Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - jaro 2017 - stav po 11 závodech

Klubové výsledky : JEN (9)

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček TUR Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček BOR Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu BOR Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) STB, FYD Ano Ano
2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) STB, FYD Ano Ano
2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) STB, FYD Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati LTP Ano Ano
2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
Kategorie:
D10     D14     H10     H12     H14     H16    
D10
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
5 Zabořilová Anna JEN0951 1227.45 2. 200.70( 2)190.22( 4)174.22( 9)192.77( 3)133.23(13) 186.69( 5)149.62(14)102.48(17)
D14
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
33 Menclová Anna JEN0452 84.26 15. 84.26(15) 0.00( D)
H10
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
25 Horáček Jakub JEN0800 365.02 11. 160.18(11) 97.56(23)107.28(15)
26 Horáček Dominik JEN0804 350.91 12. 98.52(16) 124.79(15)127.60(12)
H12
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
4 Hoetzel Hugo JEN0503 B 1371.04 1. 196.69( 3) 174.07(12) 183.16( 7)207.15( 1)202.95( 1)196.27( 3)199.60( 2)185.22( 4)
25 Matouš Marek JEN0602 273.82 12. 137.58(13) 135.82(12) 0.42(15) 0.00(15)
H14
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
4 Zabořil Ondřej JEN0401 B 1297.86 2. 18.79(19) 180.71( 5)199.48( 2)171.46( 7)171.93( 9) 196.15( 3) 122.72(13) 190.61( 3)187.52( 4)
H16
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
3 Zabořil Vojtěch JEN0101 B 598.58 1. 104.75( 1) 75.57( 4)100.00( 1) 74.89( 6) 95.20( 3) 79.13( 7) 27.82( 5) 69.04( 4)
8 Mencl Jan JEN0201 309.70 4. 89.22( 5) 82.84( 4) 76.48( 5) 61.16( 4)