Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Kategorie: H21A

Datum:
09.09.2018
Místo konání:
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
H21A
12.50 km, 475 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8194
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 94:59 8738
2. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 95:12 + 0:13 8718
3. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 96:28 + 1:29 8603
4. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 96:52 + 1:53 8566
5. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 97:35 + 2:36 8501
6. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 99:03 + 4:04 8368
7. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 99:22 + 4:23 8339
8. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 100:58 + 5:59 8194
9. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 101:20 + 6:21 8160
10. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 102:34 + 7:35 8048
11. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 102:54 + 7:55 8018
12. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 103:12 + 8:13 7991
13. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 103:30 + 8:31 7963
14. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 104:16 + 9:17 7894
15. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 104:24 + 9:25 7882
16. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 104:35 + 9:36 7865
17. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 104:54 + 9:55 7836
18. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 105:34 + 10:35 7775
19. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 105:46 + 10:47 7757
20. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 107:13 + 12:14 7625
21. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 107:59 + 13:00 7556
22. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 108:15 + 13:16 7532
23. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 108:34 + 13:35 7503
24. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 109:06 + 14:07 7454
25. Perůtka Jan LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice 109:24 + 14:25 7427
26. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:39 + 14:40 7404
27. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 110:21 + 15:22 7341
28. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 110:59 + 16:00 7283
29. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 111:08 + 16:09 7269
30. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 111:12 + 16:13 7263
31. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 111:22 + 16:23 7248
32. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 111:46 + 16:47 7212
33. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 114:44 + 19:45 6942
34. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 115:20 + 20:21 6888
35. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 116:02 + 21:03 6824
36. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 116:27 + 21:28 6786
37. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 116:56 + 21:57 6742
38. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 118:01 + 23:02 6644
39. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 119:52 + 24:53 6476
40. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 120:25 + 25:26 6426
41. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 120:52 + 25:53 6385
42. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 121:07 + 26:08 6362
43. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 122:32 + 27:33 6233
44. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 122:54 + 27:55 6200
45. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 123:01 + 28:02 6189
46. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 123:02 + 28:03 6188
47. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 129:42 + 34:43 5582
48. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 130:58 + 35:59 5466
49. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 132:11 + 37:12 5356
50. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 134:58 + 39:59 5103
51. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 136:04 + 41:05 5003
52. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 136:19 + 41:20 4980
53. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 136:36 + 41:37 4954
Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín DISK 0
Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno DISK 0
Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín DISK 0
Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering DISK 0