Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: D20A

Datum:
15.04.2018
Místo konání:
Jičín
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Jičín
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
JURY:
Panchártek Jan, Plochová Dominika, Zimmermann Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, protest nebyl podán.
D20A
1.90 km, 2 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8144
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 13:35 8741
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 13:50 + 0:15 8584
3. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 13:51 + 0:16 8574
4. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 13:59 + 0:24 8490
5. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 14:42 + 1:07 8040
6. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 15:15 + 1:40 7695
7. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 15:27 + 1:52 7569
8. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 15:36 + 2:01 7475
9. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 15:38 + 2:03 7454
10. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 15:44 + 2:09 7392
11. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 16:03 + 2:28 7193
12. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 16:09 + 2:34 7130
13. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 16:26 + 2:51 6952
14. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 16:52 + 3:17 6680
15. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 17:11 + 3:36 6482
16. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 17:12 + 3:37 6471
17. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 17:37 + 4:02 6210
18. Vývodová Jana ASU9852 Magnus Orienteering 17:41 + 4:06 6168
19. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 17:57 + 4:22 6000
20. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 18:23 + 4:48 5729
21. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 18:50 + 5:15 5446
22. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 19:30 + 5:55 5028
23. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 19:44 + 6:09 4881
24. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 20:24 + 6:49 4463
25. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:43 + 7:08 4264
26. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 20:55 + 7:20 4139
27. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 21:08 + 7:33 4003
Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec DISK 0
Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno DISK 0
MS Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 14:35 + 1:00 0