Race results: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Date:
2018/06/10
Place:
Číměř, LDT Bílá Skála
Organiser:
SJH - SJH Jindřichův Hradec
Used map:
Nápravovna , 1 : 10000, e=5m, stav.5/2018
Director:
Kubičko Petr - R3
Referee:
Hojný Jaroslav - R2
Course setter:
Beneš Jan - R2
Protocol:
Závod proběhl za horkého počasí. Všichni závodníci doběhli do cíle, ošetřena byla pouze obvyklá drobná zranění. Na místě nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Classes:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P     T    
D10N
2.68 km, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 22:53
2. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 24:23 + 1:30
3. Szablaturová Nela SJI0952 OK Jihlava 25:28 + 2:35
4. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:44 + 6:51
5. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 31:55 + 9:02
6. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 32:35 + 9:42
7. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 33:52 + 10:59
8. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:02 + 16:09
9. Svobodová Beáta VTA0853 SC vebr-sport 44:33 + 21:40
10. Slavíková Barbora CHT1056 OOB SK Chrast 45:16 + 22:23
D10C
1.84 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Krátká Eliška SJI0851 OK Jihlava 17:33
2. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:40 + 3:07
3. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 22:15 + 4:42
4. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 26:43 + 9:10
5. Kamenická Tereza OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:34 + 12:01
6. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:13 + 14:40
7. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 35:34 + 18:01
8. Nováková Anna CTB0951 SK OB Chotěboř 37:44 + 20:11
9. Bubeníková Denisa SJH0852 SJH Jindřichův Hradec 41:49 + 24:16
10. Bubeníková Nicol SJH0853 SJH Jindřichův Hradec 47:47 + 30:14
MS Věžníková Natálie TTR0777 OOB Třebíč 82:17 + 64:44
D12C
2.07 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 19:17
2. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 19:58 + 0:41
3. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 21:40 + 2:23
4. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 22:08 + 2:51
5. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 22:22 + 3:05
6. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 23:24 + 4:07
7. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 24:02 + 4:45
8. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:04 + 4:47
9. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 24:26 + 5:09
10. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 24:36 + 5:19
11. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 25:11 + 5:54
12. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 25:48 + 6:31
13. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 27:15 + 7:58
14. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 27:43 + 8:26
15. Růžičková Ema RIC0653 OB Říčany 28:20 + 9:03
16. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 29:36 + 10:19
17. Slavíková Eva CHT0652 OOB SK Chrast 29:41 + 10:24
18. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 29:45 + 10:28
19. Drobná Kateřina CHT0654 OOB SK Chrast 32:11 + 12:54
20. Procházková Magdaléna VCB0662 OB České Budějovice 33:39 + 14:22
21. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 33:40 + 14:23
22. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 35:09 + 15:52
23. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 37:06 + 17:49
24. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:51 + 26:34
25. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 50:00 + 30:43
26. Horáková Markéta CHT0653 OOB SK Chrast 55:11 + 35:54
27. Boučková Eva CHT0751 OOB SK Chrast 59:10 + 39:53
28. Doleželová Vendula STA0751 OK Střelka 71:32 + 52:15
29. Doležalová Barbora CHT0655 OOB SK Chrast 81:52 + 62:35
Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř DISK
Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Svobodová Viola VTA0653 SC vebr-sport DISK
D14B
3.06 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 22:27
2. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 25:31 + 3:04
3. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:30 + 5:03
4. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 29:15 + 6:48
5. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 29:27 + 7:00
6. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:32 + 7:05
7. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 29:59 + 7:32
8. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 30:23 + 7:56
9. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 30:29 + 8:02
10. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 30:55 + 8:28
11. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 32:27 + 10:00
12. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 33:07 + 10:40
13. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 33:20 + 10:53
14. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 33:43 + 11:16
15. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 34:26 + 11:59
16. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:59 + 12:32
17. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:42 + 13:15
18. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 36:38 + 14:11
19. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 36:46 + 14:19
20. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 38:15 + 15:48
21. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:02 + 17:35
22. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 42:32 + 20:05
23. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 46:07 + 23:40
24. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:01 + 27:34
25. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:16 + 28:49
26. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 60:49 + 38:22
27. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 80:28 + 58:01
28. Čápová Eliška STA0552 OK Střelka 87:36 + 65:09
D16B
3.39 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 30:22
2. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:29 + 1:07
3. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 34:24 + 4:02
4. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 35:26 + 5:04
5. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 36:16 + 5:54
6. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 38:20 + 7:58
7. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 39:03 + 8:41
8. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 39:33 + 9:11
9. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 42:24 + 12:02
10. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 44:37 + 14:15
11. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 48:55 + 18:33
12. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 49:22 + 19:00
13. Novotná Veronika OSN0353 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:38 + 20:16
14. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 58:54 + 28:32
Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport DISK
D18B
3.41 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 26:53
2. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 27:26 + 0:33
3. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 27:41 + 0:48
4. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 28:35 + 1:42
5. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 29:19 + 2:26
6. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:26 + 2:33
7. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 29:28 + 2:35
8. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 30:30 + 3:37
9. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:01 + 4:08
10. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 31:30 + 4:37
11. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 32:59 + 6:06
12. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 36:28 + 9:35
13. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 37:56 + 11:03
14. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 39:24 + 12:31
15. Kubíčková Iva KUO0153 KOB Ústí nad Orlicí 44:48 + 17:55
16. Drábková Eliška TTR0151 OOB Třebíč 52:10 + 25:17
D20B
4.15 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 49:06
2. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 51:41 + 2:35
3. Dvořáková Klára CHT9852 OOB SK Chrast 56:39 + 7:33
D21B
4.89 km, 21 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 8991
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 35:13 9473
2. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 35:41 + 0:28 9350
3. Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:09 + 0:56 9228
4. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 36:11 + 0:58 9219
5. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 38:25 + 3:12 8634
6. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 38:45 + 3:32 8547
7. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 39:38 + 4:25 8315
8. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:44 + 4:31 8289
9. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 41:26 + 6:13 7844
10. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 42:38 + 7:25 7529
11. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 42:43 + 7:30 7507
12. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 46:13 + 11:00 6590
13. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 47:56 + 12:43 6140
14. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 48:33 + 13:20 5979
15. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 49:48 + 14:35 5651
16. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 53:08 + 17:55 4778
17. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 54:57 + 19:44 4302
18. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 56:27 + 21:14 3909
19. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 56:44 + 21:31 3835
20. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 57:32 + 22:19 3625
21. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 59:10 + 23:57 3197
22. Vébrová Denisa VTA9551 SC vebr-sport 62:26 + 27:13 2341
23. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 65:10 + 29:57 1625
24. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 66:22 + 31:09 1310
D21C
4.06 km, 18 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 4110
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 41:30 4454
2. Culková Hana JHB8951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:55 + 1:25 4315
3. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:33 + 4:03 4055
4. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 46:59 + 5:29 3913
5. Urbanová Johana PZR9251 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:35 + 6:05 3854
6. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 48:08 + 6:38 3800
7. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:25 + 15:55 2884
8. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 58:32 + 17:02 2774
9. Rajnošková Lea BZR8451 Bratrstvo Ždárských vrchů 67:56 + 26:26 1846
10. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 78:09 + 36:39 838
D21D
3.14 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 31:51
2. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 40:16 + 8:25
3. Jakubková Vendula ABM9262 KOB ALFA Brno 46:25 + 14:34
4. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 51:59 + 20:08
5. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 67:38 + 35:47
D35B
3.78 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 26:53
2. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 32:58 + 6:05
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 34:32 + 7:39
4. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 35:19 + 8:26
5. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 36:14 + 9:21
6. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 39:26 + 12:33
7. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 43:47 + 16:54
8. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:08 + 18:15
9. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 45:54 + 19:01
10. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:09 + 26:16
D35C
3.58 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:39
2. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:58 + 7:19
3. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 41:43 + 10:04
4. Paulová Hana CTB7851 SK OB Chotěboř 46:04 + 14:25
5. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 46:13 + 14:34
6. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 47:04 + 15:25
7. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 51:02 + 19:23
8. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 57:59 + 26:20
9. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 61:40 + 30:01
D40B
3.58 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 32:51
2. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 33:32 + 0:41
3. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 35:09 + 2:18
4. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 35:56 + 3:05
5. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:57 + 3:06
6. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 39:31 + 6:40
7. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 41:09 + 8:18
8. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 41:56 + 9:05
9. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 42:33 + 9:42
10. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 42:37 + 9:46
11. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 44:36 + 11:45
12. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 48:42 + 15:51
13. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 51:52 + 19:01
14. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:39 + 19:48
15. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:08 + 22:17
16. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 56:06 + 23:15
17. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 56:29 + 23:38
18. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 57:38 + 24:47
19. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:29 + 25:38
20. Růžičková Lucie RIC7351 OB Říčany 60:20 + 27:29
21. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 62:21 + 29:30
22. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 71:49 + 38:58
23. Svobodová Iveta VTA7651 SC vebr-sport 100:05 + 67:14
D45B
3.55 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 34:25
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:43 + 0:18
3. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 34:55 + 0:30
4. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 36:22 + 1:57
5. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 36:25 + 2:00
6. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 5:51
7. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 41:53 + 7:28
8. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 44:58 + 10:33
9. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 45:57 + 11:32
10. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 47:10 + 12:45
11. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 48:58 + 14:33
12. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 50:47 + 16:22
13. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 53:00 + 18:35
14. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:00 + 23:35
15. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 68:02 + 33:37
16. Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka 69:15 + 34:50
D45C
3.26 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 39:38
2. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 43:31 + 3:53
3. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:38 + 5:00
4. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:52 + 7:14
5. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:09 + 10:31
6. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:34 + 10:56
7. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 52:48 + 13:10
8. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 56:44 + 17:06
9. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 62:36 + 22:58
10. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 67:04 + 27:26
Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D50B
3.26 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:24
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 35:35 + 3:11
3. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:37 + 6:13
4. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 42:19 + 9:55
5. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:49 + 14:25
6. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 86:44 + 54:20
D55B
3.09 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 39:52
2. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 44:20 + 4:28
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 44:51 + 4:59
4. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 45:35 + 5:43
5. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 51:11 + 11:19
D55C
2.92 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 43:10
2. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 45:05 + 1:55
3. Rajnošková Marie BZR6051 Bratrstvo Ždárských vrchů 50:48 + 7:38
4. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 65:54 + 22:44
D60B
2.92 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:56
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 31:03 + 2:07
3. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 33:00 + 4:04
4. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 37:21 + 8:25
5. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 38:03 + 9:07
6. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 40:52 + 11:56
7. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 48:13 + 19:17
D65B
2.84 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 54:54
D65C
2.56 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 52:58
2. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 81:43 + 28:45
D70B
2.56 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:40
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 5:42
3. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 49:52 + 14:12
H10N
2.68 km, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 16:01
2. Jelínek Vít SJH0804 SJH Jindřichův Hradec 17:08 + 1:07
3. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 18:12 + 2:11
4. Rychtárik Tadeáš SJH0901 SJH Jindřichův Hradec 18:43 + 2:42
5. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 20:43 + 4:42
6. Emmer Matouš SJI1000 OK Jihlava 23:14 + 7:13
7. Šerhakl Bořek SJH0902 SJH Jindřichův Hradec 24:43 + 8:42
8. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 27:25 + 11:24
9. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 27:48 + 11:47
10. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 30:43 + 14:42
11. Pilař František CEP0900 Čepíci 31:13 + 15:12
12. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 35:39 + 19:38
13. Nouza Vítek SJH1104 SJH Jindřichův Hradec 63:36 + 47:35
Šňupárek Jan NNN0899 Neregistrovaní DISK
Prantl Tomáš SJH1105 SJH Jindřichův Hradec DISK
H10C
1.84 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 14:35
2. Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec 17:17 + 2:42
3. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 20:14 + 5:39
4. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 20:59 + 6:24
5. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:35 + 7:00
6. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 22:27 + 7:52
7. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 24:54 + 10:19
8. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:59 + 10:24
9. Kohoutek Lukáš RIC0822 OB Říčany 26:23 + 11:48
10. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 28:21 + 13:46
11. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 29:06 + 14:31
12. Dočkal Matouš SJI0900 OK Jihlava 29:16 + 14:41
13. Libra Matyáš PZR0900 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:23 + 18:48
14. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 37:10 + 22:35
15. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 42:15 + 27:40
16. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 43:53 + 29:18
H12C
2.17 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 14:18
2. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 14:54 + 0:36
3. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 17:24 + 3:06
4. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 17:32 + 3:14
5. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 17:33 + 3:15
6. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 20:54 + 6:36
7. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 22:06 + 7:48
8. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 22:43 + 8:25
9. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 24:46 + 10:28
10. Pobuda Jan SJH0603 SJH Jindřichův Hradec 30:22 + 16:04
11. Palát Přemek TTR0601 OOB Třebíč 31:55 + 17:37
12. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 41:05 + 26:47
13. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 44:21 + 30:03
14. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 47:40 + 33:22
15. Dejnožka Matěj CHT0701 OOB SK Chrast 59:50 + 45:32
H14B
3.41 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 24:54
2. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 26:38 + 1:44
3. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 26:41 + 1:47
4. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 27:24 + 2:30
5. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 27:47 + 2:53
6. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 27:56 + 3:02
7. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 28:47 + 3:53
8. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 29:23 + 4:29
9. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 29:38 + 4:44
10. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 29:49 + 4:55
11. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:08 + 5:14
12. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 30:57 + 6:03
13. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 31:52 + 6:58
14. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 32:07 + 7:13
15. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 32:38 + 7:44
16. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 33:06 + 8:12
17. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 33:25 + 8:31
18. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 33:30 + 8:36
19. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:39 + 8:45
20. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 34:07 + 9:13
21. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 34:21 + 9:27
22. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 37:16 + 12:22
23. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 37:20 + 12:26
24. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 38:09 + 13:15
25. Pejchal Josef OSN0500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:21 + 13:27
26. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 39:28 + 14:34
26. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 39:28 + 14:34
28. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 40:07 + 15:13
29. Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany 42:07 + 17:13
30. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 43:27 + 18:33
31. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 44:01 + 19:07
32. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:33 + 19:39
33. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 48:27 + 23:33
34. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 49:31 + 24:37
35. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 50:12 + 25:18
36. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 58:31 + 33:37
37. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 58:42 + 33:48
38. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 67:34 + 42:40
Straka Denis VTA0501 SC vebr-sport DISK
Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč DISK
Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka DISK
Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H16B
3.57 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 26:07
2. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 26:09 + 0:02
3. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 26:21 + 0:14
4. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 27:49 + 1:42
5. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 28:50 + 2:43
6. Novotný Vojtěch TTR0203 OOB Třebíč 28:52 + 2:45
7. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 30:14 + 4:07
8. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 30:18 + 4:11
9. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 31:31 + 5:24
10. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 32:10 + 6:03
11. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 32:42 + 6:35
12. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:04 + 9:57
13. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:29 + 13:22
14. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 39:35 + 13:28
15. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:41 + 16:34
16. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 46:06 + 19:59
17. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 51:01 + 24:54
18. Novotný Jan VTA0301 SC vebr-sport 71:12 + 45:05
H18B
4.09 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 25:45
2. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 32:00 + 6:15
3. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 32:52 + 7:07
4. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:17 + 7:32
5. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 33:27 + 7:42
6. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 35:30 + 9:45
7. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 36:17 + 10:32
8. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 37:40 + 11:55
9. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 38:20 + 12:35
10. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:21 + 12:36
11. Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice 58:06 + 32:21
Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč DISK
H20B
4.33 km, 20 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 4890
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 33:16 5330
2. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 35:42 + 2:26 4976
3. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 35:53 + 2:37 4950
4. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:42 + 3:26 4831
5. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 37:39 + 4:23 4693
6. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 43:52 + 10:36 3788
7. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 45:52 + 12:36 3497
H21B
5.52 km, 26 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 8248
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 32:37 8951
2. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 34:44 + 2:07 8418
3. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 34:57 + 2:20 8364
4. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 35:02 + 2:25 8343
5. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 35:30 + 2:53 8226
6. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 35:38 + 3:01 8192
7. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 35:39 + 3:02 8188
8. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 36:06 + 3:29 8075
9. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 36:42 + 4:05 7924
10. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 36:55 + 4:18 7869
11. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 37:03 + 4:26 7836
12. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 37:38 + 5:01 7689
13. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 38:02 + 5:25 7588
14. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 38:04 + 5:27 7580
15. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 38:45 + 6:08 7408
16. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 38:50 + 6:13 7387
16. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 38:50 + 6:13 7387
18. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 40:18 + 7:41 7018
19. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 40:26 + 7:49 6985
20. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 40:48 + 8:11 6892
21. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 40:58 + 8:21 6850
22. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 41:08 + 8:31 6809
23. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:22 + 9:45 6498
24. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 42:34 + 9:57 6448
25. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:35 + 11:58 5941
26. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 44:58 + 12:21 5844
27. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 45:04 + 12:27 5819
28. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 46:01 + 13:24 5580
29. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 46:06 + 13:29 5559
30. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 46:44 + 14:07 5400
31. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 48:57 + 16:20 4842
32. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 49:15 + 16:38 4767
33. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 49:26 + 16:49 4721
34. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 16:57 4687
35. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 53:25 + 20:48 3719
36. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 55:11 + 22:34 3274
37. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 55:33 + 22:56 3182
38. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 65:52 + 33:15 587
39. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 72:59 + 40:22 0
Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava DISK 0
Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Matějů Luboš PGP7601 SK Praga DISK 0
Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava DISK 0
Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast DISK 0
Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21C
4.51 km, 23 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 4775
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 32:38 5169
2. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 33:56 + 1:18 4979
3. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:30 + 2:52 4750
4. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:26 + 6:48 4176
5. Kysilko Zdeněk CHT8601 OOB SK Chrast 39:49 + 7:11 4120
6. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:29 + 7:51 4023
7. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 8:52 3875
8. Tesař Pavel PGP7708 SK Praga 42:38 + 10:00 3709
9. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 50:03 + 17:25 2627
10. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 50:29 + 17:51 2563
11. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 51:58 + 19:20 2347
12. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 52:59 + 20:21 2198
13. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 57:21 + 24:43 1561
14. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:33 + 29:55 802
H21D
3.80 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 26:30
2. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 33:30 + 7:00
3. Kolařík Petr 6IX9200 Velkomoravský klub Uherské Hradiště 52:15 + 25:45
4. Kábrt Filip 98Z7900 OK Viníci 55:37 + 29:07
5. Škoch Jan 98Z8500 OK Viníci 83:09 + 56:39
Černý Petr SJI8100 OK Jihlava DISK
H35B
4.38 km, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 29:19
2. Rožek David RIC7403 OB Říčany 30:47 + 1:28
3. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 36:07 + 6:48
4. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 40:22 + 11:03
5. Majer Vítek PCB8301 SKP České Budějovice 65:44 + 36:25
H35C
4.35 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 35:22
2. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 39:15 + 3:53
3. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 51:35 + 16:13
4. Leksa Robert CHT8002 OOB SK Chrast 52:34 + 17:12
5. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 54:21 + 18:59
6. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 56:59 + 21:37
7. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 94:48 + 59:26
