Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: H45D

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Žaltman 1:15000, Pekelská brána 1:10000
Ředitel závodu:
Panchártek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kubíček Radek - R2
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
Protokol:
Závody proběhly za slunečného počasí
V cíli byly ošetřeny drobné oděrky
Žádné protesty nebyly podány
H45D
4.54 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nadera Dariusz 2CPxxx2 indyvidual 51:32
2. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 55:45 + 4:13
3. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 59:48 + 8:16
4. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:21 + 9:49
5. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 61:51 + 10:19
6. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 62:12 + 10:40
7. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 62:34 + 11:02
8. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 65:18 + 13:46
9. Bílek Tomáš 2XC7300 Vojice 65:31 + 13:59
10. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 66:17 + 14:45
11. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:04 + 17:32
12. Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod 69:12 + 17:40
13. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 69:42 + 18:10
14. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 69:55 + 18:23
15. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 71:03 + 19:31
16. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:25 + 20:53
17. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:16 + 21:44
18. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 73:20 + 21:48
19. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 75:20 + 23:48
20. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:28 + 23:56
21. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 75:42 + 24:10
22. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 76:00 + 24:28
23. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 77:17 + 25:45
24. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 78:57 + 27:25
25. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 87:37 + 36:05
26. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 87:56 + 36:24
27. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 88:47 + 37:15
28. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 89:24 + 37:52
29. Jirák Stanislav LPU6304 OK Lokomotiva Pardubice 89:46 + 38:14
30. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 99:01 + 47:29
31. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 103:34 + 52:02
32. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 117:21 + 65:49
Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové DISK