Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: D21A

Datum:
15.04.2018
Místo konání:
Jičín
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Jičín
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
JURY:
Panchártek Jan, Plochová Dominika, Zimmermann Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, protest nebyl podán.
D21A
2.20 km, 2 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8924
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 13:00 9634
2. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 13:17 + 0:17 9432
3. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 13:27 + 0:27 9313
4. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 13:30 + 0:30 9277
5. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 13:52 + 0:52 9015
6. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:01 + 1:01 8908
7. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 14:04 + 1:04 8872
8. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 14:12 + 1:12 8777
9. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 14:20 + 1:20 8682
10. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 14:22 + 1:22 8658
11. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 14:35 + 1:35 8503
12. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 14:36 + 1:36 8491
13. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 14:45 + 1:45 8384
14. Polishchuk Mariya LCE9454 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:47 + 1:47 8360
15. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:48 + 1:48 8348
16. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 14:52 + 1:52 8301
17. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 14:53 + 1:53 8289
18. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 14:57 + 1:57 8241
19. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 SK SKI-OB Šternberk 15:03 + 2:03 8170
19. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 15:03 + 2:03 8170
21. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 15:11 + 2:11 8075
22. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 15:12 + 2:12 8063
23. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:14 + 2:14 8039
24. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 15:23 + 2:23 7932
25. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 15:41 + 2:41 7718
26. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:46 + 2:46 7658
27. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 15:48 + 2:48 7634
28. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 15:50 + 2:50 7610
29. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 15:53 + 2:53 7575
30. Káninská Markéta TAP9054 KOB Tretra Praha 16:03 + 3:03 7456
31. Holasová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 16:12 + 3:12 7349
32. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 16:22 + 3:22 7229
33. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 16:32 + 3:32 7110
33. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 16:32 + 3:32 7110
35. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 16:39 + 3:39 7027
36. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 16:40 + 3:40 7015
37. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 16:46 + 3:46 6944
38. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 16:54 + 3:54 6849
39. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 16:55 + 3:55 6837
40. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 17:18 + 4:18 6563
41. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 17:29 + 4:29 6432
42. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 17:32 + 4:32 6396
43. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 17:44 + 4:44 6253
44. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 17:52 + 4:52 6158
45. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 17:53 + 4:53 6146
46. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 17:58 + 4:58 6087
47. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 18:03 + 5:03 6027
48. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 19:15 + 6:15 5170
49. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 19:31 + 6:31 4980
50. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 19:35 + 6:35 4932
51. Hlavová Hana KON8888 KOB Konice 19:48 + 6:48 4777
52. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 20:14 + 7:14 4468
53. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 20:17 + 7:17 4432
54. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 22:17 + 9:17 3004
55. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 24:34 + 11:34 1373
Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0