Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: D60

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
D60
3.30 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 36:32
2. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 40:01 + 3:29
3. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:52 + 4:20
4. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:54 + 5:22
5. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 41:56 + 5:24
6. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 42:09 + 5:37
7. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 42:24 + 5:52
8. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:56 + 6:24
9. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 43:35 + 7:03
10. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:40 + 7:08
11. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:17 + 8:45
12. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 45:54 + 9:22
13. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 47:14 + 10:42
14. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 47:29 + 10:57
15. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 48:31 + 11:59
16. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 48:51 + 12:19
17. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 49:13 + 12:41
18. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 50:20 + 13:48
19. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 50:21 + 13:49
20. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 15:06
20. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:38 + 15:06
22. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 54:56 + 18:24
23. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 55:49 + 19:17
24. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 60:28 + 23:56
25. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:35 + 33:03
26. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 72:42 + 36:10
27. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 75:10 + 38:38