Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chabiera Filomena | OOL0001 | C | SK Haná orienteering | 7:15 | |
2. | Inceoglu Erva | OOL0025 | C | SK Haná orienteering | 8:43 | + 1:28 |
3. | Kozlowska Maja | OOL0009 | C | SK Haná orienteering | 9:46 | + 2:31 |
4. | Szindler Aleksandra | OOL0003 | C | SK Haná orienteering | 10:20 | + 3:05 |
5. | Yildiz Elifnaz | OOL0028 | C | SK Haná orienteering | 10:27 | + 3:12 |
6. | Mianowska Antonina | OOL0006 | C | SK Haná orienteering | 12:17 | + 5:02 |
7. | Ilgin Filizel Azra | OOL0029 | C | SK Haná orienteering | 13:01 | + 5:46 |
8. | Valyavka Viktoriya | OOL0036 | C | SK Haná orienteering | 14:12 | + 6:57 |
9. | Gunvaran Tuana | OOL0026 | C | SK Haná orienteering | 15:29 | + 8:14 |
10. | Kralova Leona | OOL0015 | C | SK Haná orienteering | 24:03 | + 16:48 |
11. | Kralova Hedvika | OOL0014 | C | SK Haná orienteering | 28:05 | + 20:50 |
Kara Elvan | OOL0027 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannova Kristyna | OOL0047 | C | SK Haná orienteering | 8:13 | |
2. | Pospisilova Stella | OOL0048 | C | SK Haná orienteering | 8:21 | + 0:08 |
3. | Otrubova Anna | OOL0148 | C | SK Haná orienteering | 8:47 | + 0:34 |
4. | Dracova Barbora | OOL0045 | C | SK Haná orienteering | 9:06 | + 0:53 |
5. | Sanakova Marie | OOL0044 | C | SK Haná orienteering | 9:48 | + 1:35 |
6. | Sude Kirkgul Zeynep | OOL0022 | C | SK Haná orienteering | 16:20 | + 8:07 |
7. | Dopierala Dominika | OOL0005 | C | SK Haná orienteering | 18:00 | + 9:47 |
8. | Ozbek Dilara | OOL0021 | C | SK Haná orienteering | 21:52 | + 13:39 |
9. | Kopecka Nela | OOL0046 | C | SK Haná orienteering | 23:51 | + 15:38 |
10. | Tavalinska Mariia | OOL0042 | C | SK Haná orienteering | 25:08 | + 16:55 |
11. | Kokcu Simal | OOL0024 | C | SK Haná orienteering | 26:03 | + 17:50 |
12. | Kostyuk Anastasiia | OOL0038 | C | SK Haná orienteering | 29:54 | + 21:41 |
13. | Ilboga Elif | OOL0023 | C | SK Haná orienteering | 34:18 | + 26:05 |
14. | Cakici Afra | OOL0030 | C | SK Haná orienteering | 46:41 | + 38:28 |
Gulko Mariia | OOL0041 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smekalova Karolina | OOL0106 | C | SK Haná orienteering | 12:48 | |
2. | Gasienica-Samek Anna | OOL0083 | C | SK Haná orienteering | 12:57 | + 0:09 |
3. | Nemeckova Katerina | OOL0149 | C | SK Haná orienteering | 13:03 | + 0:15 |
4. | Smekalova Viktorie | OOL0105 | C | SK Haná orienteering | 13:53 | + 1:05 |
5. | Trepacova Gabriela | OOL0075 | C | SK Haná orienteering | 14:00 | + 1:12 |
6. | Mihalicova Simona | OOL0076 | C | SK Haná orienteering | 14:01 | + 1:13 |
7. | Martinez Barcelo Marta | OOL0097 | C | SK Haná orienteering | 14:24 | + 1:36 |
8. | Acil Buse | OOL0125 | C | SK Haná orienteering | 14:42 | + 1:54 |
8. | Panker Brigitte | OOL0124 | C | SK Haná orienteering | 14:42 | + 1:54 |
10. | Widuch Sandra | OOL0087 | C | SK Haná orienteering | 15:18 | + 2:30 |
