Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hyšpler Robin | NNN0097 | Neregistrovaní (NNN) | 51:20 | ||
2. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 51:55 | + 0:35 | |
3. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 52:29 | + 1:09 | |
4. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 52:55 | + 1:35 | |
5. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 53:21 | + 2:01 | |
6. | Střelba Ondřej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | 54:16 | + 2:56 | |
7. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 54:50 | + 3:30 | |
8. | Hulec Filip | PCB | SKP České Budějovice | 55:32 | + 4:12 | |
9. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 55:55 | + 4:35 | |
10. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 58:45 | + 7:25 | |
11. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 61:58 | + 10:38 | |
12. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 63:28 | + 12:08 | |
13. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 63:55 | + 12:35 | |
14. | Kuchyňka Ivan | SJH6602 | SJH Jindřichův Hradec | 65:06 | + 13:46 | |
15. | Rudová Anna | VTA0051 | SC vebr-sport | 65:09 | + 13:49 | |
16. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | SC vebr-sport | 65:48 | + 14:28 | |
17. | Svobodová Anna | VTA0151 | SC vebr-sport | 65:55 | + 14:35 | |
18. | Procházková Nikola | VTA9952 | SC vebr-sport | 67:00 | + 15:40 | |
19. | Procházková Jitka | VTA8051 | SC vebr-sport | 68:39 | + 17:19 | |
20. | Fiala Jan | DOR7802 | OK Dobříš | 69:08 | + 17:48 | |
21. | Blažková Markéta | SJH7550 | SJH Jindřichův Hradec | 71:50 | + 20:30 | |
22. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 72:55 | + 21:35 | |
23. | Trantina Jan | VTA7601 | SC vebr-sport | 84:58 | + 33:38 | |
Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | DISK | |||
Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK | |||
Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovar Jaroslav | NNN0099 | Neregistrovaní (NNN) | 35:16 | ||
2. | Kouba Marek | VTA0202 | SC vebr-sport | 39:53 | + 4:37 | |
3. | Svobodová Jana | VTA9951 | SC vebr-sport | 40:04 | + 4:48 | |
4. | Vondruška Jana | VTA0003 | SC vebr-sport | 40:05 | + 4:49 | |
5. | Krška Vojtěch | KTA8901 | SK Kotnov Tábor | 40:36 | + 5:20 | |
6. | Kovarova Lenka | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 41:23 | + 6:07 | |
7. | Hudeček Petr | KTA9201 | SK Kotnov Tábor | 45:25 | + 10:09 | |
8. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 46:15 | + 10:59 | |
9. | Nouza Michal | SJH0505 | SJH Jindřichův Hradec | 46:17 | + 11:01 | |
10. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 46:52 | + 11:36 | |
11. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 49:45 | + 14:29 | |
12. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 51:42 | + 16:26 | |
13. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 55:11 | + 19:55 | |
14. | Novotný Jan | VTA0301 | SC vebr-sport | 55:30 | + 20:14 | |
15. | Bušík Milan | KTA6301 | SK Kotnov Tábor | 56:15 | + 20:59 | |
16. | Zemanová Petra | KTA | SK Kotnov Tábor | 56:28 | + 21:12 | |
17. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 56:54 | + 21:38 | |
18. | Svobodová Iveta | VTA7651 | SC vebr-sport | 61:19 | + 26:03 | |
19. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 68:08 | + 32:52 | |
Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | DISK | |||
Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | DISK | |||
Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | DISK | |||
Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | DISK | |||
Kovarova Milena | NNN0098 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 22:57 | ||
2. | Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | 23:06 | + 0:09 | |
3. | Deimová Anna | VTA0751 | SC vebr-sport | 23:32 | + 0:35 | |
4. | Novisedlák Denis | VTA0601 | SC vebr-sport | 29:58 | + 7:01 | |
5. | Straka Denis | VTA0501 | SC vebr-sport | 31:44 | + 8:47 | |
6. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 33:11 | + 10:14 | |
7. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | SK Kotnov Tábor | 34:42 | + 11:45 | |
8. | Svobodová Viola | VTA0653 | SC vebr-sport | 35:54 | + 12:57 | |
9. | Svobodová Beáta | VTA0853 | SC vebr-sport | 36:20 | + 13:23 | |
10. | Svoboda Rostislav | VTA | SC vebr-sport | 36:22 | + 13:25 |