Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E1

Datum:
11.08.2017
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
HDR     P     T    
HDR
3.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI 19:20
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 23:55 + 4:35
3. Graclík Daniel KVS1001 SKOB Kobra Vsetín 23:59 + 4:39
4. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 24:20 + 5:00
5. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 26:41 + 7:21
6. Nováková Anna Marie xxx xxx 28:47 + 9:27
7. Pavlica Bedřich 2ZZ0700 KOALA 28:54 + 9:34
8. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:56 + 10:36
9. Malínská Ema SJC1099 Sportcentrum Jičín 30:32 + 11:12
10. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 31:28 + 12:08
11. Hejna Štěpán LLI0602 TJ Loko Liberec 31:46 + 12:26
12. Belžíková Nelly 2ZZ0950 KOALA 31:54 + 12:34
13. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 32:21 + 13:01
14. Krumhanzl Šimon xxx xxx 32:22 + 13:02
15. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 32:33 + 13:13
16. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 33:48 + 14:28
17. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 34:03 + 14:43
18. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 34:32 + 15:12
19. Mullis Robert DKP1200 Oddíl OB Kotlářka 35:45 + 16:25
20. Chalupecká Anežka SLA SKOB Slaný 35:54 + 16:34
21. Černý Daniel LPM OK Lokomotiva Plzeň 36:02 + 16:42
22. Pompach Tobiáš PHK OK 99 Hradec Králové 36:04 + 16:44
23. Krumhanzlová Johana xxx xxx 37:17 + 17:57
24. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 37:20 + 18:00
25. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 39:30 + 20:10
26. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 41:39 + 22:19
27. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 41:46 + 22:26
28. Plachý Matěj PDY1200 Běhej Poděbrady 42:15 + 22:55
29. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 42:33 + 23:13
30. Milánová Viktorka NER NER 43:17 + 23:57
31. Milánová Sárinka NER NER 43:22 + 24:02
32. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 44:49 + 25:29
33. Pilař Jiří CEP1300 Čepíci 45:08 + 25:48
34. Hamáček Jan STH SK Studenec 48:53 + 29:33
35. Němcová Rozárie xxx xxx 50:50 + 31:30
36. Pecánek Matěj TEP0000 Tempo Praha 50:53 + 31:33
37. Vojvodík Rudolf MOV0800 SKOB Ostrava 51:32 + 32:12
38. Preininger Matěj DOB1500 KOB Dobruška 60:19 + 40:59
39. Venclová Dorota DOB KOB Dobruška 61:55 + 42:35
40. Lounek Alexandr PDY1100 Běhej Poděbrady 65:59 + 46:39
41. Vencl Dorián DOB KOB Dobruška 68:33 + 49:13
42. Heinl Štěpán xxx xxx 70:38 + 51:18
Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor DISK
Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI DISK
P
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 33:01
2. Žemlík Radim KVS6401 SKOB Kobra Vsetín 33:43 + 0:42
3. Belžík Karel 2ZZ7100 KOALA 35:34 + 2:33
4. Dragowski Paweł 23P0100 OK!Sport Warszawa 35:54 + 2:53
5. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 39:06 + 6:05
6. Janečka Viktor JPV9917 Oddíl OS SK Prostějov 40:44 + 7:43
7. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 42:06 + 9:05
8. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 45:09 + 12:08
9. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 47:43 + 14:42
10. Kubáková Žaneta SJH SJH Jindřichův Hradec 48:25 + 15:24
11. Nováková Anna xxx xxx 50:11 + 17:10
12. Žemlíková Pavlína KVS6851 SKOB Kobra Vsetín 50:16 + 17:15
13. Llobet Adria 8DC9300 DOBneregistrovani 52:40 + 19:39
14. Bartoníček Jiří xxx xxx 53:21 + 20:20
15. Honkyšová Eva JPV6350 Oddíl OS SK Prostějov 53:38 + 20:37
16. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:01 + 23:00
17. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 57:15 + 24:14
18. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:42 + 24:41
19. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 59:05 + 26:04
20. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 59:37 + 26:36
21. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 60:53 + 27:52
22. Bargiel Włodzimierz 23P6401 OK!Sport Warszawa 61:20 + 28:19
23. Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři 61:46 + 28:45
24. Haller Jiří KRL0202 Kometa Kralovice 62:09 + 29:08
25. Novák Tadeáš xxx xxx 70:20 + 37:19
26. Čapek Ondřej BOR0404 OK Jiskra Nový Bor 73:55 + 40:54
27. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 75:39 + 42:38
28. Šimko Matěj xxx xxx 80:46 + 47:45
29. Procinger Michal VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:29 + 57:28
30. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 106:35 + 73:34
31. Pavlíková Gábina PDY7150 Běhej Poděbrady 114:54 + 81:53
Hradilová Eva 2ZZ7352 KOALA DISK
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
Káninská Hana PDY7450 Běhej Poděbrady DISK
Zítková Michaela TUV8551 SOK TJ Turnov DISK
Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka DISK
T
3.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 23:08
2. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 31:48 + 8:40
3. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 31:54 + 8:46
3. Francke Michal xxx xxx 31:54 + 8:46
5. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 32:28 + 9:20
6. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 33:06 + 9:58
7. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 33:30 + 10:22
8. Zaydlar Michal xxx xxx 34:28 + 11:20
9. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 35:01 + 11:53
10. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 38:58 + 15:50
11. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 39:14 + 16:06
12. Kubák Martin SJH SJH Jindřichův Hradec 40:13 + 17:05
13. Prokšová Blanka CHA8350 OK Chrastava 40:54 + 17:46
14. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 41:53 + 18:45
15. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 42:29 + 19:21
16. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 43:33 + 20:25
17. Heinlová Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 44:42 + 21:34
18. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 45:15 + 22:07
19. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 47:20 + 24:12
20. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 49:01 + 25:53
21. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 49:14 + 26:06
22. Votava David 4HX7100 DSVJ 49:32 + 26:24
23. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 49:34 + 26:26
24. Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI 49:44 + 26:36
25. Kos Michael SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:43 + 29:35
26. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 52:53 + 29:45
27. Chládková Petra DKP8159 Oddíl OB Kotlářka 53:51 + 30:43
28. Pavlica Jiří 2ZZ7500 KOALA 54:20 + 31:12
29. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 57:49 + 34:41
30. Burda Matýsek BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 60:02 + 36:54
31. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 60:20 + 37:12
32. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:38 + 37:30
33. Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 61:07 + 37:59
34. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 61:52 + 38:44
35. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:13 + 39:05
36. Francke Karel xxx xxx 65:34 + 42:26
37. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 72:02 + 48:54
38. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 73:49 + 50:41
39. Hýbl Dušan JPV Oddíl OS SK Prostějov 74:31 + 51:23
40. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 78:31 + 55:23
41. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 78:55 + 55:47
42. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 80:38 + 57:30
43. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 85:53 + 62:45
44. Hýblová Eliška JPV Oddíl OS SK Prostějov 99:33 + 76:25
45. Polách David xxx xxx 119:37 + 96:29
46. Choutková Lenka xxx HOR-TJ Jiskra Hořice 120:41 + 97:33
Maseviči?t? Kristina 42L8350 OK Dainava DISK
Černá Marcela 6YC7151 Neregistrovaní DISK