11. | Cernochova Michaela | OOL0146 | C | SK Haná orienteering | 15:37 | + 2:49 |
12. | Dalboy Eylul | OOL0127 | C | SK Haná orienteering | 16:03 | + 3:15 |
13. | Murcia Perez Teresa | OOL0098 | C | SK Haná orienteering | 16:04 | + 3:16 |
14. | Pecina Corral Julia | OOL0096 | C | SK Haná orienteering | 16:15 | + 3:27 |
15. | Tayter Yana | OOL0062 | C | SK Haná orienteering | 16:27 | + 3:39 |
16. | Binarova Adela | OOL0109 | C | SK Haná orienteering | 16:53 | + 4:05 |
17. | Room Birgit | OOL0122 | C | SK Haná orienteering | 17:00 | + 4:12 |
18. | Lubrichova Veronika | OOL0107 | C | SK Haná orienteering | 17:48 | + 5:00 |
19. | Hartmannova Anna | OOL0147 | C | SK Haná orienteering | 17:52 | + 5:04 |
20. | Sevik Edanur | OOL0126 | C | SK Haná orienteering | 18:19 | + 5:31 |
21. | Xiangman Li | OOL0116 | C | SK Haná orienteering | 18:39 | + 5:51 |
22. | Ozdemir Feyza | OOL0128 | C | SK Haná orienteering | 19:32 | + 6:44 |
23. | Kudelia Myroslava | OOL0198 | C | SK Haná orienteering | 20:33 | + 7:45 |
24. | Darija Bulava | OOL0205 | C | SK Haná orienteering | 20:50 | + 8:02 |
25. | Sempere Urena Carlota | OOL0095 | C | SK Haná orienteering | 21:51 | + 9:03 |
26. | Hocaogullari Elif Buse | OOL0129 | C | SK Haná orienteering | 23:34 | + 10:46 |
27. | Derin Heybetli Hazra | OOL0130 | C | SK Haná orienteering | 23:40 | + 10:52 |
28. | Brabbing Noa | OOL0061 | C | SK Haná orienteering | 29:05 | + 16:17 |
29. | Feldman Mia | OOL0063 | C | SK Haná orienteering | 38:31 | + 25:43 |
Lukasakova Sara | OOL0108 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Porubska Lenka | OOL0074 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Diaksova Evangelina | OOL0174 | C | SK Haná orienteering | 13:45 | |
2. | Chabiera Lena | OOL0068 | C | SK Haná orienteering | 14:02 | + 0:17 |
3. | Gonzalez Pena Nerea | OOL0179 | C | SK Haná orienteering | 14:24 | + 0:39 |
4. | Basaran Van Ham Kika | OOL0227 | C | SK Haná orienteering | 14:33 | + 0:48 |
4. | Caro-Paton Perez Ana | OOL0166 | C | SK Haná orienteering | 14:33 | + 0:48 |
6. | Smelikova Dorota | OOL0176 | C | SK Haná orienteering | 14:37 | + 0:52 |
7. | Fidalgo Casares Laura | OOL0228 | C | SK Haná orienteering | 14:38 | + 0:53 |
8. | Raclavska Vladka | OOL0192 | C | SK Haná orienteering | 14:48 | + 1:03 |
9. | Gonzalez Mantecon Lidia | OOL0229 | C | SK Haná orienteering | 15:03 | + 1:18 |
10. | Polewka Aleksandra | OOL0084 | C | SK Haná orienteering | 15:06 | + 1:21 |
11. | Misas Bernardino Lucaa | OOL0178 | C | SK Haná orienteering | 15:19 | + 1:34 |
12. | Defez Cernicharo Ana | OOL0167 | C | SK Haná orienteering | 15:42 | + 1:57 |
13. | Marquez Martin-Tesorero R | OOL0182 | C | SK Haná orienteering | 15:51 | + 2:06 |
14. | Ivankova Sandra | OOL0177 | C | SK Haná orienteering | 16:17 | + 2:32 |
15. | Cengiz Senay | OOL0217 | C | SK Haná orienteering | 16:23 | + 2:38 |
15. | Alonso Ruiz Diana | OOL0170 | C | SK Haná orienteering | 16:23 | + 2:38 |
