Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H55B

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
DH16B – DH21C = Rabštejn nad Střelou, 1:15 000, E= 5 m; ostatní = Železný Hamr, 1:10 000, E= 5 m
Ředitel závodu:
Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí:
Hanák Martin - R2
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Sysel Ondřej, Němečková Jarmila, Karvánek Petr
Protokol:
Závod proběhl za teplého počasí (okolo 25 stupňů), k večeru pak mírně zataženo. Závod proběhl bez závad a protestů. Byly ošetřeny drobné odřeniny.
H55B
5.93 km, 245 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 49:25
2. Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 50:08 + 0:43
3. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 50:54 + 1:29
4. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 52:57 + 3:32
5. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 53:28 + 4:03
6. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:21 + 7:56
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 59:15 + 9:50
8. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 61:09 + 11:44
9. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 61:39 + 12:14
10. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 64:32 + 15:07
11. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 72:26 + 23:01
12. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 72:47 + 23:22
13. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:21 + 24:56
14. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 75:36 + 26:11
15. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 76:45 + 27:20
16. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 82:27 + 33:02
17. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 83:00 + 33:35
18. Hnyk Michal SKV6002 C TJ Slovan Karlovy Vary 83:35 + 34:10
19. Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 93:30 + 44:05
20. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 96:17 + 46:52
21. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 106:06 + 56:41
22. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 126:25 + 77:00
23. Čech Petr DCH6002 C Radioelektronika Cheb 135:42 + 86:17
Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice DISK
Balek Zdeněk OPI Orientační sporty Písek 102:17 + 52:52