Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: H21B

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
H21B
10.00 km, 650 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9096
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pawlak Bartosz 77P9000 C Polish Military Team 66:18
2. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 68:53 + 2:35 9803
3. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 72:45 + 6:27 9291
4. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 72:48 + 6:30 9284
5. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 72:51 + 6:33 9278
6. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 73:21 + 7:03 9212
7. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 73:25 + 7:07 9203
8. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 73:36 + 7:18 9179
9. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 77:20 + 11:02 8684
10. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 77:58 + 11:40 8601
11. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 78:12 + 11:54 8570
12. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 78:30 + 12:12 8530
13. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 79:38 + 13:20 8380
14. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 80:58 + 14:40 8204
15. Kutlu Orhan LPU9616 C OK Lokomotiva Pardubice 81:35 + 15:17 8122
16. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 82:37 + 16:19 7985
17. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:56 + 18:38 7679
18. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 87:31 + 21:13 7337
19. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 87:49 + 21:31 7297
20. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 90:29 + 24:11 6944
21. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 91:28 + 25:10 6814
22. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 95:19 + 29:01 6305
23. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 95:30 + 29:12 6280
24. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 96:03 + 29:45 6208
25. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 98:52 + 32:34 5835
Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK 0
Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast DISK 0