17. | Ledesma Buscart Xenia | OOL0184 | C | SK Haná orienteering | 16:57 | + 3:12 |
18. | Raclavska Lenka | OOL0194 | C | SK Haná orienteering | 17:18 | + 3:33 |
19. | Nitsch Aleksandra | OOL0067 | C | SK Haná orienteering | 17:19 | + 3:34 |
20. | Raclavska Zuzana | OOL0193 | C | SK Haná orienteering | 17:25 | + 3:40 |
21. | Gonzalo Carjaval Beatriz | OOL0169 | C | SK Haná orienteering | 18:09 | + 4:24 |
22. | Klabouchova Veronika | OOL0175 | C | SK Haná orienteering | 18:13 | + 4:28 |
23. | Losada Moreno Guadalupe | OOL0172 | C | SK Haná orienteering | 18:32 | + 4:47 |
24. | Erikli Zeliha | OOL0212 | C | SK Haná orienteering | 18:33 | + 4:48 |
25. | Yigen Duygu | OOL0214 | C | SK Haná orienteering | 19:40 | + 5:55 |
26. | Cetinel Canan | OOL0220 | C | SK Haná orienteering | 27:38 | + 13:53 |
27. | Sevil Martin Sescun | OOL0183 | C | SK Haná orienteering | 28:09 | + 14:24 |
28. | Pospisilova Helena | OOL0191 | C | SK Haná orienteering | 31:32 | + 17:47 |
Nikolaeva Dayana | OOL0173 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Claramunt Moraga Alicia | OOL0165 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toledo Navarro Ana Isabel | OOL0246 | C | SK Haná orienteering | 17:29 | |
2. | Illa Camps Anna | OOL0248 | C | SK Haná orienteering | 18:47 | + 1:18 |
3. | Andres Arnaiz Laura | OOL0256 | C | SK Haná orienteering | 19:12 | + 1:43 |
4. | Rodriguez Diaz Ana | OOL0245 | C | SK Haná orienteering | 19:13 | + 1:44 |
5. | Garnacho Velaco Marta | OOL0258 | C | SK Haná orienteering | 20:31 | + 3:02 |
6. | Mianowska Julia | OOL0072 | C | SK Haná orienteering | 20:35 | + 3:06 |
7. | Lorenzo Calvo Alicia | OOL0244 | C | SK Haná orienteering | 20:38 | + 3:09 |
8. | Madoz De Vidal Nerea | OOL0259 | C | SK Haná orienteering | 22:17 | + 4:48 |
9. | Serra Reyes Alba | OOL0242 | C | SK Haná orienteering | 23:21 | + 5:52 |
10. | Gomez Rodriguez Claudia | OOL0249 | C | SK Haná orienteering | 23:31 | + 6:02 |
11. | Vesilind Liina | OOL0263 | C | SK Haná orienteering | 24:25 | + 6:56 |
12. | Lopez Ruiz Angeles | OOL0247 | C | SK Haná orienteering | 26:05 | + 8:36 |
13. | Solis Miranda Alexandra | OOL0243 | C | SK Haná orienteering | 27:34 | + 10:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svetnicky Antonin | OOL0011 | C | SK Haná orienteering | 9:50 | |
2. | Kazmierczak Feliks | OOL0004 | C | SK Haná orienteering | 11:23 | + 1:33 |
3. | Mrkvica Vaclav | OOL0016 | C | SK Haná orienteering | 11:43 | + 1:53 |
4. | Wierzbicki Grzegorz | OOL0008 | C | SK Haná orienteering | 15:25 | + 5:35 |
5. | Switala Michal | OOL0007 | C | SK Haná orienteering | 24:31 | + 14:41 |
6. | Vekhnovskyi Renat | OOL0037 | C | SK Haná orienteering | 24:42 | + 14:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melisik Jan | OOL0012 | C | SK Haná orienteering | 13:09 | |
2. | Cernoch Martin | OOL0031 | C | SK Haná orienteering | 13:22 | + 0:13 |
3. | Sork Dominik | OOL0010 | C | SK Haná orienteering | 13:26 | + 0:17 |
