Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Kategorie: D21E

Datum:
09.09.2018
Místo konání:
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
D21E
8.70 km, 340 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9738
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 67:26 10777
2. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 71:15 + 3:49 10218
3. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 72:56 + 5:30 9972
4. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 73:55 + 6:29 9828
5. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 73:59 + 6:33 9818
6. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 74:03 + 6:37 9808
7. Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 76:02 + 8:36 9518
8. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 76:53 + 9:27 9394
9. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 78:48 + 11:22 9113
10. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 79:21 + 11:55 9033
11. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 79:28 + 12:02 9016
12. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 79:31 + 12:05 9008
13. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 79:36 + 12:10 8996
14. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 79:52 + 12:26 8957
15. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 80:15 + 12:49 8901
16. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 80:32 + 13:06 8860
17. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 80:57 + 13:31 8799
18. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 81:39 + 14:13 8696
19. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 82:26 + 15:00 8582
20. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 82:42 + 15:16 8543
21. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 83:20 + 15:54 8450
22. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 84:35 + 17:09 8267
23. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 86:07 + 18:41 8043
24. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 91:25 + 23:59 7267
25. Poklopová Lenka SSU8952 E SK Severka Šumperk 94:22 + 26:56 6835
Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové DISK 0