Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Kategorie: D35B

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
všechny kategorie Střel_A_nice, 1:10 000, E= 5 m
Ředitel závodu:
Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí:
Pova Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Hanák Martin - R2
JURY:
Sysel Ondřej, Němečková Jarmila, Karvánek Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad a protestů za příjemného počasí s odpolední přeháňkou. Zdravotnice ošetřila dobné odřeniny a tržné rány.
D35B
3.10 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 32:05
2. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia Plzeň 33:06 + 1:01
3. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 34:46 + 2:41
4. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:17 + 4:12
5. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:44 + 4:39
6. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 37:02 + 4:57
7. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 38:00 + 5:55
8. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 38:35 + 6:30
9. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 42:57 + 10:52
10. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 43:15 + 11:10
11. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 43:18 + 11:13
12. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 43:54 + 11:49
13. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 45:31 + 13:26
14. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 45:38 + 13:33
15. Kučerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 45:57 + 13:52
16. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 47:32 + 15:27
17. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 49:24 + 17:19
18. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:28 + 17:23
19. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 54:26 + 22:21
20. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 54:36 + 22:31
21. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 59:11 + 27:06
22. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 59:13 + 27:08
23. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 64:09 + 32:04
24. Fremrová Jaroslava LPM OK Lokomotiva Plzeň 65:48 + 33:43
25. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 68:51 + 36:46
26. Stará Vendula FSP8150 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:48 + 41:43
Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary DISK