Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Kategorie: H21B

Datum:
09.09.2018
Místo konání:
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
H21B
10.00 km, 375 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7337
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 84:52 7843
2. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 85:57 + 1:05 7745
3. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 85:58 + 1:06 7743
4. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 88:18 + 3:26 7531
5. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 94:20 + 9:28 6983
6. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 95:33 + 10:41 6872
7. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 97:31 + 12:39 6694
8. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 97:51 + 12:59 6663
9. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 99:28 + 14:36 6517
10. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:32 + 14:40 6511
11. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB Tretra Praha 99:50 + 14:58 6483
12. Čermák Matyáš KAM9501 C OK Kamenice 101:42 + 16:50 6314
13. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 102:44 + 17:52 6220
14. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 103:53 + 19:01 6115
15. Vaniš Ondřej TJN9500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:34 + 19:42 6053
16. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:08 + 21:16 5911
17. Šmejc Jakub SJC9401 C Sportcentrum Jičín 107:02 + 22:10 5829
18. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:10 + 24:18 5635
19. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 111:33 + 26:41 5419
20. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 114:03 + 29:11 5192
21. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 117:24 + 32:32 4887
22. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 118:01 + 33:09 4831
23. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 121:26 + 36:34 4521
24. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 136:35 + 51:43 3144
25. Hering Jan LPM8504 C OK Lokomotiva Plzeň 138:46 + 53:54 2946
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0