Výsledky závodu: 1. Závod jarní dětské ligy v OB

Datum:
06.05.2017
Místo konání:
Sosnová, parkování dle možností GPS: 50°38'59.928
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Sosnová 1:10000
Ředitel závodu:
Karvánek Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Kameníková Kateřina
Stavitel tratí:
Protokol:
Vše proběhlo v pořádku.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     H10L     H10     H12     H14     P    
D10L
2.03 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Tereza BOR0762 OK Jiskra Nový Bor 18:29
2. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 20:06 + 1:37
3. Michálková Ema BOR0857 OK Jiskra Nový Bor 20:47 + 2:18
4. Šeligová Věra DOK7750 OK Doksy 24:10 + 5:41
5. Šeligová Pavlína DOK0651 OK Doksy 24:14 + 5:45
6. Amálka a Anežka BOR OK Jiskra No BOR 29:12 + 10:43
D10
2.03 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 17:02
2. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 18:00 + 0:58
3. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 26:51 + 9:49
D12
2.81 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 23:47
2. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 25:53 + 2:06
3. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 27:06 + 3:19
4. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 27:29 + 3:42
5. Vítková Anna DOK0650 OK Doksy 31:31 + 7:44
6. Havlová Katka RUM0552 ZOOB Rumburk 31:36 + 7:49
D14
3.46 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rybářová Tereza BOR0153 OK Jiskra Nový Bor 25:48
2. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 38:13 + 12:25
3. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 45:43 + 19:55
H10L
2.03 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 18:07
2. Vaňourek Vojtěch BOR0903 OK Jiskra Nový Bor 20:17 + 2:10
3. Hrůzek jan BOR OK Jiskra No BOR 24:07 + 6:00
4. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 24:23 + 6:16
5. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 25:43 + 7:36
6. Mysliveček Jan DOK0900 OK Doksy 26:11 + 8:04
7. Mysliveček Matěj DOK0801 OK Doksy 26:14 + 8:07
8. Adámek BOR OK Jiskra No BOR 30:59 + 12:52
9. Mitiska Matěj BOR0905 OK Jiskra Nový Bor 32:12 + 14:05
H10
2.23 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jakub BOR0704 OK Jiskra Nový Bor 21:01
2. Válek Matěj BOR0703 OK Jiskra Nový Bor 23:27 + 2:26
3. Vacek Ondřej BOR0708 OK Jiskra Nový Bor 23:39 + 2:38
4. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 27:07 + 6:06
H12
2.94 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Martin LLI0501 TJ Loko Liberec 26:21
2. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 27:15 + 0:54
3. Čapek Ondřej BOR0404 OK Jiskra Nový Bor 29:53 + 3:32
4. Chalupa Jan BOR0509 OK Jiskra Nový Bor 40:07 + 13:46
H14
3.62 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ort Haštal BOR0401 OK Jiskra Nový Bor 31:11
2. Kašpar Štěpán BOR0403 OK Jiskra Nový Bor 35:22 + 4:11
3. Průša Josef DLT0401 KrOB Rozmarýn Litoměřice 62:54 + 31:43
P
3.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havel Leoš VRL6401 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:53
2. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 31:41 + 0:48
3. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 33:58 + 3:05
4. Kašpar Vojtěch BOR0402 OK Jiskra Nový Bor 36:38 + 5:45
5. Válek Ondřej NNN7987 Neregistrovaní (NNN) 38:21 + 7:28
6. Kašpar Ludvík NNN7856 Neregistrovaní (NNN) 38:41 + 7:48
7. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 38:56 + 8:03
8. Rejman Josef NNN7988 Neregistrovaní (NNN) 43:02 + 12:09
9. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 44:39 + 13:46
9. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 44:39 + 13:46
11. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 46:07 + 15:14
12. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:18 + 15:25
13. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 47:59 + 17:06
14. Vaňourková Jitka NNN7899 Neregistrovaní (NNN) 54:29 + 23:36
15. Kašparová Marie NNN7855 Neregistrovaní (NNN) 54:42 + 23:49
16. Průša Josef DLT7301 KrOB Rozmarýn Litoměřice 58:01 + 27:08
17. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 62:12 + 31:19
18. Šašková Petra SOB7451 SOBSA 63:26 + 32:33
19. Havlová Klára RUM0152 ZOOB Rumburk 63:29 + 32:36
20. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 63:34 + 32:41
21. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 75:23 + 44:30
22. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 84:17 + 53:24
23. Průšová Hana DLT7451 KrOB Rozmarýn Litoměřice 86:30 + 55:37
Smejkalová Martina NNN9898 Neregistrovaní (NNN) DISK
Pekka BOR OK Jiskra No BOR 27:57 +