
12. Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 41:28 + 22:49
13. Pazderníková Petra OPI0651 C Orientační sporty Písek 44:51 + 26:12
14. Fialová Kateřina DOR0754 C OK Dobříš 54:56 + 36:17
D14C
2.60 km, 95 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 20:49
2. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 23:38 + 2:49
3. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 24:47 + 3:58
4. Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 25:34 + 4:45
5. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 25:49 + 5:00
6. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 27:03 + 6:14
7. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 28:04 + 7:15
8. Počtová Klára OPI0453 C Orientační sporty Písek 31:48 + 10:59
9. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 32:41 + 11:52
10. Balková Markéta OPI0450 B Orientační sporty Písek 33:23 + 12:34
11. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 33:36 + 12:47
12. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 35:42 + 14:53
13. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:46 + 14:57
14. Horáčková Michaela DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka 37:52 + 17:03
15. Ripplová Emma DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka 48:43 + 27:54
16. Moudrá Hana DKP0552 C Oddíl OB Kotlářka 49:59 + 29:10
17. Fistrová Ludmila OPI0451 C Orientační sporty Písek 60:27 + 39:38
D16A
2.90 km, 120 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 25:48
2. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 26:00 + 0:12
3. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 27:43 + 1:55
4. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 28:09 + 2:21
5. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 28:11 + 2:23
6. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 28:18 + 2:30
7. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 28:55 + 3:07
8. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 29:05 + 3:17
9. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:15 + 3:27
10. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 29:23 + 3:35
11. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 29:45 + 3:57
12. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 29:47 + 3:59
13. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 29:48 + 4:00
14. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 29:53 + 4:05
15. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 29:57 + 4:09
16. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 30:03 + 4:15
17. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 30:30 + 4:42
18. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 30:37 + 4:49
19. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 30:43 + 4:55
20. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 30:53 + 5:05
21. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 31:04 + 5:16
22. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 31:24 + 5:36
23. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 31:37 + 5:49
24. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 31:43 + 5:55
25. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:14 + 6:26
26. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 32:37 + 6:49
27. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 32:49 + 7:01
28. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 32:58 + 7:10
29. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 33:24 + 7:36
30. Kodytková Denisa SHK0252 A OK Slavia Hradec Králové 33:26 + 7:38
31. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 33:46 + 7:58
32. Fišarová Eliška KRL0351 A Kometa Kralovice 34:04 + 8:16
33. Hankovcová Helena KAM0350 A OK Kamenice 34:23 + 8:35
34. Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 34:36 + 8:48
35. Petrásová Hana LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice 34:46 + 8:58
36. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 34:55 + 9:07
37. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 36:57 + 11:09
38. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 37:15 + 11:27
39. Řeháková Gabriela SKV0351 B TJ Slovan Karlovy Vary 37:18 + 11:30
40. Tichá Julie TZL0252 A SKOB Zlín 37:53 + 12:05
41. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 38:20 + 12:32
42. Steinert Luise 31D0351 C SV Lengefeld 38:34 + 12:46
43. Pilná Natálie VRL0351 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:37 + 12:49
44. Smutná Anna Marie DKP0359 B Oddíl OB Kotlářka 38:58 + 13:10
45. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 13:37
46. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:02 + 14:14
47. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 40:23 + 14:35
48. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 40:31 + 14:43
49. Podrábská Marie TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:00 + 15:12
50. Nádeníčková Iva NEK0350 A Nejdek Orienteering 41:33 + 15:45
51. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:32 + 18:44
52. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 46:09 + 20:21
53. Nentvichová Julie DOR0351 A OK Dobříš 47:12 + 21:24
54. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 49:34 + 23:46
55. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 52:40 + 26:52
56. Müller Josefine 71D0350 C USV TU Dresden 58:44 + 32:56
57. Šafaříková Lucie OPI0350 C Orientační sporty Písek 61:00 + 35:12
58. Náměstková Radka EKP0353 C VŠTJ Ekonom Praha 66:13 + 40:25
Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D16C
2.60 km, 110 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 32:37
2. Bečvářová Markéta OPI0250 C Orientační sporty Písek 38:11 + 5:34
3. Novotná Veronika OSN0353 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:15 + 6:38
4. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:27 + 14:50
5. Vydrová Lucie DKP0360 C Oddíl OB Kotlářka 54:10 + 21:33
D18A
3.30 km, 155 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 30:52
2. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 31:10 + 0:18
3. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 32:24 + 1:32
4. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 32:37 + 1:45
5. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 33:02 + 2:10
6. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 33:16 + 2:24
7. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:43 + 3:51
8. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 34:58 + 4:06
9. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 35:47 + 4:55
10. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:13 + 5:21
11. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 36:49 + 5:57
12. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:50 + 5:58
13. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 37:05 + 6:13
14. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:36 + 6:44
15. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 37:40 + 6:48
16. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 37:59 + 7:07
17. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:46 + 7:54
18. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 38:55 + 8:03
19. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 39:21 + 8:29
20. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 42:44 + 11:52
21. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:59 + 12:07
22. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 43:04 + 12:12
23. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 43:11 + 12:19
24. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 43:19 + 12:27
25. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 43:25 + 12:33
26. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 43:29 + 12:37
27. Shánělová Štěpánka CHC0152 B K.O.B. Choceň 44:06 + 13:14
28. Štefková Klára TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno 44:23 + 13:31
29. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 46:05 + 15:13
30. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 46:17 + 15:25
31. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 47:03 + 16:11
32. Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 47:56 + 17:04
33. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 48:49 + 17:57
34. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 48:51 + 17:59
35. Štráchalová Diana KRE0150 B OOB TJ Sokol Křemže 53:36 + 22:44
36. Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 55:09 + 24:17
37. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 55:23 + 24:31
38. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:55 + 28:03
39. Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 60:15 + 29:23
40. Náměstková Denisa EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha 61:41 + 30:49
Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava DISK
D18C
2.80 km, 145 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 43:11
2. Karbusová Kateřina OPI0052 B Orientační sporty Písek 52:13 + 9:02
3. Holzbachová Lucie DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka 60:51 + 17:40
Houserová Tereza OPI0156 C Orientační sporty Písek DISK
D20A
3.50 km, 180 m, 13 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8034
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 28:32 8590
2. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 28:52 + 0:20 8492
3. Sieglová Eliška PGP9954 R SK Praga 28:57 + 0:25 8467
4. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 31:16 + 2:44 7781
5. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 33:23 + 4:51 7155
6. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 33:31 + 4:59 7116
7. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 33:48 + 5:16 7032
8. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 35:37 + 7:05 6494
9. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 35:42 + 7:10 6470
10. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 36:10 + 7:38 6332
11. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 36:26 + 7:54 6253
12. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 37:03 + 8:31 6070
13. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 37:09 + 8:37 6041
14. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 37:26 + 8:54 5957
15. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 40:09 + 11:37 5153
16. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 40:23 + 11:51 5084
17. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 41:04 + 12:32 4882
18. Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 41:10 + 12:38 4852
19. Knížková Šárka TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:24 + 15:52 3896
20. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 44:54 + 16:22 3748
21. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 45:57 + 17:25 3437
22. Odehnalová Klára ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno 46:39 + 18:07 3230
23. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 47:23 + 18:51 3013
24. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 47:49 + 19:17 2885
25. Malivánková Eva ZBM9952 A SK Žabovřesky Brno 55:09 + 26:37 715
Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice DISK 0
D20C
3.00 km, 115 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:48
D21E
4.70 km, 205 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9736
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 37:18 10614
2. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 38:32 + 1:14 10282
3. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 39:21 + 2:03 10063
4. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 39:24 + 2:06 10049
5. Simkovics Anna Nilsson 13A0001 C OLC Wienerwald 40:10 + 2:52
6. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 41:21 + 4:03 9525
7. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 41:26 + 4:08 9503
8. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 41:42 + 4:24 9431
9. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 42:33 + 5:15 9203
10. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 43:08 + 5:50 9046
11. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 43:11 + 5:53 9033
12. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 43:54 + 6:36 8840
13. Novotná Markéta PHK9451 C OK 99 Hradec Králové 44:06 + 6:48 8786
14. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 45:04 + 7:46 8526
15. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 45:18 + 8:00 8464
16. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 45:24 + 8:06 8437
17. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 45:32 + 8:14 8401
18. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 45:50 + 8:32 8320
19. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 46:54 + 9:36 8034
20. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 47:10 + 9:52 7962
21. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 47:26 + 10:08 7890
22. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 47:31 + 10:13 7868
23. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 47:45 + 10:27 7805
24. Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 48:37 + 11:19 7572
25. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 49:33 + 12:15 7321
26. Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové 50:03 + 12:45 7187
27. Nováková Tereza LPU9757 E OK Lokomotiva Pardubice 50:10 + 12:52 7156
28. Doležalová Monika KAM8851 C OK Kamenice 50:16 + 12:58 7129
29. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 50:29 + 13:11 7070
30. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 51:46 + 14:28 6726
31. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 52:24 + 15:06 6555
32. Straube Hanka 31D7350 C SV Lengefeld 52:52 + 15:34
33. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 53:55 + 16:37 6148
34. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 57:20 + 20:02 5229
35. Nieke Corinna 71D9350 C USV TU Dresden 67:30 + 30:12
Wareyka Sabine 18A001 C WAT DISK
Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín DISK 0
Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21A
3.90 km, 190 m, 15 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8465
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 35:58 9376
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 38:28 + 2:30 8780
3. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 38:32 + 2:34 8764
4. Svobodová Lenka PHK9551 C OK 99 Hradec Králové 38:35 + 2:37 8752
5. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 40:03 + 4:05 8403
6. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 40:35 + 4:37 8276
7. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 40:58 + 5:00 8184
8. Šiková Barbora LPM9650 C OK Lokomotiva Plzeň 41:54 + 5:56 7962
9. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 42:05 + 6:07 7918
10. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 42:32 + 6:34 7811
11. Valešová Jana CHA9152 C OK Chrastava 42:38 + 6:40 7787
12. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 42:46 + 6:48 7755
13. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:56 + 6:58 7716
14. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 43:16 + 7:18 7636
15. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 43:46 + 7:48 7517
16. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 44:15 + 8:17 7402
16. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:15 + 8:17 7402
18. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 44:16 + 8:18 7398
19. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 47:44 + 11:46 6572
20. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 47:48 + 11:50 6556
21. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:59 + 12:01 6512
22. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:13 + 12:15 6457
23. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 48:17 + 12:19 6441
24. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 48:32 + 12:34 6381
25. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 49:22 + 13:24 6183
26. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 50:27 + 14:29 5924
27. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 50:39 + 14:41 5877
28. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 52:00 + 16:02 5555
29. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 52:03 + 16:05 5543
30. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 52:17 + 16:19 5488
31. Lavičková Michaela PGP9656 C SK Praga 52:38 + 16:40 5404
32. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 52:40 + 16:42 5396
33. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 52:58 + 17:00 5325
34. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 53:17 + 17:19 5249
35. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 54:23 + 18:25 4987
36. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 55:19 + 19:21 4765
37. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 57:15 + 21:17 4304
38. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 58:02 + 22:04 4117
39. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 58:30 + 22:32 4006
40. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 59:33 + 23:35 3756
41. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 59:59 + 24:01 3653
42. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 60:36 + 24:38 3506
43. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 61:27 + 25:29 3303
44. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 61:58 + 26:00 3180
45. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 63:17 + 27:19 2866
46. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 64:45 + 28:47 2517
47. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 64:53 + 28:55 2485
48. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 68:40 + 32:42 1583
49. Grundmanová Lenka CHC8651 C K.O.B. Choceň 72:58 + 37:00 559
50. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 82:41 + 46:43 0
Nieke Patricia TUR9552 C OOB TJ Turnov DISK 0
Jirásková Barbora SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Baierová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Hlavová Hana KON8888 R KOB Konice DISK 0
D21B
3.70 km, 170 m, 14 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 4670
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 45:41 5030
2. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 46:47 + 1:06 4913
3. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:49 + 1:08 4909
4. Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 49:15 + 3:34 4649
5. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 52:35 + 6:54 4294
6. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 52:49 + 7:08 4269
7. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 53:03 + 7:22 4244
8. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 55:20 + 9:39 4001
9. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 59:22 + 13:41 3571
10. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 61:03 + 15:22 3391
11. Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering 63:46 + 18:05 3102
12. Studničná Lenka 7QX8650 C Neregistrovaní - Studničná 70:23 + 24:42
13. Káninská Markéta TAP9054 C KOB Tretra Praha 77:37 + 31:56 1625
D21C
3.30 km, 150 m, 14 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 2639
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:44 2985
2. Gottfriedová Adéla VCB9755 C OB České Budějovice 49:15 + 3:31 2784
3. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 52:04 + 6:20 2624
4. Čechová Lenka NNN9051 C Neregistrovaní 54:08 + 8:24
5. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 55:38 + 9:54 2420
6. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 56:39 + 10:55 2362
7. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 60:12 + 14:28 2159
8. Škrlová Kristýna KRL9954 C Kometa Kralovice 63:01 + 17:17 1999
9. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 65:58 + 20:14 1830
