Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Kategorie: H21B

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Janovice u Rýmařova
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Kamenná sfinga 1 :15 000 (resp. 1:10 000), E = 5 m stav jaro 2018, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2
H21B
10.80 km, 305 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8101
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalata Michal 88P8901 C 71:22
2. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 71:50 + 0:28 8703
3. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 74:00 + 2:38 8457
4. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 77:01 + 5:39 8115
5. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 77:17 + 5:55 8085
6. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:05 + 7:43 7881
7. Dzioba Mateusz 88P9500 C 79:10 + 7:48
8. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:12 + 9:50 7641
9. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 81:14 + 9:52 7637
10. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 83:07 + 11:45 7423
11. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 83:15 + 11:53 7408
12. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 83:29 + 12:07 7382
13. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 85:06 + 13:44 7198
14. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:27 + 16:05 6932
15. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 88:58 + 17:36 6760
16. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 91:04 + 19:42 6522
17. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 94:30 + 23:08 6132
18. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 95:14 + 23:52 6049
19. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 95:57 + 24:35 5968
20. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 101:06 + 29:44 5384
21. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 103:14 + 31:52 5142
22. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 104:58 + 33:36 4945
23. Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno 106:22 + 35:00 4786
24. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 106:29 + 35:07 4773
25. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 113:17 + 41:55 4002
Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín DISK 0