Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Kategorie: D45B

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
všechny kategorie Střel_A_nice, 1:10 000, E= 5 m
Ředitel závodu:
Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí:
Pova Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Hanák Martin - R2
JURY:
Sysel Ondřej, Němečková Jarmila, Karvánek Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad a protestů za příjemného počasí s odpolední přeháňkou. Zdravotnice ošetřila dobné odřeniny a tržné rány.
D45B
3.01 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 26:42
2. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 30:56 + 4:14
3. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:30 + 6:48
4. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 33:53 + 7:11
5. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 35:43 + 9:01
6. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 36:00 + 9:18
7. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 36:21 + 9:39
8. Jirsová Pavla KSH7251 OB Kašperské Hory 36:34 + 9:52
9. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 37:59 + 11:17
10. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 38:05 + 11:23
10. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 38:05 + 11:23
12. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 38:24 + 11:42
13. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 38:35 + 11:53
14. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 38:55 + 12:13
15. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 38:58 + 12:16
16. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 39:08 + 12:26
17. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:29 + 12:47
18. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 39:54 + 13:12
19. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 40:55 + 14:13
20. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 41:43 + 15:01
21. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 43:34 + 16:52
22. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 44:30 + 17:48
23. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 45:38 + 18:56
24. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 46:11 + 19:29
25. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 47:25 + 20:43
26. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 47:52 + 21:10
27. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 50:52 + 24:10
28. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 51:18 + 24:36
29. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 52:28 + 25:46
30. Hejnová Martina VSP7354 USK Praha 53:24 + 26:42
31. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 56:30 + 29:48
32. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 58:18 + 31:36
33. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 72:11 + 45:29
Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha DISK
Sova Petr KSH OB Kašperské Hory 45:31 + 18:49
Housková Monika DOR OK Dobříš 64:10 + 37:28