Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Kategorie: H50A

Datum:
16.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Zimmermann Jakub - R1
H50A
6.50 km, 370 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 56:54
2. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 59:25 + 2:31
3. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 59:34 + 2:40
4. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:17 + 4:23
5. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 61:46 + 4:52
6. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 62:43 + 5:49
7. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 63:22 + 6:28
8. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 63:37 + 6:43
9. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 65:23 + 8:29
10. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 65:40 + 8:46
10. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 65:40 + 8:46
12. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 66:05 + 9:11
13. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 66:06 + 9:12
14. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 67:43 + 10:49
15. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 69:52 + 12:58
16. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 70:06 + 13:12
17. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 70:27 + 13:33
18. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 70:29 + 13:35
19. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 70:36 + 13:42
20. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 71:39 + 14:45
21. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 72:22 + 15:28
22. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 72:31 + 15:37
23. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 72:33 + 15:39
24. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:40 + 15:46
25. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 82:16 + 25:22
26. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 82:23 + 25:29
27. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 86:44 + 29:50
28. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 88:50 + 31:56
29. Smutný Radek ABM6701 C KOB ALFA Brno 89:01 + 32:07