Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E1

Datum:
30.03.2018
Místo konání:
Nedamov u Dubé
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Zahájí, Svatá Barbora
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R1
Stavitel tratí:
Kolínová Kristýna - R1
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
B3
2.38 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 35:32
2. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 37:25 + 1:53
3. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 37:49 + 2:17
4. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 40:31 + 4:59
5. Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 41:59 + 6:27
6. Jánská Radka OOB Třebíč 48:15 + 12:43
7. Grassow Petra 13D7051 Kaulsdorfer OLV Berlin 50:18 + 14:46
8. Dźwigała Natalia 23P9551 OK!Sport Warszawa 50:58 + 15:26
9. Chachurska Magdalena 45P8200 KU AZS WAT Warszawa 53:55 + 18:23
10. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 55:30 + 19:58
11. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 58:45 + 23:13
12. Kellner Claudia 32A6651 HSV OL Wiener Neustadt 69:35 + 34:03
13. Jakša David DOK0500 OK Doksy 72:39 + 37:07
14. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 76:23 + 40:51
B5
4.58 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dethloff Sebastian 48D7801 OL-Team Wehrsdorf 61:03
2. Bringezu Dirk 26D6900 OLV Potsdam 64:07 + 3:04
3. Halíř Radim MFP7000 Matfyz Praha 69:36 + 8:33
4. Bringezu Theo 26D0200 OLV Potsdam 74:49 + 13:46
5. Bringezu Hanna 26D0050 OLV Potsdam 80:53 + 19:50
6. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 84:43 + 23:40
7. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 87:32 + 26:29
8. Knaack Jacqueline OK Mark Brandenburg 94:03 + 33:00
Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka DISK
D10L
2.95 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný 24:08
2. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 28:02 + 3:54
3. Berchová Anežka LME0951 SK Los Mělník 30:03 + 5:55
4. Hill Daisy 21G0950 Airienteers 30:04 + 5:56
5. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 31:32 + 7:24
6. Vošlajerová Marie LME1050 SK Los Mělník 36:03 + 11:55
7. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 41:32 + 17:24
8. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 41:59 + 17:51
9. Coufalová Klára ROU0951 SKOB Roudnice nad Labem 42:19 + 18:11
10. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 43:50 + 19:42
11. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 49:51 + 25:43
Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 43:26 + 19:18
D10
1.86 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 18:41
2. Palm Elin 65S0850 Västerås SOK 18:51 + 0:10
3. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 19:13 + 0:32
4. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 22:20 + 3:39
5. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:28 + 5:47
6. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 26:56 + 8:15
7. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 28:30 + 9:49
8. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 30:59 + 12:18
9. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 34:13 + 15:32
10. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 37:06 + 18:25
11. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 39:22 + 20:41
12. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 41:35 + 22:54
13. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 43:27 + 24:46
14. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 44:38 + 25:57
15. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 47:37 + 28:56
16. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 124:23 + 105:42
D12
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 23:13
2. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 23:32 + 0:19
3. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:55 + 4:42
4. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:50 + 5:37
5. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 31:16 + 8:03
6. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 31:32 + 8:19
7. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 32:19 + 9:06
8. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 34:38 + 11:25
9. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 35:34 + 12:21
10. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 35:42 + 12:29
11. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 37:04 + 13:51
12. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:15 + 14:02
13. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:45 + 14:32
14. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 37:54 + 14:41
15. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 38:59 + 15:46
16. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 42:51 + 19:38
17. Vítková Anna DOK0650 OK Doksy 43:01 + 19:48
18. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 44:17 + 21:04
19. Palátová Renáta ABM0655 KOB ALFA Brno 45:52 + 22:39
20. Noiberg Kim Avesta OK 46:07 + 22:54
21. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 46:08 + 22:55
22. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 46:13 + 23:00
23. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 48:44 + 25:31
24. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 49:32 + 26:19
25. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 51:54 + 28:41
26. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 53:05 + 29:52
27. Kůtková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 53:39 + 30:26
28. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 55:35 + 32:22
29. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 62:29 + 39:16
30. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 77:19 + 54:06
31. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 81:30 + 58:17
32. Toporová Kristina Slovenský zväz rádiového orien 95:05 + 71:52
Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno DISK
Carlson Sten IFK Hedemora 46:27 + 23:14
Persson Luise Neregistrovaní 46:46 + 23:33
D14
2.71 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 23:59
2. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 29:27 + 5:28
3. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 29:44 + 5:45
4. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 30:04 + 6:05
5. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 33:12 + 9:13
6. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 33:24 + 9:25
7. Norberg Liv Avesta OK 34:16 + 10:17
8. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 34:53 + 10:54
9. Műller Iga UMKS Kwidzyn 35:12 + 11:13
10. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 35:29 + 11:30
11. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 38:49 + 14:50
12. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 40:32 + 16:33
13. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 40:50 + 16:51
14. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 41:03 + 17:04
15. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 41:14 + 17:15
16. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 41:38 + 17:39
17. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 41:51 + 17:52
18. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 43:17 + 19:18
19. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 43:21 + 19:22
20. Ahlström Maja 65S0450 Västerås SOK 44:05 + 20:06
21. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 44:56 + 20:57
22. Ježková Ivana RBK0555 SK Radioklub Blansko 45:25 + 21:26
23. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 46:03 + 22:04
24. Mandáková Tereza LME0452 SK Los Mělník 49:54 + 25:55
25. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 50:18 + 26:19
26. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 53:22 + 29:23
27. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 58:45 + 34:46
28. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 59:15 + 35:16
29. Toporová Karolina Slovenský zväz rádiového orien 62:15 + 38:16
30. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 72:46 + 48:47
31. Cuninková Katka Slovenský zväz rádiového orien 73:20 + 49:21
32. Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem 80:02 + 56:03
33. Dudová Paula Slovenský zväz rádiového orien 85:43 + 61:44
34. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 114:33 + 90:34
Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Kurucová Adriana Slovenský zväz rádiového orien DISK
D16
3.02 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 34:16
2. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 37:46 + 3:30
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 39:20 + 5:04
4. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 39:44 + 5:28
5. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:04 + 6:48
6. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 44:37 + 10:21
7. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 45:46 + 11:30
8. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:22 + 14:06
9. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 50:43 + 16:27
10. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 51:50 + 17:34
11. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 52:53 + 18:37
12. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:22 + 20:06
13. Larsson Ida 65S0251 Västerås SOK 56:11 + 21:55
14. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 59:51 + 25:35
15. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 63:43 + 29:27
16. Křístková Magdalena ROZ0350 OK Roztoky 69:15 + 34:59
17. Schneider Anne-Charl OK Mark Brandenburg 71:50 + 37:34
18. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 72:07 + 37:51
19. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 72:45 + 38:29
20. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 73:17 + 39:01
21. Houdová Adéla JIL0356 OK Jilemnice 73:40 + 39:24
22. Kowsky Victoria OK Mark Brandenburg 80:37 + 46:21
23. Konopásková Martina DOR0252 OK Dobříš 86:04 + 51:48
24. Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 89:15 + 54:59
25. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 92:02 + 57:46
26. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 92:40 + 58:24
27. Kubalová Alena Slovenský zväz rádiového orien 100:18 + 66:02
28. Sievert Floriane OK Mark Brandenburg 125:32 + 91:16
29. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 138:57 + 104:41
Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast DISK
Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka DISK
Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš DISK
Kuriaková Terézia Slovenský zväz rádiového orien DISK
Kadavá Pavlína JIL0355 OK Jilemnice DISK
Blixt My Avesta OK DISK
D18
3.44 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 50:21
2. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 51:28 + 1:07
3. Kuusisto Idaliiana Koovee 58:06 + 7:45
4. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 59:30 + 9:09
5. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:21 + 10:00
6. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:43 + 10:22
7. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 63:19 + 12:58
8. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:10 + 13:49
9. Radová Kateřina ABM0199 KOB ALFA Brno 65:17 + 14:56
10. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 67:42 + 17:21
11. Plášková Anna ABM0152 KOB ALFA Brno 70:21 + 20:00
12. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 75:25 + 25:04
13. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 76:35 + 26:14
14. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 78:51 + 28:30
