Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Klubové výsledky : SJI (21)

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Žaltman 1:15000, Pekelská brána 1:10000
Ředitel závodu:
Panchártek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kubíček Radek - R2
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
Protokol:
Závody proběhly za slunečného počasí V cíli byly ošetřeny drobné oděrky Žádné protesty nebyly podány
Kategorie:
D12C     D14B     D16B     D20B     H10C     H12C     H14B     H16B     H21B     H21D     H35B     H40B     H45B     H55B    
D12C
3.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 40:52 + 8:15
22. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 52:10 + 19:33
D14B
3.43 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 43:13 + 12:13
D16B
3.99 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 60:22 + 11:39
D20B
5.43 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava DISK
H10C
2.49 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 31:16 + 6:27
H12C
3.35 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 31:10 + 3:32
H14B
4.81 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 53:36 + 8:44
10. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 57:04 + 12:12
H16B
5.97 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 79:53 + 15:44
H21B
10.75 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8336
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
4. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 90:41 + 15:25 7421
5. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 91:23 + 16:07 7345
8. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 93:26 + 18:10 7120
H21D
6.47 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5332
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 70:08 + 6:17 5374
H35B
8.41 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 73:12
6. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 87:20 + 14:08
H40B
8.41 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 73:51 + 1:04
3. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 75:06 + 2:19
H45B
6.86 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 78:43 + 10:36
16. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 109:26 + 41:19
H55B
5.02 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 83:04 + 25:13