10. Kalinová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 92:45 + 47:01 302
11. Sedlatá Kateřina CHC8951 C K.O.B. Choceň 102:01 + 56:17 0
12. Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy 112:08 + 66:24 0
D35C
3.00 km, 115 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 25:29
2. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 28:15 + 2:46
3. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 28:55 + 3:26
4. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:35 + 4:06
5. Hulcová Pavla KSH7753 C OB Kašperské Hory 29:42 + 4:13
6. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 30:35 + 5:06
7. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 30:50 + 5:21
8. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 30:51 + 5:22
9. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 31:10 + 5:41
10. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 31:25 + 5:56
11. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 32:00 + 6:31
12. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:46 + 7:17
13. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 33:07 + 7:38
14. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 33:30 + 8:01
15. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 33:35 + 8:06
16. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 35:32 + 10:03
17. Špičáková Barbora DKP8250 C Oddíl OB Kotlářka 35:50 + 10:21
18. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 36:45 + 11:16
19. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 37:22 + 11:53
20. Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 37:24 + 11:55
21. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 37:28 + 11:59
22. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 38:55 + 13:26
23. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:50 + 14:21
24. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 40:26 + 14:57
25. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 40:57 + 15:28
26. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 41:09 + 15:40
27. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 41:14 + 15:45
28. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:36 + 16:07
29. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 42:05 + 16:36
30. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:26 + 16:57
31. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 42:36 + 17:07
32. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:07 + 17:38
33. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 43:09 + 17:40
34. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 45:53 + 20:24
35. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 47:07 + 21:38
36. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 47:10 + 21:41
37. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 48:07 + 22:38
38. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 48:09 + 22:40
39. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 48:57 + 23:28
40. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 49:26 + 23:57
41. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 49:41 + 24:12
42. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 51:27 + 25:58
43. Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 52:12 + 26:43
44. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 56:33 + 31:04
45. Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 57:08 + 31:39
46. Zámečníková Jitka 3VX7450 C Zámečníci 57:21 + 31:52
47. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 57:36 + 32:07
48. Haľková Jarka 5RC7753 C Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 60:40 + 35:11
Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga DISK
Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha DISK
D45C
2.80 km, 100 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 22:47
2. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 23:04 + 0:17
3. Eckardt Cornelia 71D6900 C USV TU Dresden 24:53 + 2:06
4. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 25:59 + 3:12
5. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 26:31 + 3:44
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:17 + 4:30
7. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 27:43 + 4:56
8. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 28:03 + 5:16
9. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 28:13 + 5:26
10. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 28:36 + 5:49
11. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 29:05 + 6:18
12. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 29:07 + 6:20
13. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 29:28 + 6:41
14. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 29:52 + 7:05
15. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 29:58 + 7:11
16. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 30:19 + 7:32
17. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 30:20 + 7:33
18. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 30:23 + 7:36
19. Zelenin Jekaterina 29D7050 C USG Chemnitz 31:01 + 8:14
20. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 31:16 + 8:29
21. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:24 + 8:37
22. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 31:36 + 8:49
23. Náměstková Veronika EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha 31:44 + 8:57
24. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 31:48 + 9:01
25. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 31:57 + 9:10
26. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 32:33 + 9:46
27. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:43 + 9:56
28. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 32:45 + 9:58
29. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 33:06 + 10:19
30. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 34:11 + 11:24
31. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 34:14 + 11:27
32. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 34:28 + 11:41
33. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 34:32 + 11:45
34. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 34:38 + 11:51
35. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 34:53 + 12:06
36. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 35:12 + 12:25
37. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 35:15 + 12:28
38. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 36:38 + 13:51
39. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 36:39 + 13:52
40. Müller-Wenzke Astrid 71D6851 C USV TU Dresden 36:52 + 14:05
41. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 37:12 + 14:25
42. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 37:22 + 14:35
43. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:23 + 14:36
44. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 37:50 + 15:03
45. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 39:21 + 16:34
46. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 40:26 + 17:39
47. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 40:57 + 18:10
48. Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 41:40 + 18:53
49. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 41:42 + 18:55
50. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:11 + 20:24
51. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 44:23 + 21:36
52. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 44:34 + 21:47
53. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:33 + 24:46
54. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 48:58 + 26:11
55. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 49:12 + 26:25
56. Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:20 + 26:33
57. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:47 + 30:00
58. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 54:17 + 31:30
59. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 55:08 + 32:21
60. Nováková Pavlína PVD7151 C OOB TJ Sokol Pražák 56:13 + 33:26
61. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 57:51 + 35:04
62. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 58:44 + 35:57
63. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 64:34 + 41:47
64. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 70:26 + 47:39
D55C
2.60 km, 95 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kuleva Angelina 2HD5750 C Angy OL 25:09
2. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 33:16 + 8:07
3. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 34:02 + 8:53
4. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:13 + 9:04
5. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 34:15 + 9:06
6. Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 34:21 + 9:12
7. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 35:05 + 9:56
8. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 35:42 + 10:33
9. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 35:56 + 10:47
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 37:21 + 12:12
11. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:53 + 12:44
12. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 39:19 + 14:10
13. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 40:28 + 15:19
14. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 40:39 + 15:30
15. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 42:34 + 17:25
16. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 42:39 + 17:30
17. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 42:45 + 17:36
18. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 45:41 + 20:32
19. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 48:43 + 23:34
20. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:08 + 24:59
21. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 50:28 + 25:19
22. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 57:25 + 32:16
23. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 61:36 + 36:27
24. Patáková Mária KSH5751 C OB Kašperské Hory 62:29 + 37:20
Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov DISK
MS Ledvinová Jana NNN03 C Neregistrovaní DISK
D65C
2.20 km, 95 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 33:08
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 37:42 + 4:34
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:54 + 6:46
4. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 44:01 + 10:53
5. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 45:46 + 12:38
6. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 50:43 + 17:35
7. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 60:42 + 27:34
8. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 63:18 + 30:10
9. Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 65:02 + 31:54
Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha DISK
Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín DISK
DF
2.00 km, 70 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Velátová Lucie OPI0750 C Orientační sporty Písek 22:00
2. Čižinská Nikola SCP0855 C OK Sparta Praha 30:25 + 8:25
3. Kalousová Adéla EKP0950 C VŠTJ Ekonom Praha 37:42 + 15:42
4. Toncarová Katka PVD0951 C OOB TJ Sokol Pražák 43:06 + 21:06
5. Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 43:43 + 21:43
Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H10C
2.00 km, 55 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 12:16
2. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 13:05 + 0:49
3. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 13:12 + 0:56
4. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 13:51 + 1:35
5. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 14:06 + 1:50
6. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 14:55 + 2:39
7. Pazderník Tomáš OPI0800 C Orientační sporty Písek 14:59 + 2:43
8. Engel Adam DKP0910 C Oddíl OB Kotlářka 15:00 + 2:44
9. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 16:12 + 3:56
10. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 16:32 + 4:16
11. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 17:55 + 5:39
12. Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 20:31 + 8:15
13. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 21:08 + 8:52
14. Šmahel Tadeáš OPI1000 C Orientační sporty Písek 21:27 + 9:11
15. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 21:33 + 9:17
16. Zíka Martin PVD0901 C OOB TJ Sokol Pražák 21:54 + 9:38
17. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 22:14 + 9:58
18. Švarc František DKP0911 C Oddíl OB Kotlářka 26:36 + 14:20
19. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 26:49 + 14:33
H12C
2.40 km, 75 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Elleder David DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka 19:59
2. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 23:01 + 3:02
3. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 23:31 + 3:32
4. Šmelík Daniel LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:48 + 4:49
5. Pelc Tadeáš CST0601 B OB Strakonice 25:57 + 5:58
6. Salinger Jakub DKP0715 C Oddíl OB Kotlářka 28:33 + 8:34
7. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 28:56 + 8:57
8. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 29:18 + 9:19
9. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 31:17 + 11:18
10. Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 33:27 + 13:28
11. Studnička Jakub DKP0718 C Oddíl OB Kotlářka 34:47 + 14:48
12. Hrdlička Šimon OPI0601 C Orientační sporty Písek 36:37 + 16:38
13. Krogman Tadeáš DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka 37:19 + 17:20
14. Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 37:39 + 17:40
15. Rippl Matouš DKP0608 C Oddíl OB Kotlářka 41:34 + 21:35
16. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 46:25 + 26:26
17. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 47:16 + 27:17
18. Schnabl Jakub RIC0706 C OB Říčany 56:35 + 36:36
19. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 62:18 + 42:19
Žižka Přemysl DOR0706 C OK Dobříš DISK
H14C
2.90 km, 105 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 20:52
2. Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 20:53 + 0:01
3. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 21:22 + 0:30
4. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:03 + 2:11
5. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 23:30 + 2:38
6. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 24:52 + 4:00
7. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 24:54 + 4:02
8. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 25:18 + 4:26
9. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 25:37 + 4:45
10. Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 26:23 + 5:31
11. Smolka Jakub TAP0500 C KOB Tretra Praha 28:30 + 7:38
12. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 29:11 + 8:19
13. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 30:27 + 9:35
14. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 10:56
15. Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 33:04 + 12:12
16. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 33:43 + 12:51
17. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 33:46 + 12:54
18. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 34:59 + 14:07
19. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 36:00 + 15:08
20. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 37:37 + 16:45
21. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 40:56 + 20:04
22. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 44:08 + 23:16
23. Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 56:15 + 35:23
H16A
3.50 km, 135 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 25:01
2. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 25:29 + 0:28
3. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 26:14 + 1:13
4. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:18 + 1:17
5. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 26:36 + 1:35
6. Mayer Šimon KSH0202 A OB Kašperské Hory 27:03 + 2:02
7. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:19 + 2:18
8. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 27:38 + 2:37
9. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:43 + 2:42
10. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 27:48 + 2:47
11. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 28:20 + 3:19
12. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 28:25 + 3:24
13. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 28:26 + 3:25
14. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 28:30 + 3:29
15. Spěváček Vojtěch VPM0205 A KOS Slavia Plzeň 28:40 + 3:39
16. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 28:54 + 3:53
17. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 28:59 + 3:58
18. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 29:14 + 4:13
19. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 29:15 + 4:14
20. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 29:39 + 4:38
21. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:51 + 4:50
22. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 30:07 + 5:06
23. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 30:36 + 5:35
24. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 30:38 + 5:37
24. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 30:38 + 5:37
26. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 30:39 + 5:38
27. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:42 + 5:41
28. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 31:09 + 6:08
29. Hojný Jáchym SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec 31:43 + 6:42
30. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 31:51 + 6:50
31. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 31:59 + 6:58
32. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 32:15 + 7:14
33. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 32:23 + 7:22
34. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 32:52 + 7:51
35. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 33:16 + 8:15
36. Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:18 + 8:17
37. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 34:07 + 9:06
38. Oncirk Jan ONO0301 A SKOB Ostrov 34:23 + 9:22
39. Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 34:33 + 9:32
40. Rusin Vojtěch LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice 34:43 + 9:42
41. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 35:14 + 10:13
42. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 35:57 + 10:56
43. Musil Štěpán TBM0305 B KOS TJ Tesla Brno 35:58 + 10:57
44. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 36:04 + 11:03
45. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 36:14 + 11:13
46. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:35 + 11:34
47. Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 37:18 + 12:17
48. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 37:19 + 12:18
49. Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 37:51 + 12:50
50. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 38:13 + 13:12
51. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 38:56 + 13:55
52. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 40:43 + 15:42
53. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 41:08 + 16:07
54. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 41:21 + 16:20
55. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 41:27 + 16:26
56. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 44:40 + 19:39
57. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:00 + 19:59
Hřivna Jakub PGP0305 A SK Praga DISK
H16C
3.00 km, 115 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 29:58
2. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:33 + 3:35
3. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 33:39 + 3:41
4. Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 37:52 + 7:54
Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava DISK
H18A
3.70 km, 170 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 26:32
2. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 26:59 + 0:27
3. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:26 + 0:54
4. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 28:31 + 1:59
5. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 28:53 + 2:21
6. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:58 + 2:26
7. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 29:17 + 2:45
8. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 29:29 + 2:57
9. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 30:08 + 3:36
10. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 30:21 + 3:49
11. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:41 + 4:09
12. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 30:53 + 4:21
12. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 30:53 + 4:21
14. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 31:09 + 4:37
15. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 31:13 + 4:41
16. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 31:46 + 5:14
17. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:51 + 5:19
18. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 31:53 + 5:21
19. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 32:14 + 5:42
20. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 32:20 + 5:48
21. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:44 + 6:12
22. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:51 + 6:19
23. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 33:04 + 6:32
24. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 33:18 + 6:46
25. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 33:19 + 6:47
26. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 33:41 + 7:09
27. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 33:52 + 7:20
28. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 34:14 + 7:42
29. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 34:39 + 8:07
30. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 34:48 + 8:16
31. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 34:49 + 8:17
32. Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové 35:07 + 8:35
33. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 36:31 + 9:59
34. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 36:47 + 10:15
35. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 36:51 + 10:19
36. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 37:38 + 11:06
37. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 39:49 + 13:17
38. Paleček Ondřej LPU0105 B OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 15:17
39. Rajnoha David TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno 47:18 + 20:46
40. Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 54:41 + 28:09
Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno DISK
H18C
3.30 km, 150 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kunckel Konstantin 71D0001 C USV TU Dresden 30:49
2. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 39:33 + 8:44
3. Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy 48:28 + 17:39
4. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:05 + 21:16
5. Valenta Adam OPI0102 B Orientační sporty Písek 53:20 + 22:31
H20A
4.00 km, 195 m, 17 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8667
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 27:39 9304
2. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 27:53 + 0:14 9227
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 28:29 + 0:50 9030
4. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 28:33 + 0:54 9009
5. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 28:56 + 1:17 8883
6. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 29:33 + 1:54 8681
7. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:45 + 2:06 8615
8. Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 29:46 + 2:07 8609
9. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 29:55 + 2:16 8560
10. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 30:20 + 2:41 8424
11. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 31:28 + 3:49 8052
12. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 31:32 + 3:53 8030
13. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 32:22 + 4:43 7757
14. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 32:30 + 4:51 7713
15. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 32:33 + 4:54 7696
16. Klein Cedrik 71D9901 C USV TU Dresden 33:07 + 5:28
17. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 33:40 + 6:01 7330
18. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 34:21 + 6:42 7106
19. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:24 + 8:45 6433
20. Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 36:38 + 8:59 6357
21. Sláma Dušan ASU9843 R Magnus Orienteering 38:29 + 10:50 5750
22. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 39:00 + 11:21 5581
23. Bräuer Dennis 31D9900 C SV Lengefeld 39:04 + 11:25
24. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 40:26 + 12:47 5110
25. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 43:33 + 15:54 4088
26. Ježek Vít JIL9903 B OK Jilemnice 44:08 + 16:29 3897
27. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 44:41 + 17:02 3716
28. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:13 + 17:34 3541
29. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:24 + 17:45 3481
30. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 51:22 + 23:43 1524
31. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 53:43 + 26:04 753
Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy DISK 0
Král Jan ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno DISK 0
Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H21E
5.50 km, 235 m, 20 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9744
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 34:32 10754
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 36:22 + 1:50 10228
3. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 37:09 + 2:37 10003
4. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 37:10 + 2:38 9999
5. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 38:18 + 3:46 9674
6. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 38:41 + 4:09 9564
7. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 38:44 + 4:12 9549
8. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 38:45 + 4:13 9545
9. Chromý Adam TBM8841 R KOS TJ Tesla Brno 39:18 + 4:46 9387
10. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 39:32 + 5:00 9320
11. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 40:00 + 5:28 9186
12. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 40:02 + 5:30 9177
13. Kolovský František LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň 40:06 + 5:34 9157
14. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 40:25 + 5:53 9067
15. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 40:27 + 5:55 9057
16. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 40:46 + 6:14 8966
17. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 6:29 8895
17. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 41:01 + 6:29 8895
19. Simkovics Erik Nilsson 13A0002 C OLC Wienerwald 41:12 + 6:40
20. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 41:15 + 6:43 8828
21. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 41:45 + 7:13 8684
22. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 42:05 + 7:33 8589
23. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 42:16 + 7:44 8536
24. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 42:19 + 7:47 8522
25. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 42:36 + 8:04 8441
26. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 42:46 + 8:14 8393
27. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 42:48 + 8:16 8383
28. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 43:08 + 8:36 8288
29. Kretzschmar Matthias 18D9001 C Post SV Dresden 43:18 + 8:46
30. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 44:25 + 9:53 7920
31. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 44:26 + 9:54 7915
32. Pauser Jacob 32A C HSV OL Wiener Neustadt 44:29 + 9:57
32. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 44:29 + 9:57 7900
34. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 45:13 + 10:41 7690
35. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 45:21 + 10:49 7652
36. Pfeifer Christian 22A C OLC Graz 45:24 + 10:52
37. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 45:39 + 11:07 7566
38. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 46:07 + 11:35 7432
39. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 46:29 + 11:57 7327
40. Glaner Franz 18A C WAT 46:58 + 12:26
41. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 47:03 + 12:31 7164
42. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 48:22 + 13:50 6787
43. Leideck Karsten 71D8600 C USV TU Dresden 48:43 + 14:11
44. Neumann Josef 71D8400 C USV TU Dresden 49:02 + 14:30
45. Uusitalo Jyri ZBM9401 C SK Žabovřesky Brno 50:50 + 16:18
46. Jorgen Froyd 13N0000 C Larvik OK 53:07 + 18:35
47. Zelenin Anatoly 71D9300 C USV TU Dresden 53:24 + 18:52
48. Richter Friedmar 71D8100 C USV TU Dresden 57:01 + 22:29
49. Olunczek Andrej 71D0000 C USV TU Dresden 57:32 + 23:00
50. Bichl Daniel 18A000 C WAT 58:47 + 24:15
H21A
4.90 km, 230 m, 19 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8236
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 33:46 9044
2. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 35:29 + 1:43 8617
3. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 35:50 + 2:04 8529
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 35:53 + 2:07 8517
5. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 36:00 + 2:14 8488
6. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 36:39 + 2:53 8326
7. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 36:57 + 3:11 8251
8. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 37:16 + 3:30 8172
9. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 37:42 + 3:56 8064
10. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 37:46 + 4:00 8048
11. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 37:55 + 4:09 8010
12. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 38:01 + 4:15 7985
13. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 38:10 + 4:24 7948
14. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 38:25 + 4:39 7886
15. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 38:32 + 4:46 7856
16. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 38:38 + 4:52 7832
17. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 38:52 + 5:06 7773
18. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 39:09 + 5:23 7703
19. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 39:18 + 5:32 7665
20. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 39:20 + 5:34 7657
21. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 39:28 + 5:42 7624
21. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 39:28 + 5:42 7624
23. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 39:36 + 5:50 7591
24. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 39:40 + 5:54 7574
25. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 39:41 + 5:55 7570
26. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:04 + 6:18 7474
27. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 40:05 + 6:19 7470
28. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 40:14 + 6:28 7433
29. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 40:32 + 6:46 7358
30. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 40:38 + 6:52 7333
31. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 40:41 + 6:55 7321
31. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 40:41 + 6:55 7321
33. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 40:43 + 6:57 7312
34. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 40:48 + 7:02 7292
35. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 41:01 + 7:15 7238
36. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:19 + 7:33 7163
37. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 41:20 + 7:34 7159
38. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 41:32 + 7:46 7109
39. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 41:38 + 7:52 7084
40. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 41:42 + 7:56 7067
41. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 41:53 + 8:07 7022
42. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 41:58 + 8:12 7001
43. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 42:08 + 8:22 6959
44. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 42:10 + 8:24 6951
44. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 42:10 + 8:24 6951
46. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 42:33 + 8:47 6855
47. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 43:16 + 9:30 6677
48. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 43:19 + 9:33 6664
49. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 43:35 + 9:49 6598
50. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 44:06 + 10:20 6469
51. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 44:13 + 10:27 6440
52. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 44:33 + 10:47 6357
53. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 44:46 + 11:00 6303
54. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 45:24 + 11:38 6145
55. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 45:47 + 12:01 6049
56. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 46:13 + 12:27 5941
57. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 46:15 + 12:29 5933
58. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 46:19 + 12:33 5917
59. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 47:31 + 13:45 5617
60. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 47:44 + 13:58 5563
61. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 49:59 + 16:13 5003
62. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 50:16 + 16:30 4932
63. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 51:24 + 17:38 4650
64. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 51:34 + 17:48 4608
65. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 54:11 + 20:25 3956
66. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:16 + 21:30 3686
Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín DISK 0
Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
MS Vištejn Jiří LPM9304 C OK Lokomotiva Plzeň 39:26 + 5:40 0
H21B
4.30 km, 210 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 6852
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 35:24 7485
2. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 36:57 + 1:33 7177
3. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 37:12 + 1:48 7127
4. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 37:23 + 1:59 7091
5. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 37:49 + 2:25 7005
6. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 37:51 + 2:27 6998
7. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 37:55 + 2:31 6985
8. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 39:16 + 3:52 6716
9. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 39:34 + 4:10 6656
10. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 39:59 + 4:35 6574
11. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 40:06 + 4:42 6550
12. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 40:09 + 4:45 6540
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 40:18 + 4:54 6511
14. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 40:41 + 5:17 6434
15. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:57 + 5:33 6381
16. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 41:01 + 5:37 6368
17. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 41:06 + 5:42 6352
18. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 41:15 + 5:51 6322
19. Kunc Petr MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně 41:22 + 5:58 6298
20. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 41:47 + 6:23 6216
21. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 42:22 + 6:58 6100
22. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 42:24 + 7:00 6093
22. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 42:24 + 7:00 6093
24. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 42:42 + 7:18 6033
25. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 43:10 + 7:46 5940
26. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 43:27 + 8:03 5884
27. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 43:34 + 8:10 5861
28. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 43:42 + 8:18 5834
29. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 44:34 + 9:10 5662
30. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 44:51 + 9:27 5606
31. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 45:25 + 10:01 5493
32. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 45:26 + 10:02 5490
33. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 45:46 + 10:22 5423
34. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 47:13 + 11:49 5135
35. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 47:19 + 11:55 5115
36. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 47:50 + 12:26 5012
37. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 47:59 + 12:35 4982
38. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:16 + 12:52 4926
39. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 48:19 + 12:55 4916
40. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 48:23 + 12:59 4903
41. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 50:31 + 15:07 4479
42. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 50:34 + 15:10 4469
43. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 50:36 + 15:12 4462
44. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:55 + 15:31 4399
45. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 52:14 + 16:50 4137
46. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 52:41 + 17:17 4048
47. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 53:59 + 18:35 3789
48. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 58:50 + 23:26 2824
49. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 66:55 + 31:31 1217
50. Dadák Michal LCE9003 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:42 + 32:18 1061
Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec DISK 0
Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB Tretra Praha DISK 0
Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
H21C
3.80 km, 200 m, 14 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 4043
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 43:50 4713
2. Rýdel Jiří 1VZ9200 C ranovačka 49:00 + 5:10
3. Novák Radek PVD9601 C OOB TJ Sokol Pražák 50:26 + 6:36 4132
4. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 51:48 + 7:58 4012
5. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 53:25 + 9:35 3870
6. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 53:39 + 9:49 3849
7. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 53:45 + 9:55 3840
8. Krška Vojtěch VCB8901 C OB České Budějovice 56:53 + 13:03 3565
9. Malý Jakub NNN9105 C Neregistrovaní 59:12 + 15:22
10. Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 61:09 + 17:19 3189
11. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 63:23 + 19:33 2992
12. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 71:50 + 28:00 2249
13. Zámečník Pavel 3VX9600 C Zámečníci 74:02 + 30:12
14. Kolařík Petr 6IX9200 C Velkomoravský klub Uherské Hradiště 76:28 + 32:38
15. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 85:20 + 41:30
H35C
3.60 km, 175 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 26:40
2. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 30:18 + 3:38
3. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 31:17 + 4:37
4. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 33:06 + 6:26
5. Cych Piotr 33P C Echo Twardogóra 34:27 + 7:47
6. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 35:13 + 8:33
6. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:13 + 8:33
8. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 35:18 + 8:38
9. Voráček Michal OSN8000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:46 + 10:06
10. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 37:08 + 10:28
11. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 37:55 + 11:15
12. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 38:07 + 11:27
13. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 38:15 + 11:35
14. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 38:16 + 11:36
15. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 38:43 + 12:03
16. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 39:19 + 12:39
17. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 39:28 + 12:48
18. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 39:40 + 13:00
19. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 40:08 + 13:28
20. Strachota Michal TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:34 + 13:54
21. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 41:18 + 14:38
22. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 41:33 + 14:53
23. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 41:41 + 15:01
24. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 42:29 + 15:49
25. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 43:40 + 17:00
26. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 43:54 + 17:14
27. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 44:05 + 17:25
28. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 44:23 + 17:43
29. Machar Pavel DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka 44:24 + 17:44
30. Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 44:41 + 18:01
31. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 45:40 + 19:00
32. Fiala Michal KSH7601 C OB Kašperské Hory 45:41 + 19:01
33. Rychtárik Ladislav SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec 48:20 + 21:40
34. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 49:00 + 22:20
35. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 49:20 + 22:40
36. Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 52:18 + 25:38
37. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 52:48 + 26:08
38. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 53:49 + 27:09
39. Pešta Jiří MIL7201 C Tesil Milevsko 59:03 + 32:23
40. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 62:19 + 35:39
41. Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 63:05 + 36:25
42. Stehlík Miroslav ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno 72:57 + 46:17
43. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 75:19 + 48:39
44. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 90:44 + 64:04
Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno DISK
H45C
3.50 km, 145 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 28:35
2. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 29:45 + 1:10
3. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 30:03 + 1:28
4. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 30:23 + 1:48
5. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 30:44 + 2:09
6. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 31:26 + 2:51
7. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 31:34 + 2:59
8. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 31:43 + 3:08
9. Gossel Heiko 71D6500 C USV TU Dresden 32:19 + 3:44
10. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 32:41 + 4:06
11. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 32:51 + 4:16
12. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 33:39 + 5:04
13. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 34:02 + 5:27
14. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:04 + 5:29
15. Barcík Peter AOP6601 C Orientační Běh Opava 34:29 + 5:54
16. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 34:43 + 6:08
17. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 34:50 + 6:15
18. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 35:00 + 6:25
19. Zelenin Andrej 29D6600 C USG Chemnitz 35:16 + 6:41
20. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:42 + 7:07
21. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 36:13 + 7:38
21. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:13 + 7:38
23. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 36:29 + 7:54
24. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 36:57 + 8:22
25. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 37:03 + 8:28
26. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 37:49 + 9:14
27. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:13 + 9:38
28. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 38:18 + 9:43
29. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 38:20 + 9:45
30. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:29 + 9:54
31. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 39:03 + 10:28
32. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 39:24 + 10:49
33. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 39:42 + 11:07
34. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 40:04 + 11:29
35. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 40:19 + 11:44
36. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 40:33 + 11:58
37. Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 40:44 + 12:09
38. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 41:15 + 12:40
39. Kaufmann Torsten 71D7100 C USV TU Dresden 41:18 + 12:43
40. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 41:22 + 12:47
41. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 41:40 + 13:05
42. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 41:53 + 13:18
43. Ševčík Marek PCB6701 C SKP České Budějovice 42:04 + 13:29
44. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 42:36 + 14:01
44. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 42:36 + 14:01
46. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 42:50 + 14:15
47. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 43:05 + 14:30
48. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 43:08 + 14:33
49. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 43:55 + 15:20
50. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 44:33 + 15:58
51. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 45:40 + 17:05
52. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 46:22 + 17:47
53. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 47:14 + 18:39
54. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:38 + 20:03
55. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 50:02 + 21:27
56. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 50:32 + 21:57
57. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 50:44 + 22:09
58. Zámečník Pavel 3VX7200 C Zámečníci 51:09 + 22:34
59. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:37 + 23:02
60. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 52:08 + 23:33
61. Müller Rico 71D6400 C USV TU Dresden 52:14 + 23:39
62. Féder Medard LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:19 + 23:44
63. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 53:54 + 25:19
64. Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:24 + 26:49
65. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 57:01 + 28:26
66. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 58:07 + 29:32
67. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 73:38 + 45:03
68. Hrdlička Pavel OPI6500 C Orientační sporty Písek 76:15 + 47:40
H55C
3.00 km, 105 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Leibiger Jens 18D5900 C Post SV Dresden 23:20
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 24:59 + 1:39
3. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 26:41 + 3:21
4. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 28:00 + 4:40
5. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 28:23 + 5:03
6. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 29:12 + 5:52
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 29:34 + 6:14
8. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 30:03 + 6:43
9. Nieke Hagen 71D6300 C USV TU Dresden 30:31 + 7:11
10. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 30:37 + 7:17
11. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 31:04 + 7:44
12. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:18 + 8:58
13. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 32:20 + 9:00
14. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 32:44 + 9:24
15. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 33:03 + 9:43
16. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 33:49 + 10:29
17. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 10:35
18. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 35:04 + 11:44
19. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 35:15 + 11:55
20. Zenker Norbert 71D5801 C USV TU Dresden 35:26 + 12:06
21. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 35:34 + 12:14
22. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 35:35 + 12:15
23. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:49 + 12:29
24. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 35:59 + 12:39
25. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 36:26 + 13:06
26. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 38:42 + 15:22
27. Hones Sepp 26A5400 C HSV Ried 39:06 + 15:46
28. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 40:07 + 16:47
29. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 40:38 + 17:18
30. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 42:02 + 18:42
31. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 44:30 + 21:10
32. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 45:18 + 21:58
33. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 45:51 + 22:31
34. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 45:54 + 22:34
35. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 46:39 + 23:19
36. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 46:47 + 23:27
37. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 47:39 + 24:19
38. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 52:46 + 29:26
39. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 53:21 + 30:01
40. Šomvársky Ján NNN5500 C Neregistrovaní 73:49 + 50:29
Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA DISK
Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering DISK
MS Ledvina Tomáš NNN02 C Neregistrovaní 51:52 + 28:32
H65C
2.60 km, 95 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 25:54
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:57 + 0:03
3. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 27:06 + 1:12
3. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:06 + 1:12
5. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:16 + 1:22
6. Conrad Helmut 71D4000 C USV TU Dresden 27:35 + 1:41
7. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 28:27 + 2:33
8. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 28:34 + 2:40
9. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 28:56 + 3:02
10. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 32:10 + 6:16
11. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 33:25 + 7:31
12. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 35:50 + 9:56
13. Šafařík Bedřich OPI4600 C Orientační sporty Písek 36:14 + 10:20
14. Böhm Eduard 17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf 36:17 + 10:23
15. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 36:21 + 10:27
16. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 37:26 + 11:32
17. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 38:06 + 12:12
18. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 38:20 + 12:26
19. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 39:30 + 13:36
20. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:20 + 14:26
21. Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 42:18 + 16:24
22. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 43:35 + 17:41
23. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 44:03 + 18:09
24. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 53:17 + 27:23
25. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 53:18 + 27:24
26. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 60:19 + 34:25
Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc DISK
H75C
2.20 km, 95 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 31:49
2. Šmelík Ĺudo LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:06 + 1:17
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 34:54 + 3:05
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 40:30 + 8:41
5. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 49:47 + 17:58
6. Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov 51:20 + 19:31
7. Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 52:22 + 20:33
8. Pich Josef CST4002 C OB Strakonice 73:34 + 41:45
HDR
2.00 km, 70 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kotek Matěj VTA1101 C SC vebr-sport 20:52
2. Zíka Tomáš PVD1201 C OOB TJ Sokol Pražák 22:56 + 2:04
3. Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 23:15 + 2:23
4. Kašpar Adam DOR1101 C OK Dobříš 26:19 + 5:27
5. Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 27:49 + 6:57
6. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 28:10 + 7:18
7. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 29:55 + 9:03
8. Sobotková Lada OPI C Orientační sporty Písek 30:25 + 9:33
9. Lipský Šimon SCP1005 C OK Sparta Praha 30:31 + 9:39
10. Čižinská Kristýna SCP1055 C OK Sparta Praha 31:35 + 10:43
11. Reichlová Helena NNN C Neregistrovaní 33:02 + 12:10
12. Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 33:23 + 12:31
13. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 34:33 + 13:41
14. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 37:46 + 16:54
15. Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 37:51 + 16:59
16. Vaculovič Matěj DCE1001 C KOB Dobřichovice 37:52 + 17:00
17. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 38:00 + 17:08
18. Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 38:19 + 17:27
19. Vaculičová Alžběta DCE0951 C KOB Dobřichovice 38:33 + 17:41
20. Hulec Karel KSH1301 C OB Kašperské Hory 39:17 + 18:25
21. Šimková Šárka LME1150 C SK Los Mělník 39:58 + 19:06
22. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 40:00 + 19:08
23. Van Dongen Annemiek DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka 41:02 + 20:10
24. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 41:25 + 20:33
25. Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 46:44 + 25:52
26. Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 48:32 + 27:40
27. Šimek Přemysl LME1400 C SK Los Mělník 49:27 + 28:35
28. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 49:36 + 28:44
29. Novotná Barbora VTA0957 C SC vebr-sport 50:00 + 29:08
30. Strachota Vojtěch TJN C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:03 + 34:11
31. Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 55:09 + 34:17
32. Komárková Ondřejka SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec 69:49 + 48:57
33. Rychtárik Jáchym SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec 70:41 + 49:49
34. Rychtáriková Sofie SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec 73:37 + 52:45
35. Rickmeyer Tina 71D8650 C USV TU Dresden 74:06 + 53:14
36. Pacovský Alexandr VTA C SC vebr-sport 74:20 + 53:28
37. Pacovský Antonín VTA C SC vebr-sport 75:32 + 54:40
Lazar David RIC1001 C OB Říčany DISK
HF
2.00 km, 70 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 23:55
2. Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 25:46 + 1:51
3. Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 28:24 + 4:29
4. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 29:44 + 5:49
5. Van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 45:33 + 21:38
6. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 57:33 + 33:38
7. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 61:29 + 37:34
P
2.70 km, 80 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vaculovič Radim DCE7501 C KOB Dobřichovice 20:21
2. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 21:44 + 1:23
3. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 22:30 + 2:09
4. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:33 + 4:12
5. Kalousová Radka EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha 25:48 + 5:27
6. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 27:31 + 7:10
7. Fundová Veronika API8951 C OK Andante Písek 28:27 + 8:06
8. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 29:24 + 9:03
9. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 30:38 + 10:17
10. Velátová Jana OPI7350 C Orientační sporty Písek 30:58 + 10:37
11. Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 33:38 + 13:17
12. Schnablová Renáta RIC7854 C OB Říčany 33:45 + 13:24
13. Pokorná Markéta NNN C Neregistrovaní 34:37 + 14:16
14. Hadačová Tereza AOP9051 C Orientační Běh Opava 34:56 + 14:35
15. Himmel Petr OKP6500 C SK OK 24 Praha 35:52 + 15:31
16. Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice 36:05 + 15:44
17. Fiala Jan AOP8800 C Orientační Běh Opava 36:40 + 16:19
18. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 39:22 + 19:01
19. Brémová Hildegarda KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže 40:11 + 19:50
20. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 40:39 + 20:18
21. Cych Ewa 33P C Echo Twardogóra 40:42 + 20:21
22. Himmel Ondřej OKP0500 C SK OK 24 Praha 43:10 + 22:49
23. Chmelíková Vlasta DOR7753 C OK Dobříš 43:14 + 22:53
24. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 43:56 + 23:35
25. Žižková Jaroslava NNN C Neregistrovaní 44:34 + 24:13
26. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 45:27 + 25:06
27. Veselá Bára DOR0051 C OK Dobříš 45:40 + 25:19
28. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 46:00 + 25:39
29. Pobuda Jan SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec 46:17 + 25:56
30. Zemanová Alena KTA6351 C SK Kotnov Tábor 46:23 + 26:02
31. Gunnel Nilsson 13A0000 C OLC Wienerwald 47:12 + 26:51
32. Kršková Lenka VCB8851 C OB České Budějovice 47:15 + 26:54
33. Lipská Alžběta SCP0655 C OK Sparta Praha 50:27 + 30:06
34. Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 51:29 + 31:08
35. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 56:33 + 36:12
36. Lhoták Tomáš NNN C Neregistrovaní 57:32 + 37:11
37. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 58:10 + 37:49
38. Reichl Tomáš NNN C Neregistrovaní 59:19 + 38:58
39. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 59:54 + 39:33
40. Haider Anna 26A5650 C HSV Ried 67:43 + 47:22
41. Koštál Karel NNN C Neregistrovaní 75:56 + 55:35
42. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 99:31 + 79:10
Vaš Adam NNN C Neregistrovaní DISK