4. | Milanov Lazar | OOL0043 | C | SK Haná orienteering | 13:39 | + 0:30 |
5. | Otruba Frantisek | OOL0032 | C | SK Haná orienteering | 13:53 | + 0:44 |
6. | Vodicka Igor | OOL0020 | C | SK Haná orienteering | 14:13 | + 1:04 |
7. | Trepac Adam | OOL0017 | C | SK Haná orienteering | 14:18 | + 1:09 |
8. | Storek Jan | OOL0033 | C | SK Haná orienteering | 14:42 | + 1:33 |
9. | Soldan Robin | OOL0035 | C | SK Haná orienteering | 16:36 | + 3:27 |
10. | Janso Jakub Karol | OOL0018 | C | SK Haná orienteering | 16:46 | + 3:37 |
11. | Yoruk Baris | OOL0052 | C | SK Haná orienteering | 17:00 | + 3:51 |
12. | Jelewski Karol | OOL0088 | C | SK Haná orienteering | 17:24 | + 4:15 |
13. | Kokcu Kayra | OOL0053 | C | SK Haná orienteering | 18:07 | + 4:58 |
14. | Ozgun Metehan | OOL0058 | C | SK Haná orienteering | 18:12 | + 5:03 |
14. | Martynov Nykyta | OOL0040 | C | SK Haná orienteering | 18:12 | + 5:03 |
16. | Kirschner Damian | OOL0019 | C | SK Haná orienteering | 18:25 | + 5:16 |
17. | Karasek Antonin | OOL0034 | C | SK Haná orienteering | 18:44 | + 5:35 |
18. | Ozdemir Alptekin | OOL0051 | C | SK Haná orienteering | 19:53 | + 6:44 |
19. | Gasienica-Samek Adam | OOL0002 | C | SK Haná orienteering | 20:05 | + 6:56 |
20. | Rohac Adam | OOL0013 | C | SK Haná orienteering | 21:14 | + 8:05 |
21. | Ergun Umut | OOL0054 | C | SK Haná orienteering | 25:47 | + 12:38 |
22. | Cagen Onur | OOL0050 | C | SK Haná orienteering | 28:10 | + 15:01 |
23. | Zahit Ulussever Mehmet | OOL0057 | C | SK Haná orienteering | 28:30 | + 15:21 |
24. | Batu Solugan Eren | OOL0056 | C | SK Haná orienteering | 35:12 | + 22:03 |
25. | Can Baski Ziyaettin | OOL0055 | C | SK Haná orienteering | 65:45 | + 52:36 |
26. | Sandalci Ufukalp | OOL0049 | C | SK Haná orienteering | 83:03 | + 69:54 |
Sander Robert | OOL0123 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Senin Arsenii | OOL0039 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slama Richard | OOL0120 | C | SK Haná orienteering | 12:02 | |
2. | Bernabeu Carbonell Marcos | OOL0115 | C | SK Haná orienteering | 12:19 | + 0:17 |
3. | Gonzalez Pena Aaron | OOL0077 | C | SK Haná orienteering | 12:25 | + 0:23 |
4. | Rohac Martin | OOL0119 | C | SK Haná orienteering | 12:31 | + 0:29 |
5. | Lore Amigo Eric | OOL0081 | C | SK Haná orienteering | 12:46 | + 0:44 |
6. | Garcia Jimenez Javier | OOL0111 | C | SK Haná orienteering | 12:51 | + 0:49 |
7. | Villar Gorriz Jose Antoni | OOL0112 | C | SK Haná orienteering | 12:56 | + 0:54 |
8. | Fernandez Ortega Gonzalo | OOL0110 | C | SK Haná orienteering | 13:37 | + 1:35 |
9. | Marte Igor | OOL0082 | C | SK Haná orienteering | 13:41 | + 1:39 |
10. | Rezzonico Blanco Alexander | OOL0168 | C | SK Haná orienteering | 13:45 | + 1:43 |
11. | Bialozyt Marek | OOL0134 | C | SK Haná orienteering | 13:55 | + 1:53 |
12. | Saz Roba Manuel | OOL0114 | C | SK Haná orienteering | 13:57 | + 1:55 |
