Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H35B

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
DH16B – DH21C = Rabštejn nad Střelou, 1:15 000, E= 5 m; ostatní = Železný Hamr, 1:10 000, E= 5 m
Ředitel závodu:
Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí:
Hanák Martin - R2
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Sysel Ondřej, Němečková Jarmila, Karvánek Petr
Protokol:
Závod proběhl za teplého počasí (okolo 25 stupňů), k večeru pak mírně zataženo. Závod proběhl bez závad a protestů. Byly ošetřeny drobné odřeniny.
H35B
8.36 km, 350 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:45
2. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 74:54 + 1:09
3. Beránek Jan VPM7202 C KOS Slavia Plzeň 76:21 + 2:36
4. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 77:03 + 3:18
5. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 77:37 + 3:52
6. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 79:24 + 5:39
7. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 80:16 + 6:31
8. Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 82:08 + 8:23
9. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 86:00 + 12:15
10. Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 86:42 + 12:57
11. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 87:00 + 13:15
12. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 88:35 + 14:50
13. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia Plzeň 91:09 + 17:24
14. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 95:26 + 21:41
15. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 95:45 + 22:00
16. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 101:03 + 27:18
17. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 103:28 + 29:43
18. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 103:36 + 29:51
19. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 104:35 + 30:50
20. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 106:42 + 32:57
21. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 112:13 + 38:28
22. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 118:01 + 44:16
23. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 123:29 + 49:44
24. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 125:56 + 52:11
25. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 136:27 + 62:42
26. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 152:32 + 78:47
Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov DISK