Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Datum:
16.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Zimmermann Jakub - R1
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65A     D65B     D70     D75     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H20C     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H70B     H75A     H75B     H80     M12C     M14     M16     M18     M20     M21     M40     M45     M50     M55     M60     M65     T4     T8     W12C     W14     W16     W18     W21     W35     W40     W45     W50     W55     W60     W65    
D16A
4.90 km, 320 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 43:07
2. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 44:41 + 1:34
3. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 47:37 + 4:30
4. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 47:45 + 4:38
5. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 48:01 + 4:54
6. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 48:58 + 5:51
7. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 49:35 + 6:28
8. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 49:40 + 6:33
9. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 50:28 + 7:21
10. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 50:57 + 7:50
11. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 51:36 + 8:29
12. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 52:04 + 8:57
13. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 54:32 + 11:25
14. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 55:01 + 11:54
15. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 56:02 + 12:55
16. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 56:50 + 13:43
17. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 58:47 + 15:40
18. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 60:36 + 17:29
D16B
3.80 km, 230 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 40:19
2. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 42:39 + 2:20
3. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 42:56 + 2:37
4. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 45:31 + 5:12
5. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 45:49 + 5:30
6. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 46:16 + 5:57
7. Hankovcová Helena KAM0350 A OK Kamenice 47:07 + 6:48
8. Raková Petra SHK0251 A OK Slavia Hradec Králové 47:10 + 6:51
9. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 49:54 + 9:35
10. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 50:34 + 10:15
11. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 50:56 + 10:37
12. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 52:02 + 11:43
13. Kodytková Denisa SHK0252 A OK Slavia Hradec Králové 53:01 + 12:42
14. Fišarová Eliška KRL0351 A Kometa Kralovice 54:00 + 13:41
15. Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:07 + 14:48
16. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 55:34 + 15:15
17. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:08 + 15:49
18. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 57:19 + 17:00
D16C
3.50 km, 235 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 43:02
2. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 44:25 + 1:23
3. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 45:51 + 2:49
4. Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 46:08 + 3:06
5. Petriláková Anežka Rozári DOR0251 B OK Dobříš 46:26 + 3:24
6. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 46:33 + 3:31
7. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:01 + 3:59
8. Tichá Julie TZL0252 A SKOB Zlín 48:53 + 5:51
9. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:47 + 6:45
10. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 50:14 + 7:12
11. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 50:25 + 7:23
12. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 51:19 + 8:17
13. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:43 + 9:41
14. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 52:54 + 9:52
15. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:53 + 10:51
16. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 54:29 + 11:27
17. Petrásová Hana LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice 55:29 + 12:27
18. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 61:49 + 18:47
19. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 61:50 + 18:48
20. Nádeníčková Iva NEK0350 A Nejdek Orienteering 63:52 + 20:50
21. Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 63:58 + 20:56
22. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 64:03 + 21:01
23. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 66:08 + 23:06
24. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 66:22 + 23:20
25. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 66:50 + 23:48
26. Mazurek Joanna CHC0353 C K.O.B. Choceň 70:19 + 27:17
D18A
6.40 km, 380 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 63:20
2. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 63:35 + 0:15
3. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 64:01 + 0:41
4. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 65:21 + 2:01
5. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:37 + 2:17
6. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:16 + 2:56
7. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 68:49 + 5:29
8. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 69:50 + 6:30
9. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 70:13 + 6:53
10. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 72:34 + 9:14
11. Ciesiólka Katarzyna CHC0055 A K.O.B. Choceň 72:39 + 9:19
12. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 73:29 + 10:09
13. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 75:14 + 11:54
14. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 75:19 + 11:59
15. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 76:03 + 12:43
16. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 80:54 + 17:34
17. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 81:07 + 17:47
18. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 83:18 + 19:58
D18B
5.00 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:05
2. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 57:16 + 1:11
3. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 60:58 + 4:53
4. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 61:07 + 5:02
5. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 61:33 + 5:28
6. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 63:22 + 7:17
7. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:12 + 9:07
8. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 66:30 + 10:25
9. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 66:52 + 10:47
10. Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 66:53 + 10:48
11. Borovičková Valérie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 67:06 + 11:01
12. Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec 68:01 + 11:56
13. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 69:32 + 13:27
14. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 69:44 + 13:39
15. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 69:49 + 13:44
16. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:12 + 14:07
17. Štefková Klára TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno 72:35 + 16:30
18. Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 86:56 + 30:51
D18C
4.40 km, 275 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karbusová Kateřina OPI0052 B Orientační sporty Písek 60:46
2. Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 66:29 + 5:43
3. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 66:34 + 5:48
4. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 75:55 + 15:09
5. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:26 + 21:40
6. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 87:41 + 26:55
7. Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 90:06 + 29:20
8. Špendlíková Kamila LCE0051 A OOB TJ Slovan Luhačovice 91:18 + 30:32
9. Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 93:59 + 33:13
Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D20A
7.00 km, 410 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8210
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 60:55 9381
2. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 62:30 + 1:35 9156
3. Cych Agnieszka PHK9966 R OK 99 Hradec Králové 66:42 + 5:47 8557
4. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 67:31 + 6:36 8441
5. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 69:37 + 8:42 8142
6. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 71:06 + 10:11 7930
7. Sieglová Eliška PGP9954 R SK Praga 71:48 + 10:53 7830
8. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 72:33 + 11:38 7723
9. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 73:37 + 12:42 7571
10. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 76:38 + 15:43 7142
11. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 78:17 + 17:22 6906
12. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 78:24 + 17:29 6890
13. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 78:25 + 17:30 6887
14. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 79:09 + 18:14 6783
15. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 82:07 + 21:12 6360
16. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 82:42 + 21:47 6277
17. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 83:44 + 22:49 6130
18. Grycová Veronika TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno 99:19 + 38:24 3909
D20B
5.60 km, 310 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6491
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 59:47 6990
2. Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 60:53 + 1:06 6865
3. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 61:34 + 1:47 6788
4. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 62:21 + 2:34 6699
5. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 68:04 + 8:17 6051
6. Knížková Šárka TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:40 + 8:53 5983
7. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 70:58 + 11:11 5723
8. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 76:04 + 16:17 5145
9. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 76:18 + 16:31 5119
10. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 77:33 + 17:46 4977
11. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 82:36 + 22:49 4405
12. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 84:45 + 24:58 4162
13. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 87:22 + 27:35 3865
13. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 87:22 + 27:35 3865
15. Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 99:46 + 39:59 2461
16. Habigerová Jana KSU9888 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 124:14 + 64:27 0
D21A
9.60 km, 530 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9738
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 79:41 10995
2. Hornik Aleksandra 77P9650 C Polish Military Team 80:55 + 1:14
3. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 82:50 + 3:09 10583
4. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 83:02 + 3:21 10557
5. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 83:28 + 3:47 10500
6. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 85:29 + 5:48 10236
7. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 85:45 + 6:04 10201
8. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 87:51 + 8:10 9926
9. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 88:52 + 9:11 9793
10. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 89:42 + 10:01 9684
11. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 91:37 + 11:56 9433
12. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 92:02 + 12:21 9379
13. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 93:25 + 13:44 9198
14. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 94:03 + 14:22 9115
15. Poklopová Lenka SSU8952 E SK Severka Šumperk 94:08 + 14:27 9104
16. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 95:30 + 15:49 8925
17. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 95:59 + 16:18 8862
18. Stankiewicz Agata 77P9450 C Polish Military Team 97:55 + 18:14
19. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 99:07 + 19:26 8452
20. Nieke Patricia TUR9552 C OOB TJ Turnov 99:09 + 19:28 8448
21. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 102:14 + 22:33 8044
22. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 104:49 + 25:08 7706
Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno DISK 0
D21B
7.50 km, 460 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8604
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:33 9323
2. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 76:56 + 1:23 9160
3. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 79:19 + 3:46 8878
4. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 79:47 + 4:14 8823
5. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 80:21 + 4:48 8756
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 82:16 + 6:43 8530
7. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 83:12 + 7:39 8420
8. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 83:39 + 8:06 8367
9. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 84:22 + 8:49 8282
10. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 86:24 + 10:51 8042
11. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 86:31 + 10:58 8029
12. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 86:53 + 11:20 7985
13. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 87:37 + 12:04 7899
14. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 88:02 + 12:29 7850
15. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 90:27 + 14:54 7564
16. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 92:00 + 16:27 7381
17. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 92:37 + 17:04 7309
18. Slavíková Silvie PGP9751 E SK Praga 95:16 + 19:43 6996
19. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 96:42 + 21:09 6827
20. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 98:22 + 22:49 6630
21. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 108:46 + 33:13 5402
Slusarczyk Katarzyna 23P8951 C OK!Sport Warszawa DISK
Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Gwózdz Ewa 77P9050 C Polish Military Team DISK
D21C
6.80 km, 405 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6952
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šňupárková Anna DKP9652 C Oddíl OB Kotlářka 74:00 7440
2. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 77:19 + 3:19 7125
3. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 77:20 + 3:20 7124
3. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 77:20 + 3:20 7124
5. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 83:56 + 9:56 6498
6. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:10 + 10:10 6476
7. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 84:19 + 10:19 6461
8. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 84:24 + 10:24 6453
9. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 85:07 + 11:07 6385
10. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 85:16 + 11:16 6371
11. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 86:15 + 12:15 6278
12. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 88:06 + 14:06 6102
13. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 91:59 + 17:59 5734
14. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 93:21 + 19:21 5604
Vavrysová Barbara LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D35A
6.60 km, 380 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 64:13
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 67:05 + 2:52
3. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 67:12 + 2:59
4. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 68:08 + 3:55
5. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 70:34 + 6:21
6. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 74:03 + 9:50
7. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 82:29 + 18:16
8. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko, z. s. 85:54 + 21:41
9. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 95:55 + 31:42
D35B
5.30 km, 295 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 67:24
2. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 72:48 + 5:24
3. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 77:54 + 10:30
4. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 77:57 + 10:33
5. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 78:09 + 10:45
6. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 83:52 + 16:28
7. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 84:04 + 16:40
8. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 85:24 + 18:00
9. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 103:36 + 36:12
D40A
5.60 km, 260 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 62:10
2. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 64:28 + 2:18
3. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 67:07 + 4:57
4. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 68:25 + 6:15
5. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 68:28 + 6:18
6. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 69:28 + 7:18
7. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 69:37 + 7:27
8. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 73:17 + 11:07
9. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 74:00 + 11:50
10. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 77:27 + 15:17
11. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 77:59 + 15:49
12. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 82:39 + 20:29
13. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 88:59 + 26:49
D40B
4.70 km, 240 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 65:08
2. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:35 + 1:27
3. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 68:55 + 3:47
4. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 69:29 + 4:21
5. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 70:13 + 5:05
6. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 76:28 + 11:20
7. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 78:15 + 13:07
8. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 82:18 + 17:10
9. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 85:21 + 20:13
10. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 86:03 + 20:55
Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec DISK
Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D45A
5.00 km, 245 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 54:13
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 57:47 + 3:34
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:05 + 5:52
4. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 61:16 + 7:03
5. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 61:32 + 7:19
6. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 62:14 + 8:01
7. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 62:54 + 8:41
8. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 63:00 + 8:47
9. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 64:13 + 10:00
10. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 65:09 + 10:56
11. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:47 + 11:34
12. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 66:14 + 12:01
13. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 69:07 + 14:54
14. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 70:51 + 16:38
15. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 71:50 + 17:37
16. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 73:33 + 19:20
17. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 73:40 + 19:27
18. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 74:37 + 20:24
19. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 76:44 + 22:31
D45B
4.20 km, 280 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rampírová Klára HAV7155 C OB Havířov 68:29
2. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 69:03 + 0:34
3. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 72:46 + 4:17
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 77:56 + 9:27
5. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 79:42 + 11:13
6. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 80:19 + 11:50
7. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 81:15 + 12:46
8. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:33 + 13:04
9. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 82:03 + 13:34
10. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 82:32 + 14:03
11. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 83:08 + 14:39
12. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 83:34 + 15:05
13. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 85:40 + 17:11
14. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 86:24 + 17:55
15. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:26 + 18:57
16. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 91:05 + 22:36
17. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 92:32 + 24:03
18. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 95:57 + 27:28
19. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 119:12 + 50:43
20. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 131:08 + 62:39
D50A
4.70 km, 240 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 48:09
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 53:29 + 5:20
3. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 54:01 + 5:52
4. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 55:00 + 6:51
5. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:13 + 11:04
6. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:31 + 14:22
7. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 62:50 + 14:41
8. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:24 + 15:15
9. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 64:18 + 16:09
10. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 70:01 + 21:52
11. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 70:33 + 22:24
12. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 71:14 + 23:05
13. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 74:32 + 26:23
14. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 74:34 + 26:25
15. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 75:49 + 27:40
16. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 78:28 + 30:19
17. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 80:53 + 32:44
18. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 81:10 + 33:01
19. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 83:53 + 35:44
D50B
4.00 km, 260 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 67:58
2. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 68:38 + 0:40
3. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 70:35 + 2:37
4. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:49 + 7:51
5. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 78:23 + 10:25
6. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 78:30 + 10:32
7. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:54 + 11:56
8. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 81:37 + 13:39
9. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:51 + 16:53
10. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 87:44 + 19:46
11. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:15 + 23:17
12. Petrová Martina 6YC6850 C Neregistrovaní 96:31 + 28:33
13. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 102:54 + 34:56
14. Málková Věra 8FX6550 C TJ Kobylisy 117:27 + 49:29
D55A
4.40 km, 270 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 61:30
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:20 + 2:50
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 65:07 + 3:37
4. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 67:04 + 5:34
5. Kuleva Angelina 2HD5750 C Angy OL 67:19 + 5:49
6. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 76:01 + 14:31
7. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 77:20 + 15:50
8. Vavrušová Helena TAP6152 C KOB Tretra Praha 85:14 + 23:44
9. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:22 + 36:52
10. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 101:24 + 39:54
D55B
3.60 km, 230 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 54:32
2. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 60:08 + 5:36
3. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 62:51 + 8:19
4. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 63:33 + 9:01
5. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:57 + 14:25
6. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 72:25 + 17:53
7. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 74:17 + 19:45
8. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 79:25 + 24:53
9. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 79:43 + 25:11
D60A
4.10 km, 270 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:41
2. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 59:44 + 2:03
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:44 + 4:03
4. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 65:35 + 7:54
5. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:01 + 12:20
6. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 70:45 + 13:04
7. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:20 + 13:39
8. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 72:33 + 14:52
9. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 73:59 + 16:18
10. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 74:41 + 17:00
11. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 76:04 + 18:23
12. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 79:40 + 21:59
13. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 80:02 + 22:21
14. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:21 + 27:40
D60B
3.40 km, 215 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 58:53
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 62:39 + 3:46
3. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:03 + 4:10
4. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 63:35 + 4:42
5. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 64:48 + 5:55
6. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 70:43 + 11:50
7. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 70:59 + 12:06
8. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 73:16 + 14:23
9. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:40 + 18:47
10. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 78:17 + 19:24
11. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 85:02 + 26:09
12. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 85:37 + 26:44
13. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 91:56 + 33:03
D65A
3.60 km, 230 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 51:47
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 53:54 + 2:07
3. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 63:02 + 11:15
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:17 + 19:30
5. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 81:08 + 29:21
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 82:09 + 30:22
D65B
3.20 km, 210 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 61:51
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 67:06 + 5:15
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 72:12 + 10:21
4. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 90:55 + 29:04
5. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 142:55 + 81:04
D70
3.30 km, 225 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 70:19
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:10 + 0:51
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 74:59 + 4:40
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 80:27 + 10:08
5. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 101:30 + 31:11
6. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 107:40 + 37:21
D75
3.20 km, 210 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 60:16
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 67:15 + 6:59
H16A
7.50 km, 460 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 62:50
2. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 64:11 + 1:21
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 64:30 + 1:40
4. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:17 + 2:27
5. Kurzyp Stanislaw CHC0202 A K.O.B. Choceň 65:25 + 2:35
6. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:41 + 2:51
7. Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 66:15 + 3:25
8. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 67:50 + 5:00
9. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 68:36 + 5:46
10. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 68:48 + 5:58
11. Mayer Šimon KSH0202 A OB Kašperské Hory 68:50 + 6:00
12. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:05 + 7:15
13. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 70:44 + 7:54
14. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:36 + 8:46
15. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 71:37 + 8:47
16. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 71:41 + 8:51
17. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 71:57 + 9:07
Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno DISK
H16B
6.60 km, 380 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 56:16
2. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:55 + 2:39
3. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 59:51 + 3:35
4. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 60:19 + 4:03
5. Kovářík Tomáš KAM0300 A OK Kamenice 61:07 + 4:51
6. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 61:41 + 5:25
7. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 61:47 + 5:31
8. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 62:16 + 6:00
9. Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 62:35 + 6:19
10. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 63:52 + 7:36
11. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 65:12 + 8:56
12. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 66:11 + 9:55
13. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 66:14 + 9:58
14. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 67:40 + 11:24
15. Spěváček Vojtěch VPM0205 A KOS Slavia Plzeň 72:59 + 16:43
16. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 73:22 + 17:06
Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno DISK
H16C
5.90 km, 325 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 50:05
2. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 51:46 + 1:41
3. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 52:28 + 2:23
4. Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 53:51 + 3:46
5. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 54:01 + 3:56
6. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia Plzeň 54:07 + 4:02
7. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 55:19 + 5:14
8. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 55:35 + 5:30
9. Hojný Jáchym SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec 55:49 + 5:44
10. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 56:29 + 6:24
11. Rusin Vojtěch LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice 56:39 + 6:34
12. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 57:18 + 7:13
13. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 57:47 + 7:42
14. Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 57:56 + 7:51
15. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 58:12 + 8:07
16. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 58:15 + 8:10
17. Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:28 + 8:23
18. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 59:15 + 9:10
19. Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 59:39 + 9:34
20. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 59:44 + 9:39
21. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 59:48 + 9:43
22. Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 60:13 + 10:08
23. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 60:17 + 10:12
24. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 60:46 + 10:41
25. Hřivna Jakub PGP0305 A SK Praga 61:10 + 11:05
26. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 62:01 + 11:56
27. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:09 + 12:04
28. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 62:54 + 12:49
29. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:05 + 14:00
30. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:18 + 14:13
31. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 64:59 + 14:54
32. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 65:16 + 15:11
33. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 65:29 + 15:24
34. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 65:39 + 15:34
35. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 65:45 + 15:40
36. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 67:35 + 17:30
37. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 68:46 + 18:41
38. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 76:20 + 26:15
39. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 88:07 + 38:02
H18A
8.90 km, 490 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal SSU0007 A SK Severka Šumperk 62:00
2. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 65:16 + 3:16
3. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 66:30 + 4:30
4. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 66:36 + 4:36
5. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 67:13 + 5:13
6. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 68:40 + 6:40
7. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:03 + 8:03
8. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 73:17 + 11:17
9. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 73:33 + 11:33
10. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 74:23 + 12:23
11. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 74:44 + 12:44
12. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 75:31 + 13:31
13. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:55 + 14:55
14. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:54 + 15:54
15. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 78:50 + 16:50
16. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 79:15 + 17:15
17. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 79:54 + 17:54
Krawczyňski Mikolaj CHC0001 A K.O.B. Choceň VZDAL
H18B
7.70 km, 470 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 65:34
2. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 69:55 + 4:21
3. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 70:21 + 4:47
4. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 70:57 + 5:23
5. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 72:36 + 7:02
6. Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové 72:48 + 7:14
7. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 75:12 + 9:38
8. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 76:46 + 11:12
9. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 78:27 + 12:53
10. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 78:53 + 13:19
11. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 79:09 + 13:35
12. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 85:10 + 19:36
13. Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava 86:24 + 20:50
14. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:39 + 22:05
15. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 88:46 + 23:12
16. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 89:23 + 23:49
17. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:37 + 25:03
H18C
6.80 km, 405 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 61:28
2. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 62:03 + 0:35
3. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 64:54 + 3:26
4. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 65:05 + 3:37
5. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 65:08 + 3:40
6. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:28 + 4:00
7. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 65:33 + 4:05
8. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 65:50 + 4:22
9. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 67:11 + 5:43
10. Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:50 + 6:22
11. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 69:19 + 7:51
12. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 69:46 + 8:18
13. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 73:45 + 12:17
14. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 75:56 + 14:28
15. Roslaniec Mateusz CHC0002 B K.O.B. Choceň 77:48 + 16:20
16. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 79:07 + 17:39
17. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 79:31 + 18:03
18. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 79:36 + 18:08
19. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:54 + 19:26
20. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 82:21 + 20:53
21. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:04 + 21:36
22. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 84:03 + 22:35
23. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 85:23 + 23:55
24. Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 91:24 + 29:56
25. Newiak Nick NEK0101 A Nejdek Orienteering 93:06 + 31:38
H20A
11.10 km, 570 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8557
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 76:13 9568
2. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 77:00 + 0:47 9473
3. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 79:16 + 3:03 9198
4. Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 81:50 + 5:37 8886
5. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 81:56 + 5:43 8874
6. Horčička Vít STE9919 E SK SKI-OB Šternberk 83:06 + 6:53 8732
7. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:32 + 8:19 8558
8. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 85:22 + 9:09 8457
9. Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 88:34 + 12:21 8068
10. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 88:41 + 12:28 8054
11. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 90:03 + 13:50 7888
12. Kavalír Jáchym PHK9901 R OK 99 Hradec Králové 90:41 + 14:28 7811
13. Bednarski Jan LCE9805 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:34 + 15:21 7704
14. Sláma Dušan ASU9843 R Magnus Orienteering 94:08 + 17:55 7392
15. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 97:16 + 21:03 7011
16. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 100:13 + 24:00 6653
17. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 100:27 + 24:14 6625
18. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 108:58 + 32:45 5590
H20B
8.80 km, 480 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6731
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 73:29 7598
2. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 76:35 + 3:06 7316
3. Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 85:40 + 12:11 6491
4. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 87:09 + 13:40 6357
5. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:18 + 13:49 6343
6. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 87:30 + 14:01 6325
7. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:10 + 16:41 6083
8. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:45 + 20:16 5757
9. Sabol Josef CTB9902 A SK OB Chotěboř 94:09 + 20:40 5721
10. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 96:46 + 23:17 5483
11. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 98:04 + 24:35 5365
12. Ježek Vít JIL9903 A OK Jilemnice 99:27 + 25:58 5240
13. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 100:22 + 26:53 5157
14. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB Tretra Praha 100:48 + 27:19 5117
15. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 101:18 + 27:49 5072
16. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 113:05 + 39:36 4002
17. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 119:05 + 45:36 3457
Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice DISK 0
H20C
7.70 km, 470 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 92:32
2. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:55 + 8:23
3. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 117:50 + 25:18
4. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 117:55 + 25:23
5. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 126:41 + 34:09
Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno DISK
H21A
15.10 km, 730 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9511
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 94:03 10833
2. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 98:30 + 4:27 10356
3. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 99:58 + 5:55 10198
4. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 103:54 + 9:51 9776
5. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 104:16 + 10:13 9737
6. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 104:19 + 10:16 9731
7. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 104:37 + 10:34 9699
8. Olejnik Michal 77P9200 C Polish Military Team 104:55 + 10:52
9. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 106:18 + 12:15 9519
10. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 107:12 + 13:09 9422
11. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 107:41 + 13:38 9370
12. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 108:01 + 13:58 9334
13. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 108:04 + 14:01 9329
14. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 108:42 + 14:39 9261
14. Wolowczyk Krzysztof LCE9502 E OOB TJ Slovan Luhačovice 108:42 + 14:39 9261
16. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 108:58 + 14:55 9233
17. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 110:40 + 16:37 9050
18. Kolovský František LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň 111:03 + 17:00 9009
19. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 111:19 + 17:16 8980
20. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 111:44 + 17:41 8936
21. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 112:20 + 18:17 8871
22. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 112:31 + 18:28 8852
23. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 113:15 + 19:12 8773
24. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 114:08 + 20:05 8678
25. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 115:44 + 21:41 8506
26. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 116:11 + 22:08 8458
27. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 116:41 + 22:38 8405
28. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 125:22 + 31:19 7473
29. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 126:20 + 32:17 7369
H21B
12.50 km, 640 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8700
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 90:54 9341
2. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 92:02 + 1:08 9227
3. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 93:19 + 2:25 9099
4. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 93:35 + 2:41 9072
5. Korbinian Lehner NNN96A1 C Neregistrovaní 93:57 + 3:03
6. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 94:32 + 3:38 8977
7. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 95:09 + 4:15 8915
8. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 95:54 + 5:00 8840
9. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 96:41 + 5:47 8762
10. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 97:09 + 6:15 8715
11. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 97:11 + 6:17 8711
12. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 97:47 + 6:53 8651
13. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:59 + 7:05 8631
14. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 98:17 + 7:23 8601
15. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 98:24 + 7:30 8590
16. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 99:49 + 8:55 8448
17. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 101:22 + 10:28 8292
18. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 101:52 + 10:58 8242
19. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:01 + 11:07 8227
20. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 102:37 + 11:43 8167
20. Dragowski Kuba TUR9003 E OOB TJ Turnov 102:37 + 11:43 8167
22. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 103:42 + 12:48 8059
23. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 103:45 + 12:51 8054
24. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 104:15 + 13:21 8004
25. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 105:23 + 14:29 7890
26. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 105:44 + 14:50 7855
27. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 105:59 + 15:05 7830
28. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 107:49 + 16:55 7647
29. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 109:56 + 19:02 7435
30. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 112:00 + 21:06 7228
Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň DISK 0
H21C
11.10 km, 560 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8203
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 90:42 8754
2. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 93:19 + 2:37 8515
3. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 95:24 + 4:42 8324
4. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 96:11 + 5:29 8252
5. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 96:23 + 5:41 8234
6. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 96:50 + 6:08 8193
7. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 96:57 + 6:15 8182
8. Pavlů Ondřej PGP8904 C SK Praga 97:15 + 6:33 8154
9. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 99:35 + 8:53 7941
10. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 100:04 + 9:22 7896
11. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 100:33 + 9:51 7852
12. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 101:18 + 10:36 7783
13. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 102:01 + 11:19 7718
14. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 103:56 + 13:14 7542
15. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 104:57 + 14:15 7449
16. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 105:16 + 14:34 7420
17. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 105:44 + 15:02 7377
18. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 105:45 + 15:03 7376
19. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 108:38 + 17:56 7112
20. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 109:18 + 18:36 7051
21. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 109:23 + 18:41 7043
22. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 109:48 + 19:06 7005
23. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 110:10 + 19:28 6971
24. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 110:31 + 19:49 6939
25. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 111:37 + 20:55 6838
26. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 111:46 + 21:04 6825
27. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 113:02 + 22:20 6709
28. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 113:20 + 22:38 6681
29. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 114:17 + 23:35 6594
30. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 115:46 + 25:04 6458
31. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 118:55 + 28:13 6170
32. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 121:59 + 31:17 5889
33. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 126:22 + 35:40 5487
Čech Jan SJI9601 C OK Jihlava DISK 0
Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň DISK 0
H21D
9.60 km, 530 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7236
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kowalski Wojciech 77P8200 C Polish Military Team 84:23
2. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:48 + 0:25 7640
3. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 86:33 + 2:10 7493
4. Podziňski Rafal 77P9100 C Polish Military Team 89:31 + 5:08
5. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 92:20 + 7:57 7008
6. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 93:31 + 9:08 6908
7. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 99:15 + 14:52 6427
8. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 110:18 + 25:55 5499
Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko DISK 0
Wenslaw Mateusz 77P8700 C Polish Military Team DISK
H35A
9.60 km, 530 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richert Marcin 77P7900 C Polish Military Team 75:17
2. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 80:37 + 5:20
3. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 83:08 + 7:51
4. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 83:32 + 8:15
5. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 83:50 + 8:33
6. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 87:28 + 12:11
7. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 88:19 + 13:02
8. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 90:16 + 14:59
9. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 90:28 + 15:11
10. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 96:22 + 21:05
11. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 97:55 + 22:38
12. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 100:26 + 25:09
13. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 102:43 + 27:26
14. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 103:00 + 27:43
15. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 105:32 + 30:15
Dwojak Wojciech 77P8100 C Polish Military Team DISK
H35B
8.30 km, 490 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:39
2. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 92:16 + 3:37
3. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 93:55 + 5:16
4. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 95:30 + 6:51
5. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 96:06 + 7:27
6. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 96:49 + 8:10
7. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 99:47 + 11:08
8. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 105:51 + 17:12
9. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 105:54 + 17:15
10. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 108:22 + 19:43
11. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 110:10 + 21:31
12. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 112:13 + 23:34
13. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 116:57 + 28:18
14. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 124:34 + 35:55
15. Stehlík Miroslav ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno 128:07 + 39:28
H40A
8.80 km, 480 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 69:54
2. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 70:01 + 0:07
3. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 70:06 + 0:12
4. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 71:28 + 1:34
5. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 73:59 + 4:05
6. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 76:42 + 6:48
7. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 78:03 + 8:09
8. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 80:25 + 10:31
9. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 82:41 + 12:47
10. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 82:56 + 13:02
11. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 83:30 + 13:36
12. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 83:31 + 13:37
13. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 85:47 + 15:53
14. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 86:01 + 16:07
15. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 86:33 + 16:39
16. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 87:27 + 17:33
17. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 92:38 + 22:44
18. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 94:46 + 24:52
19. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 103:02 + 33:08
20. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 108:55 + 39:01
H40B
7.10 km, 425 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:35
2. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 73:35 + 3:00
3. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 77:22 + 6:47
4. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 81:22 + 10:47
5. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 81:25 + 10:50
6. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 83:35 + 13:00
7. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 83:43 + 13:08
8. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 88:30 + 17:55
9. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 88:55 + 18:20
10. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 89:30 + 18:55
11. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 90:47 + 20:12
12. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 91:59 + 21:24
13. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 92:40 + 22:05
14. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 92:52 + 22:17
15. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:15 + 24:40
16. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 96:57 + 26:22
17. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 97:46 + 27:11
18. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 183:47 + 113:12
H45A
7.50 km, 460 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:37
2. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 65:09 + 0:32
3. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 66:41 + 2:04
4. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 67:00 + 2:23
5. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 67:49 + 3:12
6. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 70:04 + 5:27
7. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 72:53 + 8:16
8. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 73:56 + 9:19
9. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 74:26 + 9:49
10. Sobczyňski Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 75:24 + 10:47
11. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 76:39 + 12:02
11. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 76:39 + 12:02
13. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 77:03 + 12:26
14. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 77:16 + 12:39
15. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 78:57 + 14:20
16. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 80:53 + 16:16
17. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 81:01 + 16:24
18. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 83:17 + 18:40
19. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 83:48 + 19:11
20. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 84:31 + 19:54
21. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 85:11 + 20:34
22. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 86:59 + 22:22
23. Tornai Szabolcs 25H7100 C Tabáni Spartacus 87:42 + 23:05
24. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 88:24 + 23:47
25. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 91:03 + 26:26
26. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 91:44 + 27:07
27. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 92:35 + 27:58
28. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 92:44 + 28:07
29. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 95:46 + 31:09
Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
H45B
6.20 km, 340 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 69:03
2. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 72:25 + 3:22
3. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 72:46 + 3:43
4. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:32 + 4:29
5. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 76:33 + 7:30
6. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 77:14 + 8:11
7. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:26 + 9:23
8. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 78:44 + 9:41
9. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 78:46 + 9:43
10. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 78:48 + 9:45
11. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 79:14 + 10:11
12. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 80:43 + 11:40
13. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 81:18 + 12:15
14. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 87:29 + 18:26
15. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 90:02 + 20:59
16. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 90:26 + 21:23
17. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 90:44 + 21:41
18. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 91:20 + 22:17
19. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:47 + 23:44
20. Šňupárek Martin TBM7107 C KOS TJ Tesla Brno 96:00 + 26:57
21. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 98:35 + 29:32
22. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 99:41 + 30:38
23. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 105:11 + 36:08
24. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 105:56 + 36:53
25. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 106:27 + 37:24
26. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 110:40 + 41:37
27. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 115:31 + 46:28
H50A
6.50 km, 370 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 56:54
2. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 59:25 + 2:31
3. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 59:34 + 2:40
4. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:17 + 4:23
5. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 61:46 + 4:52
6. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 62:43 + 5:49
7. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 63:22 + 6:28
8. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 63:37 + 6:43
9. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 65:23 + 8:29
10. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 65:40 + 8:46
10. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 65:40 + 8:46
12. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 66:05 + 9:11
13. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 66:06 + 9:12
14. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 67:43 + 10:49
15. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 69:52 + 12:58
16. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 70:06 + 13:12
17. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 70:27 + 13:33
18. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 70:29 + 13:35
19. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 70:36 + 13:42
20. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 71:39 + 14:45
21. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 72:22 + 15:28
22. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 72:31 + 15:37
23. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 72:33 + 15:39
24. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:40 + 15:46
25. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 82:16 + 25:22
26. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 82:23 + 25:29
27. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 86:44 + 29:50
28. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 88:50 + 31:56
29. Smutný Radek ABM6701 C KOB ALFA Brno 89:01 + 32:07
H50B
5.60 km, 310 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:04
2. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 64:38 + 1:34
3. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 65:03 + 1:59
4. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:04 + 3:00
5. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 69:31 + 6:27
6. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 70:27 + 7:23
7. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 70:28 + 7:24
8. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 72:20 + 9:16
9. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 73:39 + 10:35
10. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno 73:43 + 10:39
11. Opletal Petr HAV6402 C OB Havířov 73:48 + 10:44
12. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:07 + 12:03
13. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:56 + 12:52
14. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 76:49 + 13:45
15. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 77:17 + 14:13
16. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 78:42 + 15:38
17. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB Tretra Praha 80:12 + 17:08
18. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 80:33 + 17:29
19. Koltai Zoltan 25H6700 C Tabáni Spartacus 84:53 + 21:49
20. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 86:10 + 23:06
21. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 88:08 + 25:04
22. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 88:27 + 25:23
23. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 93:25 + 30:21
24. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 95:10 + 32:06
25. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 96:44 + 33:40
26. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 97:03 + 33:59
27. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 100:30 + 37:26
Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov DISK
H55A
5.90 km, 325 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 56:04
2. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 56:28 + 0:24
3. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 57:22 + 1:18
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 57:47 + 1:43
5. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 59:31 + 3:27
6. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 60:00 + 3:56
7. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 61:03 + 4:59
8. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 61:09 + 5:05
9. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 62:55 + 6:51
10. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 63:10 + 7:06
11. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 64:04 + 8:00
12. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 65:28 + 9:24
13. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 66:10 + 10:06
14. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 67:07 + 11:03
15. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:52 + 11:48
16. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:40 + 13:36
17. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 71:59 + 15:55
18. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 72:38 + 16:34
19. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 73:05 + 17:01
20. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 74:16 + 18:12
21. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 74:26 + 18:22
22. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:38 + 18:34
23. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:09 + 19:05
24. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 76:19 + 20:15
25. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 77:40 + 21:36
26. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:28 + 22:24
H55B
5.00 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 62:52
2. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 63:42 + 0:50
3. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 64:49 + 1:57
4. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 65:46 + 2:54
5. Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 65:54 + 3:02
6. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 68:40 + 5:48
7. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 69:15 + 6:23
8. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 70:01 + 7:09
9. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 71:14 + 8:22
10. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 72:43 + 9:51
11. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 74:51 + 11:59
12. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 75:30 + 12:38
13. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 76:06 + 13:14
14. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:52 + 16:00
15. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 79:31 + 16:39
16. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 83:01 + 20:09
17. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 84:11 + 21:19
18. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 85:14 + 22:22
19. Opletal Jaroslav HAV6200 C OB Havířov 96:18 + 33:26
20. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 113:53 + 51:01
H60A
5.60 km, 260 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:12
2. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 57:58 + 1:46
3. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 59:40 + 3:28
4. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 60:22 + 4:10
5. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 65:44 + 9:32
6. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 67:28 + 11:16
7. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:15 + 12:03
8. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 68:58 + 12:46
9. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 70:22 + 14:10
10. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 70:27 + 14:15
11. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 70:58 + 14:46
12. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:01 + 14:49
13. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 71:08 + 14:56
14. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 71:13 + 15:01
15. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 73:16 + 17:04
16. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 74:07 + 17:55
17. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 74:54 + 18:42
18. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 75:52 + 19:40
19. Guga Romuald CHC5501 C K.O.B. Choceň 80:09 + 23:57
20. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 83:10 + 26:58
21. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 85:51 + 29:39
22. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 90:59 + 34:47
H60B
4.40 km, 270 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 62:26
2. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 65:49 + 3:23
3. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 66:51 + 4:25
4. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 71:19 + 8:53
5. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 71:34 + 9:08
6. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 72:22 + 9:56
7. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 77:39 + 15:13
8. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 80:23 + 17:57
9. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 83:58 + 21:32
10. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 84:36 + 22:10
11. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 85:23 + 22:57
12. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 85:28 + 23:02
13. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 86:00 + 23:34
14. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 87:33 + 25:07
15. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 103:37 + 41:11
16. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 105:03 + 42:37
17. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 112:30 + 50:04
Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko DISK
Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk DISK
Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál DISK
H65A
5.00 km, 245 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 64:15
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 64:19 + 0:04
3. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 65:13 + 0:58
4. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 66:02 + 1:47
5. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 66:08 + 1:53
6. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:45 + 4:30
7. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 69:29 + 5:14
8. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 70:04 + 5:49
9. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 71:05 + 6:50
10. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 72:33 + 8:18
11. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 79:10 + 14:55
12. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:23 + 15:08
13. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 79:31 + 15:16
14. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 83:53 + 19:38
15. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 85:54 + 21:39
H65B
4.20 km, 280 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 69:22
2. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 72:30 + 3:08
3. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:37 + 4:15
4. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 74:44 + 5:22
5. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 83:13 + 13:51
6. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 83:16 + 13:54
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 84:22 + 15:00
8. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 86:42 + 17:20
9. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 92:21 + 22:59
10. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 105:39 + 36:17
11. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 105:55 + 36:33
12. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 112:14 + 42:52
H70A
4.10 km, 270 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:03
2. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 62:50 + 6:47
3. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 65:19 + 9:16
4. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:12 + 12:09
5. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 68:47 + 12:44
6. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:04 + 23:01
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:18 + 25:15
8. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 86:45 + 30:42
9. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 94:13 + 38:10
Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
H70B
3.60 km, 240 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 69:49
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 70:09 + 0:20
3. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 77:25 + 7:36
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 83:25 + 13:36
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 85:13 + 15:24
6. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 85:25 + 15:36
7. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 90:23 + 20:34
8. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 101:49 + 32:00
9. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 119:44 + 49:55
H75A
3.60 km, 230 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 55:05
2. Šmelík Ĺudo LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:54 + 1:49
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 60:33 + 5:28
4. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 63:50 + 8:45
5. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 67:06 + 12:01
6. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 70:30 + 15:25
H75B
3.40 km, 215 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 89:37
2. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 101:46 + 12:09
3. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 104:19 + 14:42
4. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 118:08 + 28:31
5. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 125:49 + 36:12
H80
3.30 km, 225 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 62:07
2. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 82:36 + 20:29
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 83:02 + 20:55
M12C
3.30 km, 215 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jančík Filip SPE0604 C KOB Sokol Pezinok 37:12
2. Syrový Tomáš SPE0601 C KOB Sokol Pezinok 44:59 + 7:47
3. Valach Eli SPE0703 C KOB Sokol Pezinok 45:09 + 7:57
4. Mikloš Matúš SPE0702 C KOB Sokol Pezinok 80:52 + 43:40
5. Ondovčík Daniel SPE0801 C KOB Sokol Pezinok 86:56 + 49:44
M14
5.10 km, 295 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bukovac Filip FBA0501 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:49
2. Šipoš Šimon SPE0406 C KOB Sokol Pezinok 61:59 + 2:10
3. Pajger Miroslav VZA0502 C Slávia ŽU Žilina 69:05 + 9:16
4. Kukurugya Šimon SKS0402 C Športový klub Sandberg 70:06 + 10:17
5. Kotuliak Viktor FBA0401 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:41 + 12:52
6. Kasza Tomáš FBA0503 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:06 + 18:17
7. Janšo Jakub Karol TKE0602 C Klub OB ATU Košice 90:51 + 31:02
Novosad Adam FBA0506 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Koman Ján FBA0504 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
M16
6.60 km, 380 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roháč Martin TKE0301 C Klub OB ATU Košice 65:39
2. Novota Lukáš Mário TKE0302 C Klub OB ATU Košice 66:41 + 1:02
3. Šipoš Tomáš SPE0311 C KOB Sokol Pezinok 66:51 + 1:12
4. Sláma Richard TKE0303 C Klub OB ATU Košice 72:21 + 6:42
5. Schenk Michal RBA0201 C TJ Rapid Bratislava 81:04 + 15:25
6. Jurčík Tomáš VZA0301 C Slávia ŽU Žilina 83:12 + 17:33
7. Ditri Nicholas SPE0304 C KOB Sokol Pezinok 86:22 + 20:43
8. Kubik Maximilián RBA0303 C TJ Rapid Bratislava 100:17 + 34:38
Fedor Tibor SPE0303 C KOB Sokol Pezinok DISK
M18
7.70 km, 470 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Adam BBA0101 C KOBRA Bratislava 69:23
2. Goldschmidt Tobiáš RBA0003 C TJ Rapid Bratislava 74:58 + 5:35
3. Šimo Matúš SPE0107 C KOB Sokol Pezinok 78:38 + 9:15
4. Ditri Dominic SPE0002 C KOB Sokol Pezinok 84:03 + 14:40
5. Ondrejka Tomáš VZA0001 C Slávia ŽU Žilina 87:14 + 17:51
6. Oravec Matúš ZMT0101 C Klub OB Martin 92:40 + 23:17
7. Kukurugya Matej SKS0103 C Športový klub Sandberg 93:51 + 24:28
8. Topor Matúš SPE0102 C KOB Sokol Pezinok 115:40 + 46:17
M20
8.80 km, 480 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub VZA9901 C Slávia ŽU Žilina 71:32
2. Lovás Dominik RBA9902 C TJ Rapid Bratislava 92:57 + 21:25
M21
12.50 km, 640 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dávidík Marian BBA7713 C KOBRA Bratislava 93:31
2. Bukovac Pavol FBA8102 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:55 + 2:24
3. Piják Ondrej BBA8204 C KOBRA Bratislava 97:23 + 3:52
4. Krajčík Michal TKE8704 C Klub OB ATU Košice 98:35 + 5:04
5. Bukovac Maroš FBA7601 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 106:14 + 12:43
6. Šurgan Štefan HBB7905 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 110:02 + 16:31
7. Kubina Filip SKS8901 C Športový klub Sandberg 116:44 + 23:13
8. Hraboš Matej HBB9501 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 122:33 + 29:02
9. Papuga Miroslav TKE9002 C Klub OB ATU Košice 124:09 + 30:38
10. Tysz Adam TKE8703 C Klub OB ATU Košice 125:14 + 31:43
11. Košut Martin 02K C ROB klub KYSUCA n.o. 144:13 + 50:42
Glončák Peter FBA7901 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Mušinský Tomáš TKE9301 C Klub OB ATU Košice DISK
Sokolík Tomáš SPE9109 C KOB Sokol Pezinok DISK
M40
8.80 km, 480 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hammer Juraj TKE7701 C Klub OB ATU Košice 88:34
2. Viskup Peter VZA7402 C Slávia ŽU Žilina 94:19 + 5:45
3. Šabo Mikuláš RBA7820 C TJ Rapid Bratislava 96:58 + 8:24
4. Mikluš Marián RBA7204 C TJ Rapid Bratislava 99:54 + 11:20
5. Hrnčiar Dušan FBA7703 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 110:01 + 21:27
6. Borský Martin FBA7704 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 128:11 + 39:37
7. Eliáš Michal RBA6604 C TJ Rapid Bratislava 144:31 + 55:57
8. Jančík Tomáš SPE7603 C KOB Sokol Pezinok 155:43 + 67:09
Šimoník Milan HBB7501 C ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
M45
7.50 km, 460 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7101 C Slávia ŽU Žilina 71:31
2. Porubský Július TNR7301 C ŠK Triturus Nitra 83:56 + 12:25
3. Roháč Zdenko TKE7301 C Klub OB ATU Košice 85:26 + 13:55
4. Hierweg Karol BBA5801 C KOBRA Bratislava 87:14 + 15:43
5. Vandlíček Peter VZA7300 C Slávia ŽU Žilina 99:59 + 28:28
6. Petrinec Juraj BBA6403 C KOBRA Bratislava 104:52 + 33:21
7. Velgos Martin TKE7202 C Klub OB ATU Košice 108:16 + 36:45
8. Kasza Ladislav FBA7102 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 149:27 + 77:56
M50
6.50 km, 370 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollák Jozef TKE6001 C Klub OB ATU Košice 64:46
2. Novota Mikuláš TKE6002 C Klub OB ATU Košice 73:28 + 8:42
3. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 76:44 + 11:58
4. Kniebügl Anton BBA6401 C KOBRA Bratislava 81:00 + 16:14
5. Šoltés František SSN6202 C KOB Čingov Spišská Nová Ves 85:32 + 20:46
6. Sláma Peter TKE6401 C Klub OB ATU Košice 88:39 + 23:53
7. Jerguš Martin TKE6702 C Klub OB ATU Košice 117:24 + 52:38
M55
5.90 km, 325 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Repáč Ivan EBB5901 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:06
2. Takács Csaba TKE6205 C Klub OB ATU Košice 71:36 + 2:30
3. Palička Miroslav SSN5902 C KOB Čingov Spišská Nová Ves 71:57 + 2:51
4. Filö György KYS6302 C Klub OB Kysak 74:49 + 5:43
5. Košut Ján 02K63AA C ROB klub KYSUCA n.o. 77:30 + 8:24
6. Mazúr Milan RBA6201 C TJ Rapid Bratislava 80:50 + 11:44
7. Janšo Karol TKE6206 C Klub OB ATU Košice 88:40 + 19:34
8. Pompura Ladislav TBB6301 C ŠK Terezka Banská Bystrica 89:33 + 20:27
Papuga František TKE6302 C Klub OB ATU Košice DISK
M60
5.60 km, 260 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav SPE5801 C KOB Sokol Pezinok 67:35
2. Kuchta Ján TKE5701 C Klub OB ATU Košice 85:02 + 17:27
3. Oravec Ivan SPE5502 C KOB Sokol Pezinok 89:04 + 21:29
4. Mitelman Milan VZA5801 C Slávia ŽU Žilina 109:47 + 42:12
5. Petrinec Milan RBA5802 C TJ Rapid Bratislava 110:20 + 42:45
6. Formanko Dušan RBA5801 C TJ Rapid Bratislava 111:40 + 44:05
7. Poláček Pavol SPE5501 C KOB Sokol Pezinok 141:19 + 73:44
Polakovič Peter VZA5501 C Slávia ŽU Žilina DISK
M65
5.00 km, 245 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roháč Igor TKE4301 C Klub OB ATU Košice 84:06
2. Máj Štefan BBA5201 C KOBRA Bratislava 84:14 + 0:08
3. Vávra Viktor RBA5001 C TJ Rapid Bratislava 109:39 + 25:33
4. Gajdošík Jozef VZA5200 C Slávia ŽU Žilina 120:12 + 36:06
T4
4.20 km, 270 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 46:37
2. Blaha Michal EKP0402 A VŠTJ Ekonom Praha 47:16 + 0:39
3. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 48:03 + 1:26
4. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 48:10 + 1:33
5. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 48:15 + 1:38
6. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 48:29 + 1:52
7. Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš 48:44 + 2:07
8. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:19 + 2:42
9. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 51:18 + 4:41
10. Blaha Jiří EKP0401 A VŠTJ Ekonom Praha 52:06 + 5:29
11. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 55:25 + 8:48
12. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 55:41 + 9:04
13. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 56:06 + 9:29
14. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 57:40 + 11:03
15. Paulíčková Tereza UOL75xx C SOB Olomouc 57:42 + 11:05
16. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 59:11 + 12:34
17. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 59:45 + 13:08
18. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 60:22 + 13:45
19. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 60:55 + 14:18
20. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:57 + 16:20
21. Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 63:41 + 17:04
22. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 65:13 + 18:36
23. Chroustová Šárka LTU C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:21 + 19:44
24. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 66:22 + 19:45
25. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 67:34 + 20:57
26. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:40 + 21:03
27. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 68:18 + 21:41
28. Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 69:27 + 22:50
29. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 69:56 + 23:19
30. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 69:57 + 23:20
31. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 70:34 + 23:57
32. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 71:33 + 24:56
33. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 72:25 + 25:48
34. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 72:57 + 26:20
35. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 73:14 + 26:37
36. Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering 73:44 + 27:07
37. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 74:23 + 27:46
38. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 75:07 + 28:30
39. Kubec Michal DOK0103 C OK Doksy 75:10 + 28:33
40. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 76:13 + 29:36
41. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 77:40 + 31:03
42. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 78:36 + 31:59
43. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 79:08 + 32:31
44. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 79:30 + 32:53
45. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 80:42 + 34:05
46. Novosad Tibor FBA7103 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:44 + 35:07
47. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 82:07 + 35:30
48. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 82:14 + 35:37
49. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 83:23 + 36:46
50. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 83:48 + 37:11
51. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 84:05 + 37:28
52. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 85:09 + 38:32
53. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 86:04 + 39:27
54. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 86:15 + 39:38
55. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 86:16 + 39:39
56. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 86:51 + 40:14
57. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 90:04 + 43:27
58. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 94:31 + 47:54
59. Hríbiková Andrea HBB8451 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 95:11 + 48:34
60. Pajger Šimon VZA C Slávia ŽU Žilina 95:27 + 48:50
61. Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec 103:03 + 56:26
62. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 104:21 + 57:44
63. Hríbik Miroslav HBB8501 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 105:51 + 59:14
64. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 106:18 + 59:41
65. Winzigová Gabriela OPI0157 C Orientační sporty Písek 108:03 + 61:26
66. Houserová Tereza OPI0156 C Orientační sporty Písek 108:24 + 61:47
67. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 118:32 + 71:55
68. Kutajová Vladimíra VZA9352 C Slávia ŽU Žilina 119:58 + 73:21
69. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 120:55 + 74:18
70. Herna Ida FBA7253 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 122:58 + 76:21
71. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 123:50 + 77:13
72. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 128:19 + 81:42
73. Hejnová Simona LLI7651 C TJ Loko Liberec 128:45 + 82:08
74. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 136:17 + 89:40
75. Porubská Andrea TNR7651 C ŠK Triturus Nitra 142:16 + 95:39
76. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 148:45 + 102:08
77. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 152:13 + 105:36
Šabová Elenka RBA10AA C TJ Rapid Bratislava DISK
Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř DISK
Tóth Ivett 25H7850 C Tabáni Spartacus DISK
Stehlík Šimon 7CC1300 C S-team DISK
T8
7.70 km, 440 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 71:15
2. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 78:01 + 6:46
3. Neumann Josef 33D8402 C USV TU Dresden 79:12 + 7:57
4. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 79:46 + 8:31
5. Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 81:43 + 10:28
6. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 83:22 + 12:07
7. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 83:46 + 12:31
8. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 83:49 + 12:34
9. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 85:19 + 14:04
10. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 89:49 + 18:34
11. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 91:20 + 20:05
12. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 98:54 + 27:39
13. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:36 + 28:21
14. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 101:58 + 30:43
15. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 102:05 + 30:50
16. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 102:56 + 31:41
17. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 103:11 + 31:56
18. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 103:16 + 32:01
19. Šklíba David NNN C Neregistrovaní 106:15 + 35:00
20. Rudolf Matěj 65X C Laněk 111:27 + 40:12
21. Dadák Michal LCE9003 C OOB TJ Slovan Luhačovice 113:20 + 42:05
22. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 114:47 + 43:32
23. Karch Peter SPE9112 C KOB Sokol Pezinok 115:01 + 43:46
24. Choutka Jaroslav BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 122:48 + 51:33
25. Stehlíková Alžbeta 7CC8750 C S-team 124:32 + 53:17
26. Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 127:04 + 55:49
27. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 129:19 + 58:04
28. Mianowska Julia LCE0154 B OOB TJ Slovan Luhačovice 130:36 + 59:21
29. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 133:29 + 62:14
30. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 135:50 + 64:35
31. Koman Marek FBA7905 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 144:22 + 73:07
32. Rajnošková Lea BZR8451 C Bratrstvo Ždárských vrchů 155:55 + 84:40
33. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 165:36 + 94:21
34. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 171:56 + 100:41
Viskupová Ludmila VZA7651 C Slávia ŽU Žilina DISK
Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice DISK
Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha DISK
W12C
3.30 km, 215 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šipošová Lucia SPE0654 C KOB Sokol Pezinok 44:34
2. Kotuliaková Lea FBA0751 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:16 + 3:42
3. Šipošová Hana SPE0951 C KOB Sokol Pezinok 61:41 + 17:07
4. Jurčíková Nina VZA0752 C Slávia ŽU Žilina 61:49 + 17:15
5. Kurucová Petra SPE0651 C KOB Sokol Pezinok 64:48 + 20:14
6. Eliášová Hana RBA0651 C TJ Rapid Bratislava 69:45 + 25:11
7. Toporová Kristína SPE0751 C KOB Sokol Pezinok 71:29 + 26:55
8. Šoltésová Paulína SSN C KOB Čingov Spišská Nová Ves 139:27 + 94:53
Valyavka Viktoriya VZA0851 C Slávia ŽU Žilina DISK
W14
3.50 km, 220 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Herna Rebecca FBA0553 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:53
2. Porubská Lenka TNR0451 C ŠK Triturus Nitra 59:26 + 6:33
3. Mihaličová Simona TKE0551 C Klub OB ATU Košice 59:28 + 6:35
4. Ježíková Gabriela SPE0551 C KOB Sokol Pezinok 59:36 + 6:43
5. Ježíková Natália SPE0454 C KOB Sokol Pezinok 63:03 + 10:10
6. Repáčová Adriana EBB0552 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 68:20 + 15:27
7. Rohaľová Ivona SKS0453 C Športový klub Sandberg 68:22 + 15:29
8. Fedorová Klára SPE0455 C KOB Sokol Pezinok 68:44 + 15:51
9. Vorlíčková Martina SKS0551 C Športový klub Sandberg 83:03 + 30:10
10. Pompurová Kamila TBB0551 C ŠK Terezka Banská Bystrica 91:44 + 38:51
11. Toporová Karolína SPE0452 C KOB Sokol Pezinok 98:26 + 45:33
Herna Nicole FBA0552 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
W16
3.80 km, 230 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissová Ĺuboslava TKE0252 C Klub OB ATU Košice 48:50
2. Ivanková Sandra TKE0253 C Klub OB ATU Košice 51:39 + 2:49
3. Filipová Petronela TKE0352 C Klub OB ATU Košice 55:59 + 7:09
4. Velgosová Miroslava TKE0351 C Klub OB ATU Košice 67:53 + 19:03
5. Kostercová Viktória SKS0251 C Športový klub Sandberg 68:15 + 19:25
6. Patassiová Michaela FBA0252 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:39 + 22:49
7. Mozolíková Michaela SPE0254 C KOB Sokol Pezinok 73:30 + 24:40
8. Ondovčíková Eva SPE0358 C KOB Sokol Pezinok 76:55 + 28:05
9. Kutišová Nina SPE0353 C KOB Sokol Pezinok 82:53 + 34:03
10. Honzírková Ema SKS0351 C Športový klub Sandberg 85:58 + 37:08
11. Kuriaková Terézia VZA C Slávia ŽU Žilina 101:23 + 52:33
W18
5.00 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondovčíková Lucia SPE0051 C KOB Sokol Pezinok 67:31
2. Velgosová Michaela TKE0151 C Klub OB ATU Košice 71:37 + 4:06
3. Jánošová Veronika SKS0151 C Športový klub Sandberg 81:38 + 14:07
4. Roháčová Viktória TKE0051 C Klub OB ATU Košice 82:43 + 15:12
5. Pajtášová Katarína SKS0152 C Športový klub Sandberg 144:31 + 77:00
W21
7.50 km, 460 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalančíková Lucia HBB9351 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:10
2. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 83:47 + 1:37
3. Sedileková Ela HBB9352 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 86:00 + 3:50
4. Miklušová Tereza RBA9952 C TJ Rapid Bratislava 86:40 + 4:30
5. Jablonovská Lenka SPE9063 C KOB Sokol Pezinok 92:05 + 9:55
6. Krajčíková Kristína TKE9254 C Klub OB ATU Košice 97:59 + 15:49
7. Kotrlová Katarína SKS9051 C Športový klub Sandberg 101:16 + 19:06
8. Košutová Katarína VZA9751 C Slávia ŽU Žilina 101:26 + 19:16
9. Poštulková Andrea VZA9351 C Slávia ŽU Žilina 102:58 + 20:48
10. Papugová Katarína TKE9255 C Klub OB ATU Košice 104:27 + 22:17
11. Papugová Martina TKE9551 C Klub OB ATU Košice 116:28 + 34:18
12. Papugová Andrea TKE9751 C Klub OB ATU Košice 116:43 + 34:33
W35
6.60 km, 380 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ďurčová Alena VZA7753 C Slávia ŽU Žilina 85:16
2. Bialeková Martina EBB7351 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 89:37 + 4:21
3. Bukovacová Alena FBA7451 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:06 + 9:50
4. Ondovčíková Daniela SPE7852