H40B
4.35 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 28:36
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 29:49 + 1:13
3. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 30:27 + 1:51
4. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 35:32 + 6:56
5. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 35:45 + 7:09
6. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 35:58 + 7:22
7. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 37:14 + 8:38
8. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 37:28 + 8:52
9. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 39:40 + 11:04
10. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:09 + 11:33
11. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 40:24 + 11:48
12. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 41:04 + 12:28
13. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 42:22 + 13:46
14. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 14:08
15. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 42:48 + 14:12
16. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 44:06 + 15:30
17. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 60:55 + 32:19
18. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 61:17 + 32:41
19. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 64:20 + 35:44
20. Růžička Jan RIC7402 OB Říčany 84:11 + 55:35
H45B
4.02 km, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 33:50
2. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 35:07 + 1:17
3. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 35:31 + 1:41
4. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 36:21 + 2:31
5. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 36:32 + 2:42
6. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 37:51 + 4:01
7. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 38:05 + 4:15
8. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 46:07 + 12:17
9. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 46:36 + 12:46
10. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:08 + 14:18
11. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 50:35 + 16:45
12. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 50:58 + 17:08
13. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 51:17 + 17:27
14. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 60:53 + 27:03
15. Chmelař Daniel VIC7212 OB Vizovice 61:25 + 27:35
16. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 65:29 + 31:39
Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H45C
3.83 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Klaška Jan NNN1929 Neregistrovaní 31:18
2. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 31:35 + 0:17
3. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 33:12 + 1:54
4. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:17 + 9:59
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 41:31 + 10:13
6. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 41:34 + 10:16
7. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:46 + 30:28
H50B
3.83 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 28:10
2. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 31:45 + 3:35
3. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 37:29 + 9:19
4. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 41:16 + 13:06
5. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 43:39 + 15:29
6. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 68:01 + 39:51
Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř DISK
H55B
3.50 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 32:17
2. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:35 + 1:18
3. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:50 + 1:33
3. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 33:50 + 1:33
5. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 35:57 + 3:40
6. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:24 + 4:07
7. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 38:33 + 6:16
8. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 41:46 + 9:29
9. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 43:05 + 10:48
10. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 45:41 + 13:24
11. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 51:56 + 19:39
H55C
3.38 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 33:52
2. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 35:51 + 1:59
3. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 38:57 + 5:05
4. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 39:55 + 6:03
5. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:32 + 10:40
6. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 53:39 + 19:47
7. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 53:42 + 19:50
8. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:58 + 22:06
9. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 66:43 + 32:51
Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko DISK
H60B
3.38 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 28:28
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 30:37 + 2:09
3. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 32:23 + 3:55
4. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 32:44 + 4:16
5. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 33:19 + 4:51
6. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 33:52 + 5:24
7. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 6:42
8. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 43:03 + 14:35
9. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 43:35 + 15:07
10. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 47:10 + 18:42
H65B
2.95 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 29:03
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 29:13 + 0:10
3. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 32:08 + 3:05
4. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 36:21 + 7:18
5. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 41:48 + 12:45
H65C
2.80 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 32:03
2. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 36:51 + 4:48
3. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 38:29 + 6:26
4. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 39:33 + 7:30
5. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 39:47 + 7:44
6. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 43:37 + 11:34