15. Matoušková Adéla SLA0151 SKOB Slaný 81:48 + 31:27
16. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:08 + 32:47
17. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 83:36 + 33:15
18. Adorján Luca Eszter 2JD0050 Berliner TSC 94:02 + 43:41
19. Knaack Lisa OK Mark Brandenburg 99:27 + 49:06
20. Brakke Elisabeth Halden SK 102:17 + 51:56
21. Knaack Sarah OK Mark Brandenburg 112:59 + 62:38
Buksová Zuzana Slovenský zväz rádiového orien DISK
D20
3.71 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Aune Karoline Halden SK 42:34
2. Olaussen Idun Kristine Fe Halden SK 49:57 + 7:23
3. Lehner Marei OLG Regensburg 52:00 + 9:26
4. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 53:12 + 10:38 0
5. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 65:14 + 22:40 0
6. Kusber Laura OK Mark Brandenburg 67:08 + 24:34
7. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 87:30 + 44:56 0
Fleisje Ingvild 12N9850 Nittedal Orientering DISK
D21E
4.61 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6957
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 48:00 7689
2. Falk Beata 24S8901 OK Kare 48:59 + 0:59
3. Heittola Suvi 24F9550 Rajamäen Rykmentti 51:23 + 3:23
4. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 54:04 + 6:04 6903
5. Bränneby Linn 2RS9150 Ärla IF 58:46 + 10:46
6. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:53 + 10:53 6278
7. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 60:26 + 12:26 6077
8. Herashchenko Dianora OC München 65:54 + 17:54
9. Machowska Weronika 2DP8650 UKS OSiR Góra Kalwaria 66:48 + 18:48
10. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 68:10 + 20:10 5074
11. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 72:55 + 24:55 4458
Flechsig Theresa 71D9400 USV TU Dresden DISK
D21A
4.26 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7085
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 49:42 7398
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 51:13 + 1:31 7191
3. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 55:05 + 5:23 6665
4. Magnusson Stina 46S9550 OK Nolaskogsarna 55:50 + 6:08
5. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 56:04 + 6:22 6531
6. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 59:26 + 9:44 6072
7. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:55 + 11:13 5870
8. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 61:00 + 11:18
9. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 62:16 + 12:34 5686
10. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 63:24 + 13:42
11. Nilsson Lina 2WS9250 Ulricehamns OK 63:27 + 13:45
12. Ender Franka HSG Turbine Zittau 64:05 + 14:23
13. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 64:13 + 14:31 5420
14. Nieke Corinna 71D9350 USV TU Dresden 64:23 + 14:41
15. Fell Ronja 2JD9350 Berliner TSC 64:39 + 14:57
16. Bader Anne 71D8451 USV TU Dresden 65:23 + 15:41
17. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 65:30 + 15:48 5245
18. Harju Suvi 38F9350 Tampereen Pyrintö 65:44 + 16:02
19. Lundbäck Olga 2KS8550 Domnarvets GOIF 68:30 + 18:48
20. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 69:25 + 19:43
21. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 69:58 + 20:16 4637
22. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 70:24 + 20:42 4578
23. Daniels Amanda Avesta OK 73:32 + 23:50
24. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 73:41 + 23:59
25. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 73:51 + 24:09
26. Spetz Kajsa 2WS9450 Ulricehamns OK 78:20 + 28:38
27. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 79:53 + 30:11 3286
28. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:05 + 30:23 3258
29. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 80:40 + 30:58 3179
30. Wartbichler Gisa 32A8950 HSV OL Wiener Neustadt 84:27 + 34:45
31. Stehlíková Alžbeta Slovenský zväz rádiového orien 86:14 + 36:32
32. Nineh Wolfram USV TU Dresden 100:21 + 50:39
33. Haas Sabine 32D9050 SV IHW Alex 78 Berlin 112:25 + 62:43
Siess Małgorzata 66P7608 UKS Azymut Pabianice DISK
D21B
3.63 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5679
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 54:38 5817
2. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 56:21 + 1:43 5643
3. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 56:59 + 2:21 5578
4. Nordfors Schmiterlöw Maria 2QS8750 Hjobygdens OK 57:42 + 3:04
5. Drągowska Malwina DOB8585 KOB Dobruška 60:01 + 5:23 5271
6. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 60:05 + 5:27 5264
7. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 60:21 + 5:43 5237
8. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 62:44 + 8:06 4995
9. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 63:05 + 8:27 4960
10. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 67:07 + 12:29 4550
11. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 67:10 + 12:32 4545
12. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:33 + 12:55 4507
13. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 69:29 + 14:51
14. Trojecka Marta 23P8350 OK!Sport Warszawa 70:16 + 15:38
15. Gordon Diana 45P9050 KU AZS WAT Warszawa 71:21 + 16:43
16. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 71:45 + 17:07 4080
17. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:29 + 18:51 3905
18. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 74:52 + 20:14 3764
19. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 75:51 + 21:13 3665
20. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 77:04 + 22:26 3541
21. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 79:31 + 24:53 3293
22. Zajícová Kateřina ROZ9553 OK Roztoky 81:18 + 26:40 3112
23. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 81:48 + 27:10 3061
24. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 82:02 + 27:24 3037
25. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 87:32 + 32:54 2480
26. Šebková Jana DKP9250 Oddíl OB Kotlářka 91:54 + 37:16 2037
27. Gustavsson Elin 2PS8850 Centrum OK 94:59 + 40:21
28. Hill Radka 21G8450 Airienteers 100:18 + 45:40
Betková Štěpánka Neregistrovaní DISK
Kamererová Klára KAM9154 OK Kamenice DISK 0
D35A
3.73 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 52:12
2. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 53:18 + 1:06
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 55:51 + 3:39
4. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 59:47 + 7:35
5. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 64:51 + 12:39
6. Müller Andrea thurgorienta 65:00 + 12:48
7. Bächi Ursina thurgorienta 68:46 + 16:34
8. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 72:09 + 19:57
D35B
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 36:23
2. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 39:14 + 2:51
3. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 41:45 + 5:22
4. Sukeníková Zuzana KRN8353 KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:01 + 5:38
5. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:52 + 8:29
6. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 45:52 + 9:29
7. Cherniavsky Inessa 89D8150 OC München 47:20 + 10:57
8. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 53:42 + 17:19
9. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 55:54 + 19:31
10. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 57:54 + 21:31
11. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 61:57 + 25:34
12. Vellechová Radka AOV8050 OOB TJ Baník Ostrava 66:23 + 30:00
13. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 66:28 + 30:05
14. Eiglerová Petra ROU8150 SKOB Roudnice nad Labem 75:47 + 39:24
15. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 76:29 + 40:06
Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem DISK
D40A
3.37 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 45:53
2. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 46:02 + 0:09
3. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 47:20 + 1:27
4. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 48:11 + 2:18
5. Borsitzky Eva 32A7750 HSV OL Wiener Neustadt 49:03 + 3:10
6. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 51:03 + 5:10
7. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 52:37 + 6:44
8. Radová Martina ABM7451 KOB ALFA Brno 53:54 + 8:01
9. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 54:43 + 8:50
10. Aijälä Tiina Kangasala SK 54:55 + 9:02
11. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 55:19 + 9:26
12. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 58:28 + 12:35
13. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 59:24 + 13:31
14. Kurth Susan OLA TSV Deggendorf 60:10 + 14:17
15. Frenzel Frieda 23D7500 ESV Lok Berlin-Schöneweide 60:13 + 14:20
16. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 61:51 + 15:58
17. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 63:59 + 18:06
18. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 64:11 + 18:18
19. Toporová Ľubica Slovenský zväz rádiového orien 65:57 + 20:04
20. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 66:33 + 20:40
21. Singman Palm Eva 65S7550 Västerås SOK 67:17 + 21:24
22. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 67:43 + 21:50
23. Grigaliunaite Agne 28L7850 Saule OK 68:38 + 22:45
24. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 70:13 + 24:20
25. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 71:46 + 25:53
26. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 81:04 + 35:11
27. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 95:40 + 49:47
28. Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 111:46 + 65:53
Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D40B
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 35:06
2. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 36:15 + 1:09
3. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 38:22 + 3:16
4. Śliwczyńska Ilona 53P7850 Team 360° 39:23 + 4:17
5. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:32 + 4:26
6. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 39:37 + 4:31
7. Herrmann Cathleen 48D7850 OL-Team Wehrsdorf 40:00 + 4:54
8. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 40:03 + 4:57
9. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 40:14 + 5:08
10. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 41:19 + 6:13
11. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 44:01 + 8:55
12. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 46:58 + 11:52
13. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 47:18 + 12:12
14. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 47:47 + 12:41
15. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 49:26 + 14:20
16. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 52:32 + 17:26
17. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 56:11 + 21:05
18. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:27 + 25:21
19. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 60:33 + 25:27
20. Pannová Vendula MOV7752 SKOB Ostrava 63:21 + 28:15
21. Synková Šárka DOK7650 OK Doksy 69:45 + 34:39
22. Neumeier Silke OLA TSV Deggendorf 77:34 + 42:28
Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden DISK
D45A
3.05 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 49:48
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 49:58 + 0:10
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 51:00 + 1:12
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:00 + 1:12
5. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 51:17 + 1:29
6. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 53:52 + 4:04
7. Bringezu Kristina 26D6950 OLV Potsdam 55:02 + 5:14
8. Kubald Katrin 13D6950 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:21 + 5:33
9. Vidmuchová Martina PLU7171 TJ SOKOL Plumlov 55:54 + 6:06
10. Ahlström Malena Västeras SOK 55:57 + 6:09
11. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 56:07 + 6:19
12. Kapischke Solveig OK Mark Brandenburg 56:51 + 7:03
13. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 57:01 + 7:13
14. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 57:18 + 7:30
15. Aschacher Angelika 32A6950 HSV OL Wiener Neustadt 57:53 + 8:05
16. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:03 + 10:15
17. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 60:44 + 10:56
18. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:46 + 12:58
19. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 63:11 + 13:23
20. Králová Miriam Slovenský zväz rádiového orien 63:49 + 14:01
21. Olaussen Irene Felde Halden SK 65:12 + 15:24
21. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 65:12 + 15:24
23. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 69:00 + 19:12
24. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 75:15 + 25:27
25. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 75:42 + 25:54
26. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 80:47 + 30:59
27. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 87:25 + 37:37
Kaminskaite Edita Berliner TSC DISK
D45B
2.06 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 29:02
2. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 30:06 + 1:04
3. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 31:42 + 2:40
4. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 32:33 + 3:31
5. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 33:52 + 4:50
6. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 35:00 + 5:58
7. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 35:09 + 6:07
8. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:51 + 7:49
9. Junghanß Diana 48D7050 OL-Team Wehrsdorf 36:54 + 7:52
10. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 39:24 + 10:22
11. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 39:44 + 10:42
12. Herashchenko Eleonora SRC Peleng 40:06 + 11:04
13. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 40:15 + 11:13
14. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 40:29 + 11:27
15. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 40:31 + 11:29
16. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 40:43 + 11:41
17. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 43:16 + 14:14
18. Otrusinová Helena ABM7054 KOB ALFA Brno 43:27 + 14:25
19. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 45:04 + 16:02
20. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 45:31 + 16:29
21. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:25 + 17:23
22. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 49:33 + 20:31
23. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 59:28 + 30:26
24. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 84:23 + 55:21
25. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 89:47 + 60:45
Vogl Karin SV Mietraching DISK
Lindvik-Saevareid Anita 48N6450 Os Orienteringsklubb DISK
D50
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:45
2. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 37:54 + 0:09
3. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 45:06 + 7:21
4. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 45:12 + 7:27
5. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 46:02 + 8:17
6. Palme Guni OK Klosterneuburg 47:29 + 9:44
7. Richter Sabine 71D6650 USV TU Dresden 48:07 + 10:22
8. Huhtanen Meri 38F6450 Tampereen Pyrintö 48:08 + 10:23
9. Brik Ann-Sofie Markaryds FK 48:59 + 11:14
10. Rossberg Cornelia 29D0000 USG Chemnitz 49:11 + 11:26
11. Hufnagel Ingrid OLA TSV Deggendorf 51:54 + 14:09
12. Drechsel Ines 71D6501 USV TU Dresden 53:09 + 15:24
13. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 53:39 + 15:54
14. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 53:49 + 16:04
15. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 54:19 + 16:34
16. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 55:41 + 17:56
17. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 55:59 + 18:14
18. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 58:44 + 20:59
19. Hillebrand Karin 17A6850 ASKÖ Salzburg/Henndorf 59:39 + 21:54
20. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 60:48 + 23:03
21. Larsson Catarina 65S6851 Västerås SOK 61:49 + 24:04
22. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 64:05 + 26:20
23. Harju Ulla 38F6451 Tampereen Pyrintö 67:41 + 29:56
24. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 70:55 + 33:10
25. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 72:04 + 34:19
26. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 74:39 + 36:54
27. Gustafsson Anki 15S6450 Säterbygdens OK 84:58 + 47:13
28. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:43 + 64:58
Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy DISK
Krejbichová Šárka TJP6850 TJ Sokol Troja DISK
D55
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 33:34
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 40:39 + 7:05
3. Kymäläinen Maritta 38F6350 Tampereen Pyrintö 41:18 + 7:44
4. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 41:55 + 8:21
5. Jensch Monika OK Mark Brandenburg 42:26 + 8:52
6. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 44:42 + 11:08
7. Fleisje Kristin 12N6350 Nittedal Orientering 44:44 + 11:10
8. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 45:07 + 11:33
9. Movko Marina 57P6050 Azymut 45 Gdynia 45:40 + 12:06
10. Graumann Heidi 23D6301 ESV Lok Berlin-Schöneweide 46:06 + 12:32
11. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 47:21 + 13:47
12. Zemp Campana Silvia 6QZ6150 ASCO Lugano 47:40 + 14:06
13. Töyrylä Marja Kymin suunnistajat 49:37 + 16:03
14. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 51:16 + 17:42
15. Šimečková Anna Slovenský zväz rádiového orien 52:00 + 18:26
16. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 54:25 + 20:51
17. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:56 + 21:22
18. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 55:07 + 21:33
19. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 61:04 + 27:30
20. Borgenström Lotta Hyvinkään Rasti 61:07 + 27:33
21. Vestola Arja Nastolan Terä 61:48 + 28:14
22. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 62:32 + 28:58
23. Miroshnichenko Elena PionerSK 64:25 + 30:51
24. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 66:52 + 33:18
25. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 69:45 + 36:11
26. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 92:50 + 59:16
27. Halvorsen Annette OK MIlan 99:42 + 66:08
Steinhauser-Kirsch Susanne 89D5950 OC München DISK
D60
2.27 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 36:18
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 37:20 + 1:02
3. Borgenström Outi Ikaalisten Nouseva-Voimaa 38:41 + 2:23
4. Laaksonen Anita Rasti Jyry 40:56 + 4:38
5. Liimatainen Raili Hyvinkään Rasti 42:02 + 5:44
6. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 42:52 + 6:34
7. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 43:19 + 7:01
8. Raiko Erja Hyvinkään Rasti 45:44 + 9:26
9. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 46:47 + 10:29
10. Soloveva Elena 54R5850 PionerSK 47:03 + 10:45
11. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 48:21 + 12:03
12. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:25 + 12:07
13. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 49:19 + 13:01
14. Wegeland Gudrun 46S5750 OK Nolaskogsarna 49:47 + 13:29
15. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 50:26 + 14:08
16. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 51:24 + 15:06
17. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 51:30 + 15:12
18. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 51:51 + 15:33
19. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 53:17 + 16:59
20. Johansson Elisabeth Avesta OK 54:22 + 18:04
21. Janus Andrea 19D5550 SSV Planeta Radebeul 55:50 + 19:32
22. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 57:33 + 21:15
23. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 59:56 + 23:38
24. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 60:40 + 24:22
25. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 62:56 + 26:38
26. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 66:10 + 29:52
27. Lazareva Natalia 57P5550 Azymut 45 Gdynia 67:30 + 31:12
28. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:32 + 33:14
29. Moosberger Ester Ulu's Reisewelt 73:10 + 36:52
30. Fekiačová Mária 57S5850 Športový klub VAZKA Bratislava 73:35 + 37:17
31. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 75:54 + 39:36
32. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:09 + 47:51
D65
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 30:18
2. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 31:11 + 0:53
3. Šumberová Zuzana VLI5351 Slavia Liberec orienteering 33:34 + 3:16
4. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:06 + 3:48
5. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 37:20 + 7:02
6. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 37:59 + 7:41
7. Carlsson Solvej IFK Hedemora 38:14 + 7:56
8. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 39:58 + 9:40
9. Ender Irina HSG Turbine Zittau 46:01 + 15:43
10. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 47:02 + 16:44
11. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 47:04 + 16:46
12. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:02 + 18:44
13. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 49:22 + 19:04
14. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 63:05 + 32:47
15. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 73:01 + 42:43
16. Lucke Helga 71D5050 USV TU Dresden 83:26 + 53:08
D70
1.89 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 37:41
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 41:31 + 3:50
3. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 46:23 + 8:42
4. Salmela Juulia Riihimäen Suunnistajat 46:58 + 9:17
5. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 51:41 + 14:00
6. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 51:58 + 14:17
7. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 52:01 + 14:20
8. Bieri Ruth OLV Zug-Immensee 52:29 + 14:48
9. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 55:01 + 17:20
10. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 56:06 + 18:25
11. Finnilä-Seitajoki Ulla Rasti Jyry 61:02 + 23:21
12. Frovoll Torunn Sturla IF 64:45 + 27:04
13. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 67:50 + 30:09
14. Eurén Lisbeth Avesta OK 88:38 + 50:57
Maija Jansone 39L4450 RIGA SENIORS DISK
H10L
2.95 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 23:45
2. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 24:49 + 1:04
3. Hampl Jan LME0900 SK Los Mělník 27:54 + 4:09
4. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 27:58 + 4:13
5. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 32:06 + 8:21
6. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 33:51 + 10:06
7. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 36:11 + 12:26
8. Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem 38:52 + 15:07
9. Bertien Jiří DKP0901 Oddíl OB Kotlářka 42:06 + 18:21
10. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 50:22 + 26:37
11. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 53:02 + 29:17
12. Daráš Maxmilián DKP0912 Oddíl OB Kotlářka 53:26 + 29:41
13. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 104:30 + 80:45
Kůtek Matěj JEN0902 OB Jenišovice DISK
Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš DISK
Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja DISK
H10
1.86 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 16:03
2. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 17:46 + 1:43
3. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 17:48 + 1:45
4. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 18:06 + 2:03
5. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 18:07 + 2:04
6. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 19:08 + 3:05
7. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 19:33 + 3:30
8. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 19:59 + 3:56
9. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 20:00 + 3:57
10. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 20:48 + 4:45
11. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 20:49 + 4:46
12. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 22:18 + 6:15
13. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:15 + 7:12
14. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 26:05 + 10:02
15. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 26:32 + 10:29
16. Koma Lukáš DOR0903 OK Dobříš 28:11 + 12:08
17. Vojkůvka Matěj DOR0804 OK Dobříš 28:39 + 12:36
18. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 30:20 + 14:17
19. Kumbier Lionel 3LD0800 Berliner Turnerschaft 31:26 + 15:23
20. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 32:01 + 15:58
21. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 36:27 + 20:24
H12
2.59 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 26:02
2. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 26:27 + 0:25
3. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 27:07 + 1:05
4. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 28:03 + 2:01
5. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 28:27 + 2:25
6. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 31:36 + 5:34
7. Palm Erik 65S0600 Västerås SOK 31:39 + 5:37
8. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 31:52 + 5:50
9. Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 32:04 + 6:02
10. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 32:50 + 6:48
11. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 34:23 + 8:21
12. Nekvasil Jakub DKP0607 Oddíl OB Kotlářka 34:38 + 8:36
13. Hay Jack OC München 34:55 + 8:53
14. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 35:23 + 9:21
15. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 35:29 + 9:27
16. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 37:25 + 11:23
17. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 43:54 + 17:52
18. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 44:44 + 18:42
19. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 52:56 + 26:54
20. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 58:10 + 32:08
21. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 60:13 + 34:11
22. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:22 + 40:20
23. Kalenský Tomáš SUL0600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 67:12 + 41:10
24. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 69:06 + 43:04
25. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 75:24 + 49:22
26. Chmelík Štěpán OK Dobříš 79:29 + 53:27
27. Chachurski Mieszko 45P8500 KU AZS WAT Warszawa 79:46 + 53:44
28. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 81:38 + 55:36
29. Herashchenko Rostislav SRC Peleng 111:24 + 85:22
Norberg Patrik Avesta OK 46:10 + 20:08
Mayers Lukas Avesta OK 46:43 + 20:41
Blixt Michael Avesta OK 92:59 + 66:57
H14
3.11 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 29:15
2. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 30:12 + 0:57
3. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 33:38 + 4:23
4. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 34:15 + 5:00
5. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 34:28 + 5:13
6. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 36:24 + 7:09
7. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 36:40 + 7:25
8. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:54 + 7:39
9. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 37:36 + 8:21
10. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 37:59 + 8:44
11. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 38:17 + 9:02
12. Malý Evžen JIL0301 OK Jilemnice 38:33 + 9:18
13. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 39:25 + 10:10
14. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 40:22 + 11:07
15. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 41:05 + 11:50
16. Lange Jonas SV IHW Alex 78 Berlin 43:04 + 13:49
17. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 43:39 + 14:24
18. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 43:53 + 14:38
19. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 44:08 + 14:53
20. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 44:39 + 15:24
21. Müller Wiktor UMKS Kwidzyn 44:47 + 15:32
22. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 44:58 + 15:43
23. Šácha Václav DOR0410 OK Dobříš 45:17 + 16:02
24. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 46:15 + 17:00
25. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 46:29 + 17:14
26. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 47:12 + 17:57
27. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 51:42 + 22:27
28. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 56:13 + 26:58
29. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 65:44 + 36:29
30. Martinkovič Šimon BBM0503 BETA URSUS Orienteering 67:03 + 37:48
31. Hampl Jakub LME0500 SK Los Mělník 69:13 + 39:58
32. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 69:40 + 40:25
33. Lehner Severin OLG Regensburg 69:45 + 40:30
34. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 72:25 + 43:10
35. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 73:25 + 44:10
36. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 74:07 + 44:52
37. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:48 + 46:33
38. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 79:43 + 50:28
Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice DISK
Löhning Jakob 71D0600 USV TU Dresden DISK
Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš DISK
Milota2 Jakub OK Kamenice 51:19 + 22:04
H16
4.01 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 41:50
2. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 42:12 + 0:22
3. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 45:39 + 3:49
4. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 45:58 + 4:08
5. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 47:31 + 5:41
6. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 49:49 + 7:59
7. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 51:06 + 9:16
8. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 51:48 + 9:58
9. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 53:41 + 11:51
10. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 53:42 + 11:52
11. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:32 + 13:42
12. Porzycz Grzegorz 57P0200 Azymut 45 Gdynia 56:28 + 14:38
13. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 58:03 + 16:13
14. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 58:32 + 16:42
15. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 58:52 + 17:02
16. Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 59:32 + 17:42
17. Rudert Henrik SV IHW Alex 78 Berlin 61:26 + 19:36
18. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:40 + 22:50
19. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 65:42 + 23:52
20. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 67:02 + 25:12
21. Ahlström Emil Västeras SOK 75:44 + 33:54
22. Jurčík Tomáš Slovenský zväz rádiového orien 76:05 + 34:15
23. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 77:33 + 35:43
24. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 84:51 + 43:01
25. Novák Daniel RUM0301 ZOOB Rumburk 86:36 + 44:46
26. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 87:51 + 46:01
27. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 91:09 + 49:19
28. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 93:25 + 51:35
29. Nosáľ Michal Slovenský zväz rádiového orien 94:37 + 52:47
30. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 100:01 + 58:11
31. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 101:26 + 59:36
32. Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš 103:01 + 61:11
33. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 107:18 + 65:28
34. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 116:32 + 74:42
35. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 124:13 + 82:23
Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec DISK
Friebe Jonas OLA TSV Deggendorf DISK
Budiský Matej Slovenský zväz rádiového orien DISK
Pravňan Vratko Slovenský zväz rádiového orien DISK
H18
4.39 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 45:30
2. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 46:58 + 1:28
3. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:20 + 2:50
4. Byrczek Jan 14P0000 UKS Kometa Gliwice 48:43 + 3:13
5. Laitinen Vertti Koovee 48:54 + 3:24
6. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 51:41 + 6:11
7. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 57:53 + 12:23
8. Kalkbrenner Daniel OK Mark Brandenburg 58:46 + 13:16
9. Bauer Leon OK Mark Brandenburg 60:45 + 15:15
10. Aune Jonatan Halden SK 62:30 + 17:00
11. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 63:24 + 17:54
12. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 69:11 + 23:41
13. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 69:22 + 23:52
14. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 70:55 + 25:25
15. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 83:48 + 38:18
16. Brychta Jiří JHB0002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 85:47 + 40:17
17. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 90:06 + 44:36
18. Topor Matúš Slovenský zväz rádiového orien 90:20 + 44:50
19. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 91:04 + 45:34
Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering DISK
H20
5.04 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4652
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hellerud Niels Christian Halden SK 41:23
2. Birkeland August Asheim Halden SK 44:25 + 3:02
3. Brendstuen Erlend Halden SK 44:40 + 3:17
4. Lehner Quirin OLG Regensburg 50:01 + 8:38
5. Huhtanen Kiri 38F9800 Tampereen Pyrintö 52:38 + 11:15
6. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 53:09 + 11:46 4853
7. Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden 54:44 + 13:21
8. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 56:05 + 14:42 4608
9. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:25 + 16:02 4496
10. Kapischke Henning OK Mark Brandenburg 58:40 + 17:17
11. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:58 + 17:35 4366
12. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 61:30 + 20:07 4154
13. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 66:16 + 24:53 3755
14. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 68:42 + 27:19 3551
15. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:49 + 31:26 3206
16. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 73:18 + 31:55 3166
17. Knaack Tobias 88D9800 OK Mark Brandenburg 88:09 + 46:46
18. Račko Lukáš Slovenský zväz rádiového orien 101:08 + 59:45
19. Krejbich Daniel TJP9901 TJ Sokol Troja 104:59 + 63:36 512
Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice DISK 0
H21E
6.45 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9065
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 44:57 9882
2. Wartbichler Christian 32A8800 HSV OL Wiener Neustadt 50:20 + 5:23
3. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 51:08 + 6:11 8748
4. Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno 52:08 + 7:11 8564
5. Larsson Viktor 19S8900 Hagaby GoIF 52:10 + 7:13
6. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 52:11 + 7:14 8555
7. Lehner Korbinian OLG Regensburg 52:26 + 7:29
8. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 53:11 + 8:14 8372
9. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 53:18 + 8:21 8350
10. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 53:59 + 9:02 8225
11. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 54:18 + 9:21 8167
12. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 54:28 + 9:31
13. Wołowczyk Krzysztof LCE9502 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:44 + 9:47 8087
14. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 54:46 + 9:49 8081
15. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 56:25 + 11:28 7778
16. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 58:57 + 14:00 7314
17. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 59:19 + 14:22 7246
18. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 62:24 + 17:27 6681
19. Montero Cárceles Elmar MOV9602 SKOB Ostrava 64:17 + 19:20 6335
20. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 64:46 + 19:49 6246
21. Magnusson Erik 46S9300 OK Nolaskogsarna 65:22 + 20:25
22. Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 68:19 + 23:22
23. Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden 71:26 + 26:29
24. Jensch Marco OK Mark Brandenburg 72:12 + 27:15
25. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 74:35 + 29:38
26. Weinig Peter OC München 78:43 + 33:46
27. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:00 + 34:03 3635
28. Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide 81:31 + 36:34
Zelenin Anatoly 71D9300 USV TU Dresden DISK
H21A
5.36 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7480
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 45:31 8143
2. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 51:37 + 6:06 7229
3. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 52:42 + 7:11 7067
4. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 52:50 + 7:19 7047
5. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 55:28 + 9:57 6653
6. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 57:08 + 11:37 6403
7. Krasuski Marcin 23P7200 OK!Sport Warszawa 57:44 + 12:13
8. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 58:37 + 13:06 6181
9. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 59:14 + 13:43 6089
10. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 60:34 + 15:03 5889
11. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 60:52 + 15:21 5844
12. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 60:54 + 15:23 5839
13. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 63:48 + 18:17 5405
14. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 64:28 + 18:57 5305
15. Wolowczyk Michal 4HP9700 UNTS Warszawa 64:40 + 19:09
16. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 65:25 + 19:54 5163
17. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 65:43 + 20:12 5118
18. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 67:27 + 21:56 4858
19. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 68:59 + 23:28 4628
20. Gędziorowski Maciej 45P9000 KU AZS WAT Warszawa 69:51 + 24:20
21. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 70:46 + 25:15
22. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 71:13 + 25:42 4294
23. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 71:23 + 25:52 4269
24. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 71:47 + 26:16
25. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:00 + 28:29 3877
26. Randík Jan SOB8703 SOBSA 74:47 + 29:16 3760
27. Stehlík Ondřej Slovenský zväz rádiového orien 75:03 + 29:32
28. Trávníček Tomáš VLI8202 Slavia Liberec orienteering 75:06 + 29:35 3712
29. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 76:26 + 30:55 3513
30. Łubis Michał 66P8500 UKS Azymut Pabianice 78:28 + 32:57
31. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 79:54 + 34:23 2994
32. Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden 80:14 + 34:43
33. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 80:27 + 34:56
34. Kraemer Peter Post SV Dresden 81:53 + 36:22
35. Košút Martin Slovenský zväz rádiového orien 84:32 + 39:01
36. Kral Adam Slovenský zväz rádiového orien 95:03 + 49:32
37. Patommel Jens 18D7700 Post SV Dresden 95:48 + 50:17
38. Kuriak Jakub Slovenský zväz rádiového orien 97:39 + 52:08
39. Olsson Robin Avesta OK 103:29 + 57:58
40. Seidel Jens 29D7800 USG Chemnitz 134:36 + 89:05
Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Krupa Łukasz 2DP9000 UKS OSiR Góra Kalwaria DISK
H21B
4.70 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4964
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 38:20 5829
2. Spetz Nils 2WS9101 Ulricehamns OK 42:46 + 4:26
3. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 43:36 + 5:16
4. Nilsson Jesper 2WS9100 Ulricehamns OK 44:58 + 6:38
5. Budaj Radoslav Neregistrovaní 46:41 + 8:21
6. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 48:47 + 10:27 4711
7. Goth Johan 2PS8800 Centrum OK 50:17 + 11:57
8. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 50:20 + 12:00
9. Thorstensson Anton 42S9100 IK Hakarpspojkarna 51:04 + 12:44
10. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:09 + 13:49 4351
11. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 52:16 + 13:56 4339
12. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 52:19 + 13:59 4334
13. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 52:34 + 14:14 4307
14. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:03 + 14:43 4255
15. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 53:16 + 14:56 4232
16. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 57:02 + 18:42
17. Olunczek Andrei 71D0000 USV TU Dresden 58:28 + 20:08
18. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 59:57 + 21:37 3517
18. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 59:57 + 21:37 3517
20. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 60:10 + 21:50 3494
21. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 60:12 + 21:52 3491
22. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:48 + 23:28 3319
23. Nordfors Andreas 29S8800 Stora Tuna OK 62:11 + 23:51
24. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko, z. s. 63:21 + 25:01 3154
25. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 64:21 + 26:01 3047
26. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 64:22 + 26:02 3045
27. Drożdż Rafał 23P9300 OK!Sport Warszawa 64:33 + 26:13
28. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 65:42 + 27:22 2902
29. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 66:09 + 27:49 2854
30. Schenker Moritz 32D9301 SV IHW Alex 78 Berlin 68:23 + 30:03
31. Harju Jussi 38F9600 Tampereen Pyrintö 73:16 + 34:56
32. Living Markus 24S8900 OK Kare 74:50 + 36:30
33. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 75:24 + 37:04
34. Zámečník ml. Pavel 3VX9600 Zámečníci 76:14 + 37:54
35. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 77:02 + 38:42
36. Weiss Jan 32D9300 SV IHW Alex 78 Berlin 77:11 + 38:51
37. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 80:05 + 41:45 1365
38. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 93:07 + 54:47 0
Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering DISK 0
Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík DISK
H35A
4.61 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 40:04
2. Plohn Markus 32A8200 HSV OL Wiener Neustadt 41:39 + 1:35
3. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 42:17 + 2:13
4. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 45:03 + 4:59
5. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 45:35 + 5:31
6. Golinowski Paweł Azymut Mochy 47:04 + 7:00
7. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 49:54 + 9:50
8. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 50:21 + 10:17
9. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 50:40 + 10:36
10. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 53:38 + 13:34
11. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 54:25 + 14:21
12. Sengstschmid Georg 32A7900 HSV OL Wiener Neustadt 54:49 + 14:45
13. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 55:48 + 15:44
14. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:45 + 17:41
15. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 58:38 + 18:34
16. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 59:41 + 19:37
17. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 61:50 + 21:46
18. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 63:15 + 23:11
19. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 64:24 + 24:20
20. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:21 + 25:17
21. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 65:55 + 25:51
22. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 66:52 + 26:48
23. Schwartz Tobias 2JD8000 Berliner TSC 68:11 + 28:07
24. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 70:05 + 30:01
25. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 71:52 + 31:48
26. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 79:15 + 39:11
27. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 88:18 + 48:14
28. Matthias Schwartz 3LD8100 Berliner Turnerschaft 89:50 + 49:46
29. Ivanov Sergey 12R8000 OK Kaliningrad 97:54 + 57:50
30. Kühschelm Leopold 3LD7901 Berliner Turnerschaft 113:42 + 73:38
Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice DISK
Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov DISK
H35B
3.44 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 48:57
2. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 51:18 + 2:21
3. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 56:42 + 7:45
4. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 58:01 + 9:04
5. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 SK Žabovřesky Brno 62:27 + 13:30
6. Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 69:50 + 20:53
7. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 72:40 + 23:43
8. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 77:46 + 28:49
9. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 81:44 + 32:47
10. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 82:56 + 33:59
11. Roessler Karsten 19D8000 SSV Planeta Radebeul 83:04 + 34:07
12. Friebe Christian OLA TSV Deggendorf 90:25 + 41:28
13. Kábrt Filip 98Z7900 OK Viníci 101:48 + 52:51
H40A
4.42 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 40:48
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 41:26 + 0:38
3. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 44:41 + 3:53
4. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 46:04 + 5:16
5. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 49:58 + 9:10
6. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 50:22 + 9:34
7. Lundbäck Sven 2KS7500 Domnarvets GOIF 52:27 + 11:39
8. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 52:28 + 11:40
9. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 53:23 + 12:35
10. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 54:50 + 14:02
11. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 55:54 + 15:06
12. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 57:14 + 16:26
13. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 59:18 + 18:30
14. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 59:53 + 19:05
15. Adorján Péter 2JD7300 Berliner TSC 60:30 + 19:42
16. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 60:35 + 19:47
17. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 61:34 + 20:46
18. Komín David PGP7405 SK Praga 66:43 + 25:55
19. Hill Richard 21G7600 Airienteers 71:16 + 30:28
20. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 72:25 + 31:37
21. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 74:56 + 34:08
22. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 75:39 + 34:51
23. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 77:24 + 36:36
24. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 82:00 + 41:12
25. Červený Mojmír ROU7402 SKOB Roudnice nad Labem 84:44 + 43:56
26. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:26 + 49:38
27. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 93:20 + 52:32
H40B
3.31 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 39:24
2. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 42:36 + 3:12
3. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 51:54 + 12:30
4. Cermak Patrik 17S7700 Ekonom Banska Bystrica 52:58 + 13:34
5. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 53:46 + 14:22
6. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 57:01 + 17:37
7. Baechler Olivier 34C6800 OLC SKOG Fribourg 57:34 + 18:10
8. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:12 + 19:48
9. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 59:26 + 20:02
10. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 60:47 + 21:23
11. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 76:29 + 37:05
12. Koma Vít DOR7702 OK Dobříš 76:31 + 37:07
13. Pospíšil Radek 5SX7800 Májovci 79:15 + 39:51
14. Benninger Lorenz 34C7400 OLC SKOG Fribourg 80:43 + 41:19
15. Knaack Mario OK Mark Brandenburg 82:13 + 42:49
16. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 94:02 + 54:38
17. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 94:59 + 55:35
18. Müller Jan 71D7600 USV TU Dresden 121:00 + 81:36
H45A
4.24 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 32A6801 HSV OL Wiener Neustadt 41:06
2. Mager Holger 74D7100 ESV Dresden MTBO 43:31 + 2:25
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:25 + 3:19
4. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 45:03 + 3:57
5. Plesiński Mariusz 10BKPanc 49:02 + 7:56
6. Venäläinen Toni 93F7000 Valkeakosken Haka 50:22 + 9:16
7. Błachut Igor 53P7300 Team 360° 50:57 + 9:51
8. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 51:10 + 10:04
9. Schrago Gregoire 34C6600 OLC SKOG Fribourg 51:13 + 10:07
10. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 52:45 + 11:39
11. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 53:18 + 12:12
12. Bleidorn Stefan 32D6800 SV IHW Alex 78 Berlin 53:28 + 12:22
13. Preisig Stefan 34C7300 OLC SKOG Fribourg 54:17 + 13:11
14. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 56:06 + 15:00
15. Lange Udo SV IHW Alex 78 Berlin 56:20 + 15:14
16. Cherniavsky Sergey 89D7200 OC München 56:31 + 15:25
17. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 58:29 + 17:23
18. Borsitzky Hans 32A7000 HSV OL Wiener Neustadt 60:14 + 19:08
19. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 60:30 + 19:24
20. Grote Andreas 34C6400 OLC SKOG Fribourg 61:25 + 20:19
21. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:27 + 20:21
22. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 62:08 + 21:02
23. Uwe Röhner 32D7200 SV IHW Alex 78 Berlin 62:19 + 21:13
24. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 63:56 + 22:50
25. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 65:34 + 24:28
26. Mieske Frank 13D6702 Kaulsdorfer OLV Berlin 67:34 + 26:28
27. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 67:57 + 26:51
28. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 68:19 + 27:13
29. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 68:54 + 27:48
30. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 70:18 + 29:12
31. Hediger Rolf 34C5900 OLC SKOG Fribourg 70:46 + 29:40
32. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 71:39 + 30:33
33. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 76:01 + 34:55
34. Krasuski Bartłomiej 53P7000 Team 360° 77:58 + 36:52
35. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 78:35 + 37:29
36. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 79:58 + 38:52
37. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 80:44 + 39:38
38. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 83:24 + 42:18
39. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 88:38 + 47:32
40. Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice 94:19 + 53:13
Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H45B
3.22 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 36:51
2. Novák Oldřich DKP7202 Oddíl OB Kotlářka 40:22 + 3:31
3. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 42:28 + 5:37
4. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 43:44 + 6:53
5. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 48:06 + 11:15
6. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 60:27 + 23:36
7. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 61:09 + 24:18
8. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 62:55 + 26:04
9. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 65:06 + 28:15
10. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 65:11 + 28:20
11. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 65:17 + 28:26
12. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 65:18 + 28:27
13. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:21 + 28:30
14. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 68:26 + 31:35
15. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 70:31 + 33:40
16. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 73:55 + 37:04
17. Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport Warszawa 77:15 + 40:24
18. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 85:04 + 48:13
19. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 89:59 + 53:08
H50A
4.10 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 45:30
2. Palm Robert 65S6801 Västerås SOK 46:00 + 0:30
3. Hammer Jost 1AC6500 OLG Biberist SO 46:18 + 0:48
4. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 47:02 + 1:32
5. Koponen Visa Perttelin Peikot 50:14 + 4:44
6. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 50:31 + 5:01
7. Demmig Sven 13D6601 Kaulsdorfer OLV Berlin 51:12 + 5:42
8. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 52:05 + 6:35
9. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 53:07 + 7:37
10. Knitsch Wolfram 57D6500 Post-SV Chemnitz 54:10 + 8:40
11. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 54:30 + 9:00
12. Reisenberger Roland OK Klosterneuburg 54:54 + 9:24
13. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 55:25 + 9:55
14. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 55:46 + 10:16
15. Olisauskas Raimondas Berliner TSC 55:49 + 10:19
16. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 55:54 + 10:24
17. Drechsel Michael 71D6504 USV TU Dresden 56:17 + 10:47
18. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:52 + 12:22
19. Ahlström Joakim Västeras SOK 58:08 + 12:38
20. Král Jozef Slovenský zväz rádiového orien 59:05 + 13:35
21. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 59:36 + 14:06
22. Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin 63:12 + 17:42
23. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:16 + 18:46
24. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:16 + 20:46
25. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 68:41 + 23:11
26. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 73:47 + 28:17
27. Jurčík Peter Slovenský zväz rádiového orien 74:42 + 29:12
28. Östlund Robert 15S6400 Säterbygdens OK 76:47 + 31:17
29. Műller Tomasz UMKS Kwidzyn 80:42 + 35:12
30. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 112:12 + 66:42
Rossberg Veit 29D6500 USG Chemnitz DISK
H50B
2.99 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junghanß Jens 48D6800 OL-Team Wehrsdorf 34:00
2. Vogl Roland SV Mietraching 34:01 + 0:01
3. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 35:04 + 1:04
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 35:41 + 1:41
5. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:52 + 1:52
6. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 36:38 + 2:38
7. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 39:42 + 5:42
8. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 39:46 + 5:46
9. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 41:29 + 7:29
10. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 42:46 + 8:46
11. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 43:03 + 9:03
12. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 43:27 + 9:27
13. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 46:37 + 12:37
14. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 47:18 + 13:18
15. Levý Tomáš ZAM6801 OB TJ Sokol Žamberk 48:30 + 14:30
16. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 49:20 + 15:20
17. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 56:21 + 22:21
18. Rößler Udo OLA TSV Deggendorf 60:38 + 26:38
19. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 67:07 + 33:07
20. Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin 83:28 + 49:28
21. Pelikán Daniel PLU6800 TJ SOKOL Plumlov 115:01 + 81:01
Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H55
3.59 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rudis Algimantas 28L6200 Saule OK 44:17
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 44:18 + 0:01
3. Wälchi Jürg Ulu's Reisewelt 44:29 + 0:12
3. Nyberg Stefan 93S5900 Avesta OK 44:29 + 0:12
5. Herashchenko Valerij SRC Peleng 46:11 + 1:54
6. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 47:50 + 3:33
7. Aeschlimann Ulu Ulu's Reisewelt 49:07 + 4:50
8. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 50:52 + 6:35
9. Hermann Claus 32A5901 HSV OL Wiener Neustadt 51:26 + 7:09
10. Harju Juha-Pekka 38F6200 Tampereen Pyrintö 52:00 + 7:43
11. Vestola Heikki Rastivarsat 52:12 + 7:55
12. Helland Knut Edvard 11N6200 Ostmarka OK 52:28 + 8:11
13. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 53:08 + 8:51
14. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 54:51 + 10:34
15. Chachurski Ryszard 45P6300 KU AZS WAT Warszawa 55:27 + 11:10
16. Wolowczyk Marek 4HP6300 UNTS Warszawa 55:31 + 11:14
17. Mansson Göran Karlshamns OK 57:33 + 13:16
18. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 58:29 + 14:12
19. Saevareid Tommy 48N6000 Os Orienteringsklubb 60:39 + 16:22
20. Teigland Rune 11N6000 Ostmarka OK 62:23 + 18:06
21. Derebrant P-O 1FS5900 SOK Aneby 63:17 + 19:00
22. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:36 + 19:19
23. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 64:02 + 19:45
24. Hellmann René 71D6301 USV TU Dresden 66:22 + 22:05
25. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 67:01 + 22:44
26. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 67:11 + 22:54
27. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 69:52 + 25:35
28. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 70:29 + 26:12
29. Ansorge Ronald 24D5900 SV Robotron Dresden 71:27 + 27:10
30. Andersson Erik OK Österaker 72:12 + 27:55
31. Huhtanen Ossi 38F6300 Tampereen Pyrintö 72:23 + 28:06
32. Kellner Gerhard 32A6200 HSV OL Wiener Neustadt 76:35 + 32:18
33. Jensch Fred OK Mark Brandenburg 76:45 + 32:28
34. Porzycz Jerzy 57P6100 Azymut 45 Gdynia 78:58 + 34:41
35. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 80:30 + 36:13
36. Kymäläinen Jari 38F6100 Tampereen Pyrintö 83:40 + 39:23
37. Kapischke Andreas OK Mark Brandenburg 94:26 + 50:09
38. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 98:53 + 54:36
39. Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 104:13 + 59:56
40. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 118:12 + 73:55
Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha DISK
Šimeček Jozef Slovenský zväz rádiového orien DISK
H60
3.29 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 36:12
2. Magnusson Per 46S5800 OK Nolaskogsarna 37:41 + 1:29
3. Routsi Jyrki Hiisirasti 40:23 + 4:11
4. Töyrylä Teuvo Vehkalahden Veikot 44:11 + 7:59
5. Ziaziulia Ivanas 28L5801 Saule OK 45:46 + 9:34
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 46:32 + 10:20
7. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 48:47 + 12:35
7. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:47 + 12:35
9. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 49:12 + 13:00
10. Solovev Mikhail PionerSK 50:17 + 14:05
11. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 54:03 + 17:51
12. Pidner Valentin 32A5600 HSV OL Wiener Neustadt 54:10 + 17:58
13. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 55:11 + 18:59
14. Gustafsson Leif 15S5800 Säterbygdens OK 55:28 + 19:16
15. Mayer Ewald 32A5700 HSV OL Wiener Neustadt 56:57 + 20:45
16. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 60:01 + 23:49
17. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 61:34 + 25:22
18. Turský Ján Slovenský zväz rádiového orien 61:50 + 25:38
19. Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 62:02 + 25:50
20. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:01 + 26:49
21. Campana Albino 6QZ5800 ASCO Lugano 64:17 + 28:05
22. Movko Sergei 57P5500 Azymut 45 Gdynia 65:18 + 29:06
23. Miroshnichenko Viktor PionerSK 66:57 + 30:45
24. Mitelman Milan Slovenský zväz rádiového orien 67:15 + 31:03
25. Fekiač Jozef 57S5800 Športový klub VAZKA Bratislava 69:44 + 33:32
26. Svensson Peter Avesta OK 70:36 + 34:24
27. Junek Petr STH5501 SK Studenec 73:01 + 36:49
28. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:02 + 38:50
29. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 75:20 + 39:08
30. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 83:19 + 47:07
31. Kirsch Alois 89D5400 OC München 87:09 + 50:57
32. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 89:34 + 53:22
33. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 92:35 + 56:23
34. Kössler Wolfgang Volkssport Berlin 95:15 + 59:03
35. Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš 101:42 + 65:30
Heittola Juhani 31F5500 Finland - non registered DISK
Hones Sepp HSV Ried DISK
Bjärrenholt Eddie Ranäs OK DISK
Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš DISK
Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená DISK
H65
2.98 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 41:05
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 41:17 + 0:12
3. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 41:57 + 0:52
4. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 44:26 + 3:21
5. Ponweiser Franz 32A5100 HSV OL Wiener Neustadt 45:06 + 4:01
6. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 47:07 + 6:02
7. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 48:55 + 7:50
8. Öhlund Per Gustavsbergs OK 49:01 + 7:56
9. Härtelt Helmut 19D0002 SSV Planeta Radebeul 49:08 + 8:03
10. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 49:16 + 8:11
11. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 49:50 + 8:45
12. Schweifer Erwin 32A5200 HSV OL Wiener Neustadt 51:15 + 10:10
13. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 52:04 + 10:59
14. Buchberger Jakob 17A5300 ASKÖ Salzburg/Henndorf 58:05 + 17:00
15. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 58:10 + 17:05
16. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 58:56 + 17:51
17. Hegihogi Yogi OLA TSV Deggendorf 58:59 + 17:54
18. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 59:03 + 17:58
19. Urválek Jiří VLI4701 Slavia Liberec orienteering 59:45 + 18:40
20. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 60:44 + 19:39
21. Fadum Oivind Sande SK 62:59 + 21:54
22. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 63:21 + 22:16
23. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 63:30 + 22:25
24. Nippala Juhani Rasti Jyry 65:09 + 24:04
25. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 67:18 + 26:13
26. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 68:42 + 27:37
27. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 69:30 + 28:25
28. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 72:37 + 31:32
29. Ender Volker HSG Turbine Zittau 75:10 + 34:05
30. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 78:38 + 37:33
31. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 81:36 + 40:31
32. Müller Leo 17A1600 ASKÖ Salzburg/Henndorf 82:03 + 40:58
33. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 83:05 + 42:00
34. Hansson Bengt Säterbygdens OK 86:20 + 45:15
35. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 98:15 + 57:10
Nilsson Björn Rimbo SOK DISK
Stark Bengt OK MIlan DISK
H70
2.53 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:21
2. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 37:28 + 8:07
3. Johansson Anders Avesta OK 38:41 + 9:20
4. Moosberger Max Ulu's Reisewelt 38:43 + 9:22
5. Leino Tapio Helsingin Suunnistajat 38:54 + 9:33
6. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 40:20 + 10:59
7. Moosberger Kurt Ulu's Reisewelt 41:28 + 12:07
8. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 41:41 + 12:20
9. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 42:20 + 12:59
10. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:25 + 14:04
11. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 43:37 + 14:16
12. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 43:43 + 14:22
13. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 44:43 + 15:22
14. Trolsrud Thorolf Botne SK 45:10 + 15:49
15. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:17 + 15:56
16. Siegenthaler Fritz Ulu's Reisewelt 46:14 + 16:53
17. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 48:54 + 19:33
18. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 51:26 + 22:05
19. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 52:37 + 23:16
20. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 56:15 + 26:54
21. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 56:17 + 26:56
22. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 64:09 + 34:48
23. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 65:00 + 35:39
24. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:39 + 39:18
25. Müller Rainer 71D4500 USV TU Dresden 87:27 + 58:06
Salmela Markku Riihimäen Suunnistajat DISK
H75
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 32:01
2. Frovoll Elling Sturla IF 34:10 + 2:09
3. Bieri Walter OLV Zug-Immensee 34:14 + 2:13
4. Paavola Vesa Epilän Esa 43:30 + 11:29
5. Klawun Kendray LTP4200 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:11 + 14:10
6. Seitajoki Reijo Rasti Jyry 46:20 + 14:19
7. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 48:19 + 16:18
8. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 60:20 + 28:19
9. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 61:31 + 29:30
H80
1.89 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 36:25
2. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 41:45 + 5:20
3. Paavola Seppo Epilän Esa 43:39 + 7:14
4. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 43:47 + 7:22
5. Kempf Adolf 15C2600 KTV Altdtorf 54:01 + 17:36
Andris Kalnins 39L3800 RIGA SENIORS DISK
HDR
2.95 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 21:30
2. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 22:05 + 0:35
3. Podhrázský Tomáš ZBM1101 SK Žabovřesky Brno 23:31 + 2:01
4. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 24:00 + 2:30
5. Klein David LTP1200 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:47 + 4:17
6. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 26:06 + 4:36
7. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 26:07 + 4:37
7. Šujánová Berenika SK Radioklub Blansko 26:07 + 4:37
9. Kůtková Sára JEN1351 OB Jenišovice 26:54 + 5:24
10. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 27:00 + 5:30
11. Šujánová Rozárjka SK Radioklub Blansko 27:06 + 5:36
12. Kunst Miroslav SLA1101 SKOB Slaný 27:27 + 5:57
13. Havlák Tobiáš ROU1301 SKOB Roudnice nad Labem 27:58 + 6:28
14. Mager Maximilian 18D0900 Post SV Dresden 28:48 + 7:18
15. Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov 29:19 + 7:49
16. Vaclávíková Anna SKOB Slaný 29:29 + 7:59
17. Mager Tadeus 18D1000 Post SV Dresden 29:39 + 8:09
18. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 30:01 + 8:31
19. Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 30:41 + 9:11
20. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 30:43 + 9:13
21. Zakouřil František TUV1201 SOK TJ Turnov 31:23 + 9:53
22. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 32:18 + 10:48
23. Vošlajer Zdeněk LME SK Los Mělník 32:19 + 10:49
24. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 32:27 + 10:57
25. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 32:48 + 11:18
26. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 33:12 + 11:42
27. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 33:13 + 11:43
28. Skřipský Vojtěch LME1001 SK Los Mělník 33:27 + 11:57
29. Suchánková Ella SKOB Roudnice nad Labem 35:04 + 13:34
30. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 35:53 + 14:23
31. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 36:07 + 14:37
32. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 36:08 + 14:38
33. Zagalski Aleš Neregistrovaní 36:57 + 15:27
34. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 37:00 + 15:30
35. Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný 37:43 + 16:13
36. Grisa Dominik SKOB Slaný 37:44 + 16:14
37. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 37:57 + 16:27
38. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 39:07 + 17:37
39. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 39:20 + 17:50
40. Cichra Patrik Neregistrovaní 39:58 + 18:28
41. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 40:00 + 18:30
42. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 40:15 + 18:45
43. Stehlík Šimon Slovenský zväz rádiového orien 40:22 + 18:52
44. Kalenská Pavla SUL0950 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 40:55 + 19:25
45. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 42:06 + 20:36
46. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 42:24 + 20:54
47. Maškovi ZOOB Rumburk 44:05 + 22:35
48. Hrdličková Anna DOR0955 OK Dobříš 45:51 + 24:21
49. Škáchová Evelína Neregistrovaní 45:59 + 24:29
50. Babická Žofie ZOOB Rumburk 48:39 + 27:09
51. Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:58 + 27:28
52. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 49:35 + 28:05
53. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 54:43 + 33:13
54. Collis Helena DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 54:51 + 33:21
55. Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 55:06 + 33:36
56. Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka 55:36 + 34:06
57. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 62:00 + 40:30
58. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 66:25 + 44:55
59. Knapová Anna MTV Braunschweig 69:50 + 48:20
60. Martinkovičová Jitka BETA URSUS Orienteering 78:56 + 57:26
Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha DISK
Hovadová Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:17 +
P
2.17 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice 24:50
2. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 26:58 + 2:08
3. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 27:41 + 2:51
4. Bringezu Antonio OLV Potsdam 28:37 + 3:47
5. Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem 30:32 + 5:42
6. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 30:33 + 5:43
7. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 31:31 + 6:41
8. Cruse Sina 24D9350 SV Robotron Dresden 33:29 + 8:39
9. Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering 33:36 + 8:46
10. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:21 + 9:31
11. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:07 + 10:17
12. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 35:31 + 10:41
13. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 35:57 + 11:07
14. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 36:50 + 12:00
15. Krákorová Iva Neregistrovaní 37:24 + 12:34
16. Hejna Štěpán LLI0602 TJ Loko Liberec 37:41 + 12:51
17. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 38:50 + 14:00
18. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 40:14 + 15:24
19. Matušinec Jakub Neregistrovaný 40:15 + 15:25
20. Nesměráková Eva SK Los Mělník 40:58 + 16:08
21. Červená Alena ROU7952 SKOB Roudnice nad Labem 42:23 + 17:33
22. Červená Anna ROU0651 SKOB Roudnice nad Labem 42:27 + 17:37
23. Červená Ema ROU0452 SKOB Roudnice nad Labem 42:31 + 17:41
24. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB ALFA Brno 42:51 + 18:01
25. Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov 42:53 + 18:03
26. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 44:36 + 19:46
27. Haider Anna HSV Ried 47:26 + 22:36
28. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 49:08 + 24:18
29. Mišková Katka DKL0252 KOB Kladno 49:22 + 24:32
30. Coufal Kryštof ROU0603 SKOB Roudnice nad Labem 51:47 + 26:57
31. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 52:44 + 27:54
32. Dondová Kateřina ONO7752 SKOB Ostrov 57:00 + 32:10
33. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 69:06 + 44:16
Odehnal Odehnal OK Kamenice DISK
T3
3.45 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burkart David VIC9602 OB Vizovice 46:39
2. Jurga Václav Neregistrovaní 48:56 + 2:17
3. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 53:46 + 7:07
4. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 53:55 + 7:16
5. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 54:34 + 7:55
6. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 54:49 + 8:10
7. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 61:24 + 14:45
8. Votava David 4HX7100 DSVJ 61:39 + 15:00
9. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 62:42 + 16:03
10. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 62:47 + 16:08
11. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 63:14 + 16:35
12. Graumann Friederike 23D9150 ESV Lok Berlin-Schöneweide 63:27 + 16:48
13. Langrová Anna SHK9753 OK Slavia Hradec Králové 64:18 + 17:39
14. Lischka Martin Neregistrovaní 64:59 + 18:20
15. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 65:34 + 18:55
16. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 69:36 + 22:57
17. Novák Jan VLI9300 Slavia Liberec orienteering 70:10 + 23:31
18. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 70:13 + 23:34
19. Kubald Marie 13D0050 Kaulsdorfer OLV Berlin 71:39 + 25:00
20. Otrusinová Jana ABM9560 KOB ALFA Brno 71:52 + 25:13
21. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 72:21 + 25:42
22. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 72:58 + 26:19
23. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 73:09 + 26:30
24. Assarsson Elisabeth Avesta OK 73:21 + 26:42
25. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 73:38 + 26:59
26. Jurgová Martina Neregistrovaní 74:33 + 27:54
27. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 74:42 + 28:03
28. Grassow Thomas 13D6701 Kaulsdorfer OLV Berlin 74:47 + 28:08
29. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 75:17 + 28:38
30. Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:04 + 29:25
31. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 76:31 + 29:52
32. Machara Petr VIP7401 SK VIPrahlo 76:33 + 29:54
33. Theiner Lukáš ABM9610 KOB ALFA Brno 76:42 + 30:03
34. Kalošová Terka TJP8950 TJ Sokol Troja 76:51 + 30:12
35. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 78:49 + 32:10
36. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 78:50 + 32:11
37. Coufalová Monika ROU7552 SKOB Roudnice nad Labem 79:37 + 32:58
38. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 80:18 + 33:39
39. Pelikánová Máša MFP0050 Matfyz Praha 80:44 + 34:05
40. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 80:45 + 34:06
41. Bengtsson Karin 48S5700 Visborgs OK 80:47 + 34:08
42. Kořínek Zdeněk PEN6201 OK RECO Sport 81:33 + 34:54
43. Raudenská Lenka Neregistrovaní 81:44 + 35:05
43. Hinová Hana ONO4201 SKOB Ostrov 81:44 + 35:05
45. Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 82:19 + 35:40
46. Zedníková Michaela Neregistrovaní 82:23 + 35:44
47. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 83:45 + 37:06
48. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 84:16 + 37:37
49. Coufal Marek ROU7400 SKOB Roudnice nad Labem 85:06 + 38:27
50. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 85:16 + 38:37
51. Špičáková Lenka DKP5850 Oddíl OB Kotlářka 85:59 + 39:20
52. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 86:09 + 39:30
53. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 88:47 + 42:08
54. Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor 88:56 + 42:17
55. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 89:56 + 43:17
56. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 90:20 + 43:41
57. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 90:23 + 43:44
58. Gottvaldová Denisa DKL8550 KOB Kladno 91:24 + 44:45
59. Beranová Kateřina STH8851 SK Studenec 91:40 + 45:01
60. Kärkkäinen Ritva Avesta OK 91:49 + 45:10
61. Živcová Pavlína DLT6651 KrOB Rozmarýn Litoměřice 92:30 + 45:51
62. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 94:26 + 47:47
63. Korpiharju Taina Koovee 95:45 + 49:06
64. Pachnik Jedrzej Neregistrovaní 96:02 + 49:23
65. Zdobinský Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 99:53 + 53:14
66. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 100:50 + 54:11
67. Celsner Kenneth Neregistrovaný 101:24 + 54:45
68. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 103:22 + 56:43
69. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 104:15 + 57:36
70. Hladíková Andrea ZOOB Rumburk 104:53 + 58:14
71. Hladík Petr ZOOB Rumburk 105:04 + 58:25
72. Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor 106:18 + 59:39
73. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 106:52 + 60:13
74. Novák Jakub SK OB Chotěboř 109:27 + 62:48
75. Paulů Robert 8RC7300 BZP 110:23 + 63:44
76. Starowicz Kazimierz 66P8900 UKS Azymut Pabianice 110:41 + 64:02
77. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 111:34 + 64:55
78. Hampl Zdeněk LME7402 SK Los Mělník 112:25 + 65:46
79. Hamplová Vendula LME7557 SK Los Mělník 113:13 + 66:34
80. Čermáková Kristýna Slavia Liberec orienteering 113:28 + 66:49
81. Hrubá Veronika Neregistrovaní 116:14 + 69:35
82. Novák Jan TJ Slovan Karlovy Vary 118:22 + 71:43
83. Krejbichová Julie TJ Sokol Troja 120:56 + 74:17
84. Knitsch Beate 57D6750 Post-SV Chemnitz 121:36 + 74:57
85. Engelthaler Vojtěch Neregistrovaní 124:22 + 77:43
86. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 126:34 + 79:55
87. Polgar Erika 2JD7200 Berliner TSC 129:14 + 82:35
88. Ouyang Ping 11N7550 Ostmarka OK 132:59 + 86:20
89. Čermák Ladislav Slavia Liberec orienteering 135:42 + 89:03
90. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 136:37 + 89:58
91. Lischková Olga Neregistrovaní 141:05 + 94:26
92. Potoček Václav 24Z8500 nereg ROZ 149:11 + 102:32
Zavalská Pavla Neregistrovaní DISK
Klimánková Petra 24Z9350 nereg ROZ DISK
Engelthaler Kryštof Neregistrovaní DISK
Ježková Martina Neregistrovaní DISK
Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda DISK
Leciánová Vanda OOP7453 TJ Opava DISK
Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři DISK
Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš DISK
Dohnal Josef USK Praha DISK
Pelikánová Lucie MFP6950 Matfyz Praha DISK
Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš DISK
Oswald Katharina 32A8650 HSV OL Wiener Neustadt DISK
Lehner Ulrike OLG Regensburg DISK
Hlavačka Miroslav SKOB Ostrava DISK
T6
5.68 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 59:45
2. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 60:02 + 0:17
3. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 62:21 + 2:36
4. Ježek Ondřej Neregistrovaní 64:58 + 5:13
5. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 69:57 + 10:12
6. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 70:31 + 10:46
7. Szeliga M. Neregistrovaní 73:21 + 13:36
8. Pachnik Dariusz Neregistrovaný 75:24 + 15:39
9. Pachnik Stanislaw Neregistrovaní 75:50 + 16:05
10. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 78:39 + 18:54
11. Šnyrch Tomáš ABM9919 KOB ALFA Brno 79:17 + 19:32
12. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 80:41 + 20:56
13. Šnyrch Jakub ABM9906 KOB ALFA Brno 81:33 + 21:48
14. Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor 81:49 + 22:04
15. Fojtů Petr Neregistrovaní 81:59 + 22:14
16. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 84:39 + 24:54
17. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 86:33 + 26:48
18. Šnyrch Marek SK Haná orienteering 87:34 + 27:49
19. Moraweck Karolin 1VD8650 SG Zittau Süd 87:55 + 28:10
20. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 90:20 + 30:35
21. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 91:01 + 31:16
22. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 95:34 + 35:49
23. Moraweck Sebastian 1VD8300 SG Zittau Süd 95:49 + 36:04
24. Věříš Michal Neregistrovaní 96:21 + 36:36
25. Doležal Jan Neregistrovaní 97:35 + 37:50
26. Čepelka Michal Neregistrovaní 97:56 + 38:11
27. Novák Jakub RUM0001 ZOOB Rumburk 98:25 + 38:40
28. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 101:10 + 41:25
29. Čechová Lenka Neregistrovaní 102:01 + 42:16
30. Ledecký vladimír Neregistrovaní 102:32 + 42:47
31. Votava Petr