13. | Wojtowicz Krzysztof | OOL0069 | C | SK Haná orienteering | 14:00 | + 1:58 |
14. | Tornqvist Anton | OOL0073 | C | SK Haná orienteering | 14:12 | + 2:10 |
15. | Yogev Maayan | OOL0204 | C | SK Haná orienteering | 14:13 | + 2:11 |
16. | Garcia Romo Alberto | OOL0078 | C | SK Haná orienteering | 14:16 | + 2:14 |
17. | Mitzafon Peleg | OOL0153 | C | SK Haná orienteering | 14:20 | + 2:18 |
18. | Benes Jindrich | OOL0131 | C | SK Haná orienteering | 14:22 | + 2:20 |
19. | Fedor Tibor | OOL0094 | C | SK Haná orienteering | 14:36 | + 2:34 |
20. | Antonowicz Jan | OOL0066 | C | SK Haná orienteering | 14:38 | + 2:36 |
21. | Kalkstein Nadav | OOL0201 | C | SK Haná orienteering | 14:40 | + 2:38 |
22. | Ledesma Buscart Bernat | OOL0079 | C | SK Haná orienteering | 14:41 | + 2:39 |
23. | Ozdemir Halil | OOL0142 | C | SK Haná orienteering | 14:49 | + 2:47 |
24. | Bar-Aharoni Hillel | OOL0060 | C | SK Haná orienteering | 15:05 | + 3:03 |
25. | Faure Garcia Martin | OOL0136 | C | SK Haná orienteering | 15:12 | + 3:10 |
26. | Diaz Fernandez Samuel | OOL0139 | C | SK Haná orienteering | 15:14 | + 3:12 |
27. | Hnizdil Matej | OOL0093 | C | SK Haná orienteering | 15:21 | + 3:19 |
28. | Martinez Barcelo Manuel | OOL0113 | C | SK Haná orienteering | 15:28 | + 3:26 |
29. | Meirov Ofer | OOL0150 | C | SK Haná orienteering | 15:30 | + 3:28 |
30. | Velez Munoz Nicolas | OOL0138 | C | SK Haná orienteering | 15:32 | + 3:30 |
31. | Sabariego Monge Miguel | OOL0137 | C | SK Haná orienteering | 15:33 | + 3:31 |
32. | Peiyu Zheng | OOL0118 | C | SK Haná orienteering | 15:39 | + 3:37 |
33. | Zigmond Roi | OOL0160 | C | SK Haná orienteering | 15:43 | + 3:41 |
34. | Rubin Raz | OOL0158 | C | SK Haná orienteering | 16:07 | + 4:05 |
35. | Kaiyang Chen | OOL0117 | C | SK Haná orienteering | 16:14 | + 4:12 |
36. | Mitzafon Amir | OOL0152 | C | SK Haná orienteering | 16:19 | + 4:17 |
37. | Tomasek Adam | OOL0133 | C | SK Haná orienteering | 16:25 | + 4:23 |
38. | Ravid Yoav | OOL0157 | C | SK Haná orienteering | 16:50 | + 4:48 |
39. | Diaz Calatayud Carlos | OOL0080 | C | SK Haná orienteering | 16:58 | + 4:56 |
40. | Yevsaev Adar | OOL0159 | C | SK Haná orienteering | 17:10 | + 5:08 |
41. | Villanueva Munoz Sergio | OOL0140 | C | SK Haná orienteering | 17:17 | + 5:15 |
41. | Alpert Roy | OOL0059 | C | SK Haná orienteering | 17:17 | + 5:15 |
43. | Sarp Emre | OOL0141 | C | SK Haná orienteering | 17:18 | + 5:16 |
44. | Bilge Ulussever Ibrahim | OOL0143 | C | SK Haná orienteering | 17:32 | + 5:30 |
45. | Nussbaum Omri | OOL0155 | C | SK Haná orienteering | 17:47 | + 5:45 |
46. | Smhmukler Matan | OOL0104 | C | SK Haná orienteering | 18:30 | + 6:28 |
47. | Wolek Stanislaw | OOL0070 | C | SK Haná orienteering | 18:43 | + 6:41 |
48. | Slama Michal | OOL0121 | C | SK Haná orienteering | 18:56 | + 6:54 |
49. | Nihat Okmenler Ali | OOL0144 | C | SK Haná orienteering | 19:37 | + 7:35 |
50. | Cych Maksymilian | OOL0089 | C | SK Haná orienteering | 20:19 | + 8:17 |
