Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Kategorie: H21E

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R1
H21E
6.10 km, 270 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9624
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 37:14 10449
2. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 38:33 + 1:19 10097
3. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 38:42 + 1:28 10057
3. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 1:28 10057
5. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 39:05 + 1:51 9955
6. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 39:25 + 2:11 9866
7. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 39:47 + 2:33 9768
8. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 40:19 + 3:05 9625
9. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 40:23 + 3:09 9607
10. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 40:57 + 3:43 9456
11. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 41:12 + 3:58 9389
12. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 41:22 + 4:08 9344
13. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 41:59 + 4:45 9179
14. Dragowski Kuba TUR9003 E OOB TJ Turnov 42:10 + 4:56 9130
15. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 42:13 + 4:59 9117
16. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 42:21 + 5:07 9081
17. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 42:36 + 5:22 9015
18. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 42:51 + 5:37 8948
19. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 43:17 + 6:03 8832
20. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 43:33 + 6:19 8761
21. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 43:58 + 6:44 8649
22. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 44:01 + 6:47 8636
23. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 44:04 + 6:50 8623
24. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 44:32 + 7:18 8498
25. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 44:41 + 7:27 8458
26. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 45:06 + 7:52 8346
27. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 45:38 + 8:24 8204
28. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 46:15 + 9:01 8039
29. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 47:26 + 10:12 7723
30. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 47:31 + 10:17 7700
31. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 47:48 + 10:34 7625
32. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 49:35 + 12:21 7148
33. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 49:38 + 12:24 7134
34. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 49:56 + 12:42 7054
35. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 60:15 + 23:01 4296
36. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 64:12 + 26:58 3241
Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice DISK 0