H70B
2.80 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:46
2. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 31:42 + 2:56
3. Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek 35:43 + 6:57
4. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 39:45 + 10:59
5. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 45:51 + 17:05
6. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 46:06 + 17:20
H75B
2.56 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 52:38
HDR
2.68 km, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 14:54
2. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 16:56 + 2:02
3. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:45 + 3:51
4. Emmer Tadeáš SJI1200 OK Jihlava 19:23 + 4:29
5. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 19:25 + 4:31
6. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 19:39 + 4:45
7. Udržal Jakub LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 19:47 + 4:53
8. Svitáková Ludmila SJH1152 SJH Jindřichův Hradec 21:07 + 6:13
9. Dočkal Prokop SJI1201 OK Jihlava 21:28 + 6:34
10. Gregor Marek CTB0901 SK OB Chotěboř 21:36 + 6:42
11. Hübner Václav CTB1102 SK OB Chotěboř 23:50 + 8:56
12. Černý Ondřej NNN1982 Neregistrovaní 25:16 + 10:22
13. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 25:54 + 11:00
14. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 26:35 + 11:41
15. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 26:37 + 11:43
16. Petrů Tomáš SJH1121 SJH Jindřichův Hradec 26:50 + 11:56
17. Vendlová Anna SJH1021 SJH Jindřichův Hradec 26:51 + 11:57
18. Udržal Lukáš LPU1300 OK Lokomotiva Pardubice 27:14 + 12:20
19. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 27:17 + 12:23
20. Jelínek Michal RUZ1999 TJ Růžená 27:31 + 12:37
21. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 28:21 + 13:27
22. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 28:30 + 13:36
23. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 28:57 + 14:03
24. Šotová Ivana SJH1155 SJH Jindřichův Hradec 29:05 + 14:11
24. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 29:05 + 14:11
26. Kaška Jakub SJH1302 SJH Jindřichův Hradec 30:07 + 15:13
27. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 30:31 + 15:37
28. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 30:34 + 15:40
29. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 30:48 + 15:54
30. Šotová Justýna SJH0955 SJH Jindřichův Hradec 30:51 + 15:57
31. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 31:43 + 16:49
32. Rychtárik Jáchym SJH1201 SJH Jindřichův Hradec 33:43 + 18:49
33. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 34:22 + 19:28
34. Gotfried Štěpán VCB0905 OB České Budějovice 34:30 + 19:36
35. Adam Alexandr NNN2101 Neregistrovaní 34:36 + 19:42
36. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 36:17 + 21:23
37. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 36:21 + 21:27
38. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 36:30 + 21:36
39. Pilař Jiří CEP1300 Čepíci 37:26 + 22:32
40. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 38:08 + 23:14
41. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 38:29 + 23:35
42. Martínková Natálie SJH1451 SJH Jindřichův Hradec 39:52 + 24:58
43. Brychtová Lucie JHB9999 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40:29 + 25:35
44. Rychtáriková Sofie SJH1551 SJH Jindřichův Hradec 46:03 + 31:09
45. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 46:05 + 31:11
46. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 49:34 + 34:40
47. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1981 TJ Růžená 51:18 + 36:24
48. Míchal Jáchym SJH1601 SJH Jindřichův Hradec 55:20 + 40:26
49. Jelínková Anna SJH1252 SJH Jindřichův Hradec 56:22 + 41:28
50. Prantl David SJH1401 SJH Jindřichův Hradec 56:45 + 41:51
Kysilko Antonín CHT1982 OOB SK Chrast DISK
Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená DISK
P
2.08 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Navrátilová Anna SHK0253 OK Slavia Hradec Králové 24:30
2. Dočkal František NNN2299 Neregistrovaní 25:03 + 0:33
3. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 26:00 + 1:30
4. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 27:26 + 2:56
5. Szablaturová Kamila NNN1981 Neregistrovaní 28:13 + 3:43
6. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 28:17 + 3:47
7. Kašková Ingrová Veronika NNN1985 Neregistrovaní 29:48 + 5:18
8. Drobná Markéta CHT1999 OOB SK Chrast 30:59 + 6:29
9. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 31:17 + 6:47
10. Krátká Soňa NNN1979 Neregistrovaní 32:09 + 7:39
11. Pásková Pavla CHT2079 OOB SK Chrast 33:07 + 8:37
12. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 34:02 + 9:32
13. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 35:06 + 10:36
14. Rychtáriková Eliška SJH8069 SJH Jindřichův Hradec 35:26 + 10:56
15. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 35:56 + 11:26
16. Šedivá Barbora VCB1981 OB České Budějovice 36:01 + 11:31
17. Nouzová Alena SJH7151 SJH Jindřichův Hradec 36:09 + 11:39
18. Blažek Tomáš NNN1984 Neregistrovaní 37:42 + 13:12
19. T Radka 98Z1850 OK Viníci 38:39 + 14:09
20. Svitáková Eva SJH7789 SJH Jindřichův Hradec 39:13 + 14:43
21. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 41:09 + 16:39
22. Poláková Jolana VTA6851 SC vebr-sport 45:55 + 21:25
23. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 46:19 + 21:49
24. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 48:22 + 23:52
25. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 53:35 + 29:05
Švandová Aneta CHT1981 OOB SK Chrast DISK
Obolieský Miroslav CHT1983 OOB SK Chrast DISK
Ulrich Vratislav SJH7821 SJH Jindřichův Hradec DISK
T
4.35 km, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 50:19
2. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 50:40 + 0:21
3. Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 55:49 + 5:30
4. Šimon Igor PZR7939 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:16 + 7:57
5. Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany 68:46 + 18:27
6. Neumann David PHK1921 OK 99 Hradec Králové 77:53 + 27:34
7. Pragerová Jana SJH7199 SJH Jindřichův Hradec 79:10 + 28:51
8. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 84:11 + 33:52
9. Votíková Veronika VCB0154 OB České Budějovice 87:46 + 37:27
Matějka Radek RIC7533 OB Říčany DISK
Vačlena Petr NNN1983 Neregistrovaní DISK