51. | Svestka Jakub | OOL0092 | C | SK Haná orienteering | 20:50 | + 8:48 |
52. | Grossman Alon | OOL0065 | C | SK Haná orienteering | 20:55 | + 8:53 |
53. | Levy Cohen Maayan | OOL0101 | C | SK Haná orienteering | 21:38 | + 9:36 |
54. | Grau Olive Andreu | OOL0135 | C | SK Haná orienteering | 21:44 | + 9:42 |
55. | Tatarskyi Maksym | OOL0197 | C | SK Haná orienteering | 22:38 | + 10:36 |
56. | Kral Jiri | OOL0091 | C | SK Haná orienteering | 22:55 | + 10:53 |
57. | Marmorstein Gal | OOL0103 | C | SK Haná orienteering | 23:55 | + 11:53 |
58. | Parda Antek | OOL0086 | C | SK Haná orienteering | 24:11 | + 12:09 |
59. | Harel Itamar | OOL0099 | C | SK Haná orienteering | 24:31 | + 12:29 |
60. | Mateja Jan | OOL0090 | C | SK Haná orienteering | 26:20 | + 14:18 |
61. | Yalcin Arda | OOL0145 | C | SK Haná orienteering | 26:26 | + 14:24 |
62. | Nosovitsky Yuval | OOL0154 | C | SK Haná orienteering | 28:45 | + 16:43 |
63. | Freund Idan | OOL0064 | C | SK Haná orienteering | 30:02 | + 18:00 |
64. | Shalev Yoav | OOL0151 | C | SK Haná orienteering | 32:44 | + 20:42 |
Polak Noam | OOL0156 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Novotny Erik | OOL0132 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Lyshenko Ilya | OOL0102 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Garcia Gomez Florencio | OOL0171 | C | SK Haná orienteering | 14:06 | |
2. | Pierzchala Michal | OOL0071 | C | SK Haná orienteering | 14:43 | + 0:37 |
3. | Svetnicky Frantisek | OOL0206 | C | SK Haná orienteering | 14:55 | + 0:49 |
4. | Wiren Gonzalez Gustav | OOL0225 | C | SK Haná orienteering | 15:18 | + 1:12 |
5. | Lukasak Simon | OOL0209 | C | SK Haná orienteering | 15:29 | + 1:23 |
6. | Tamarit Royo Adrian | OOL0164 | C | SK Haná orienteering | 15:56 | + 1:50 |
7. | Melisik Martin | OOL0222 | C | SK Haná orienteering | 16:02 | + 1:56 |
8. | Svoboda Radek | OOL0208 | C | SK Haná orienteering | 16:15 | + 2:09 |
9. | Tek Orkunt | OOL0234 | C | SK Haná orienteering | 16:25 | + 2:19 |
10. | Knor Martin | OOL0224 | C | SK Haná orienteering | 16:40 | + 2:34 |
11. | Stangegaard Perez Lucas | OOL0230 | C | SK Haná orienteering | 16:42 | + 2:36 |
12. | Erikli Batuhan | OOL0211 | C | SK Haná orienteering | 17:27 | + 3:21 |
13. | Kiziltas Aziz | OOL0235 | C | SK Haná orienteering | 17:31 | + 3:25 |
13. | Dolezal Matyas | OOL0210 | C | SK Haná orienteering | 17:31 | + 3:25 |
15. | Neumann David | OOL0207 | C | SK Haná orienteering | 17:54 | + 3:48 |
16. | Bugra Budak Kadir | OOL0218 | C | SK Haná orienteering | 18:26 | + 4:20 |
17. | Katzap Roy | OOL0202 | C | SK Haná orienteering | 18:28 | + 4:22 |
18. | Xiaoyi Li | OOL0187 | C | SK Haná orienteering | 18:29 | + 4:23 |
19. | Dostal Frantisek | OOL0161 | C | SK Haná orienteering | 18:46 | + 4:40 |
20. | Ilhan Beyaztas Umut | OOL0231 | C | SK Haná orienteering | 18:50 | + 4:44 |
21. | Morinigo Alvarez Pablo | OOL0180 | C | SK Haná orienteering | 19:00 | + 4:54 |
