Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: H21C

Datum:
15.04.2018
Místo konání:
Jičín
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Jičín
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
JURY:
Panchártek Jan, Plochová Dominika, Zimmermann Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, protest nebyl podán.
H21C
2.10 km, 2 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6573
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 11:38 7072
2. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 11:42 + 0:04 7033
3. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 12:06 + 0:28 6797
4. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 12:11 + 0:33 6748
5. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 12:25 + 0:47 6610
6. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 12:30 + 0:52 6561
7. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 12:33 + 0:55 6532
8. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 12:36 + 0:58 6502
9. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 12:37 + 0:59 6492
10. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 12:44 + 1:06 6423
11. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:46 + 1:08 6404
12. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 12:48 + 1:10 6384
13. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 12:49 + 1:11 6374
14. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 SK Žabovřesky Brno 12:53 + 1:15 6335
15. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 12:54 + 1:16 6325
16. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 12:57 + 1:19 6296
17. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 13:00 + 1:22 6266
18. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 13:05 + 1:27 6217
19. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 13:11 + 1:33 6158
20. Panovec Jan VIC8931 OB Vizovice 13:17 + 1:39 6099
21. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 13:23 + 1:45 6040
22. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:26 + 1:48 6010
23. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 13:33 + 1:55 5942
24. Třebický Vladimír DKP8404 Oddíl OB Kotlářka 13:35 + 1:57 5922
25. Zrník Tomáš OSN7118 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:40 + 2:02 5873
25. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:40 + 2:02 5873
27. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 13:43 + 2:05 5843
28. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 13:47 + 2:09 5804
29. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 13:50 + 2:12 5774
30. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 13:51 + 2:13 5765
31. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 13:52 + 2:14 5755
32. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 13:55 + 2:17 5725
33. Daněk Vojtěch ROZ9100 OK Roztoky 13:58 + 2:20 5696
34. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 14:03 + 2:25 5647
35. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:04 + 2:26 5637
36. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 14:08 + 2:30 5598
37. Werner Michal PGP9705 SK Praga 14:10 + 2:32 5578
37. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 14:10 + 2:32 5578
39. Janas Petr PGP7106 SK Praga 14:14 + 2:36 5539
40. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 14:17 + 2:39 5509
41. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 14:19 + 2:41 5489
42. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:30 + 2:52 5381
43. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 14:35 + 2:57 5332
44. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 14:39 + 3:01 5293
45. Antonowicz Jerzy STE6800 SK SKI-OB Šternberk 14:44 + 3:06 5244
46. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 14:46 + 3:08 5224
47. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:51 + 3:13 5175
48. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 14:52 + 3:14 5165
49. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 15:00 + 3:22 5086
50. Pauschek Karel 4JC8500 nereg 15:05 + 3:27
51. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 15:21 + 3:43 4880
52. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 15:23 + 3:45 4860
53. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 15:26 + 3:48 4831
54. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 15:40 + 4:02 4693
55. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 15:41 + 4:03 4683
56. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 15:47 + 4:09 4624
57. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 15:54 + 4:16 4555
58. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 16:12 + 4:34 4378
59. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 16:37 + 4:59 4133
60. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 16:54 + 5:16 3965
61. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 16:57 + 5:19 3936
62. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:20 + 5:42 3710
63. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 17:40 + 6:02 3513
64. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 19:16 + 7:38 2569
65. Llobet Adria 8DC9300 DOBneregistrovani 20:56 + 9:18