Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Kategorie: D50B

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R1
D50B
3.10 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 37:59
2. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:32 + 1:33
3. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 41:31 + 3:32
4. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:45 + 3:46
5. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 42:54 + 4:55
6. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 42:57 + 4:58
7. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:39 + 5:40
8. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 43:54 + 5:55
9. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 44:02 + 6:03
10. Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:42 + 7:43
11. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 45:46 + 7:47
12. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 46:10 + 8:11
13. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 46:12 + 8:13
14. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 46:26 + 8:27
15. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 46:57 + 8:58
16. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 47:59 + 10:00
17. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 49:09 + 11:10
18. Cruse Katrin 3426602 N21 SV Robotron Dresden 52:10 + 14:11
19. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 53:31 + 15:32
20. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 53:54 + 15:55
21. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:02 + 17:03
22. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 55:20 + 17:21
23. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:50 + 18:51
24. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 57:18 + 19:19
25. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 58:52 + 20:53
26. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 59:37 + 21:38
27. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 59:53 + 21:54
28. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 60:53 + 22:54
29. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 62:46 + 24:47
30. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 84:31 + 46:32
31. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 108:33 + 70:34
Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha DISK