Výsledky závodu: PLŽ - 3.kolo JIL

Datum:
30.05.2017
Místo konání:
Pecka
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Mapa:
Kazabrud 1:10000
Ředitel závodu:
Vlastník Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Malý Aleš - R3
Stavitel tratí:
Malý Aleš - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     T4     T6    
D10
(započteno závodů:0), 1.51 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 17:06
2. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 19:18 + 2:12
3. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 19:57 + 2:51
4. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 24:22 + 7:16
5. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 25:55 + 8:49
6. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:21 + 9:15
7. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 26:59 + 9:53
8. Pešanová Emma LTU0850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:09 + 11:03
9. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 28:34 + 11:28
10. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 34:25 + 17:19
11. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 38:25 + 21:19
12. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 38:30 + 21:24
13. Bartošová Štěpánka HOR0850 TJ Jiskra Hořice 38:53 + 21:47
14. Vondrová Adélka LTU1350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:16 + 27:10
D12
(započteno závodů:0), 1.69 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 18:14
2. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 19:29 + 1:15
3. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 24:08 + 5:54
4. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 26:47 + 8:33
5. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 29:11 + 10:57
6. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 29:44 + 11:30
7. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 35:40 + 17:26
8. Kovaříková Daniela SJC0651 Sportcentrum Jičín 44:39 + 26:25
9. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 53:43 + 35:29
D14
(započteno závodů:0), 2.62 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:21
2. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 45:04 + 10:43
3. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 46:03 + 11:42
4. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:25 + 15:04
5. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:35 + 15:14
6. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 50:05 + 15:44
7. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:24 + 31:03
8. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:57 + 39:36
9. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:54 + 51:33
10. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:58 + 54:37
Kadavá Pavlína JIL0355 OK Jilemnice DISK
Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
MS Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 75:50 + 41:29
H10
(započteno závodů:0), 1.68 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:53
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 24:33 + 0:40
3. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 24:36 + 0:43
4. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 25:32 + 1:39
5. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 27:13 + 3:20
6. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 29:15 + 5:22
7. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:29 + 5:36
8. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 32:45 + 8:52
9. Čihák Jakub HOR0808 TJ Jiskra Hořice 33:19 + 9:26
10. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 33:27 + 9:34
11. Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:45 + 12:52
12. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 39:10 + 15:17
13. Saifrt Matěj HOR1000 TJ Jiskra Hořice 41:04 + 17:11
14. Merhulík Aleš NPA0803 SK LOB Nová Paka 54:30 + 30:37
15. Švábenický Viktor HOR0809 TJ Jiskra Hořice 76:47 + 52:54
16. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 86:26 + 62:33
MS Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 45:32 + 21:39
H12
(započteno závodů:0), 2.21 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:32
2. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 27:36 + 3:04
3. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 30:51 + 6:19
4. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:27 + 9:55
5. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 35:37 + 11:05
6. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 35:46 + 11:14
7. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:52 + 13:20
8. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 44:19 + 19:47
9. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 45:50 + 21:18
Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice DISK
Merhulík Mikuláš NPA0503 SK LOB Nová Paka DISK
H14
(započteno závodů:0), 3.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 34:54
2. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 35:53 + 0:59
3. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 36:06 + 1:12
4. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 38:20 + 3:26
5. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:45 + 5:51
6. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 50:12 + 15:18
7. Vitvar Radim SJC0404 Sportcentrum Jičín 51:31 + 16:37
8. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 56:21 + 21:27
9. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 62:16 + 27:22
10. Pokorný Ondřej 63:24 + 28:30
11. Valenta Ondřej 68:15 + 33:21
12. Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice 88:23 + 53:29
MS Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 73:34 + 38:40
T4
3.27 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 37:26
2. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 46:06 + 8:40
3. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 53:40 + 16:14
4. Linková Eva STH7753 SK Studenec 54:09 + 16:43
5. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:37 + 17:11
6. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 57:09 + 19:43
7. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 58:44 + 21:18
8. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:15 + 22:49
9. Junek Petr STH5501 SK Studenec 60:54 + 23:28
10. Suková Jana LTUbbbb OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:24 + 23:58
11. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:32 + 25:06
12. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:26 + 26:00
13. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:20 + 26:54
14. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:05 + 28:39
15. Petr Jakubec SJC8049 Sportcentrum Jičín 67:47 + 30:21
16. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:33 + 31:07
17. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 70:53 + 33:27
18. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:44 + 42:18
19. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:54 + 45:28
20. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 116:35 + 79:09
T6
4.15 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 39:31
2. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:33 + 5:02
3. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 44:41 + 5:10
4. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 46:05 + 6:34
5. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 46:21 + 6:50
6. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 46:42 + 7:11
7. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:39 + 9:08
8. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:37 + 10:06
9. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 49:45 + 10:14
10. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 50:24 + 10:53
11. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:42 + 11:11
12. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:46 + 11:15
13. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:54 + 18:23
14. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 64:10 + 24:39
15. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 64:58 + 25:27
16. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 65:46 + 26:15
17. Jiran Miloš VRL9904 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:42 + 27:11
18. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 68:09 + 28:38
19. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 73:04 + 33:33
20. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:50 + 34:19
21. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 77:39 + 38:08
Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín DISK
Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice DISK
MS Müller Tadeáš JIL OK Jilemnice 77:43 + 38:12