22. | Barak Mindel | OOL0199 | C | SK Haná orienteering | 19:07 | + 5:01 |
23. | Israeli Omer | OOL0100 | C | SK Haná orienteering | 19:16 | + 5:10 |
24. | Storek David | OOL0163 | C | SK Haná orienteering | 19:25 | + 5:19 |
25. | Jiyuan Wu | OOL0185 | C | SK Haná orienteering | 19:29 | + 5:23 |
26. | Samoilenko Pavlo | OOL0195 | C | SK Haná orienteering | 19:40 | + 5:34 |
27. | Zulfikar Erdem | OOL0233 | C | SK Haná orienteering | 19:49 | + 5:43 |
28. | Horesh Gal | OOL0200 | C | SK Haná orienteering | 20:00 | + 5:54 |
29. | Saz Basanta Javier | OOL0226 | C | SK Haná orienteering | 20:19 | + 6:13 |
30. | Cetin Enes | OOL0215 | C | SK Haná orienteering | 20:33 | + 6:27 |
31. | Tomasek Ondrej | OOL0239 | C | SK Haná orienteering | 20:47 | + 6:41 |
32. | Seidenglanz Jachym | OOL0223 | C | SK Haná orienteering | 20:49 | + 6:43 |
33. | Kubisiak Witek | OOL0085 | C | SK Haná orienteering | 21:09 | + 7:03 |
34. | Yuxuan Bao | OOL0186 | C | SK Haná orienteering | 21:45 | + 7:39 |
35. | Holusek Jiri | OOL0162 | C | SK Haná orienteering | 22:17 | + 8:11 |
36. | Yildiz Orbay | OOL0216 | C | SK Haná orienteering | 22:20 | + 8:14 |
37. | Yahya Orhan Harun | OOL0232 | C | SK Haná orienteering | 22:47 | + 8:41 |
38. | Partuk Amit | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | 23:03 | + 8:57 |
39. | Sarp Ege | OOL0213 | C | SK Haná orienteering | 23:16 | + 9:10 |
40. | Ertas Ozan | OOL0219 | C | SK Haná orienteering | 23:28 | + 9:22 |
41. | Xihan Zhao | OOL0188 | C | SK Haná orienteering | 23:31 | + 9:25 |
42. | Qianhe Liu | OOL0189 | C | SK Haná orienteering | 23:33 | + 9:27 |
43. | Yichen Shi | OOL0190 | C | SK Haná orienteering | 23:52 | + 9:46 |
44. | Pardo Cuesta Pascual | OOL0181 | C | SK Haná orienteering | 25:35 | + 11:29 |
45. | Voloshyn Kyrylo | OOL0196 | C | SK Haná orienteering | 29:11 | + 15:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Room Andres | OOL0262 | C | SK Haná orienteering | 16:38 | |
2. | Stangegaard Perez Pedro | OOL0261 | C | SK Haná orienteering | 17:51 | + 1:13 |
3. | Cuartero Navarro Fransico | OOL0250 | C | SK Haná orienteering | 18:08 | + 1:30 |
4. | Bermejo Gallego Noe | OOL0260 | C | SK Haná orienteering | 19:39 | + 3:01 |
5. | Ondrejka Tomas | OOL0236 | C | SK Haná orienteering | 19:43 | + 3:05 |
6. | Marin Baraza Juandiego | OOL0255 | C | SK Haná orienteering | 19:57 | + 3:19 |
7. | Cano Mellinas Jose David | OOL0254 | C | SK Haná orienteering | 20:08 | + 3:30 |
8. | De La Torre Deaz Hector H | OOL0251 | C | SK Haná orienteering | 20:27 | + 3:49 |
9. | Gonzalo Carjaval Manuel | OOL0257 | C | SK Haná orienteering | 21:02 | + 4:24 |
10. | Armas Ibanez Jesus | OOL0253 | C | SK Haná orienteering | 22:50 | + 6:12 |
11. | Porubsky Peter | OOL0238 | C | SK Haná orienteering | 23:27 | + 6:49 |
12. | Mazanec Jakub | OOL0240 | C | SK Haná orienteering | 29:35 | + 12:57 |
Kapral Jan | OOL0237 | C | SK Haná orienteering | DISK |