Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: D45

Datum:
15.04.2018
Místo konání:
Jičín
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Jičín
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
JURY:
Panchártek Jan, Plochová Dominika, Zimmermann Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, protest nebyl podán.
D45
2.00 km, 2 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 13:41
2. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 14:11 + 0:30
3. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 15:00 + 1:19
3. Wolek Ewa 4HP6850 UNTS Warszawa 15:00 + 1:19
5. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:09 + 1:28
6. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 15:24 + 1:43
7. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 15:26 + 1:45
8. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 15:30 + 1:49
9. Neyrinck Novotna Marketa VSP7051 USK Praha 16:11 + 2:30
10. Sieglová Dagmar MFP Matfyz Praha 16:15 + 2:34
11. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 16:55 + 3:14
12. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:56 + 3:15
13. Jastrzembská Jarmila TRI6450 TJ TŽ Třinec 17:09 + 3:28
14. Smolková Romana TAP6951 KOB Tretra Praha 17:21 + 3:40
15. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 17:26 + 3:45
16. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 17:32 + 3:51
17. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:59 + 4:18
18. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:02 + 4:21
19. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 18:04 + 4:23
20. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 18:17 + 4:36
21. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:20 + 4:39
22. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 18:36 + 4:55
23. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 18:55 + 5:14
24. Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice 19:05 + 5:24
25. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 19:43 + 6:02
26. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 20:03 + 6:22
27. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 20:13 + 6:32
28. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:15 + 6:34
29. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 20:17 + 6:36
30. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 20:31 + 6:50
31. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 21:48 + 8:07
32. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:15 + 8:34
33. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 24:18 + 10:37
34. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:44 + 11:03
35. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 26:10 + 12:29
Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové DISK
Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK