Logo

Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E1

Kategorie: H21E

Datum:
30.03.2018
Místo konání:
Nedamov u Dubé
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Zahájí, Svatá Barbora
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R1
Stavitel tratí:
Kolínová Kristýna - R1
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.

H21E 6.45 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9065

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 44:57 9882
2. Wartbichler Christian 32A8800 HSV OL Wiener Neustadt 50:20 + 5:23
3. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 51:08 + 6:11 8748
4. Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno 52:08 + 7:11 8564
5. Larsson Viktor 19S8900 Hagaby GoIF 52:10 + 7:13
6. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 52:11 + 7:14 8555
7. Lehner Korbinian OLG Regensburg 52:26 + 7:29
8. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 53:11 + 8:14 8372
9. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 53:18 + 8:21 8350
10. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 53:59 + 9:02 8225
11. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 54:18 + 9:21 8167
12. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 54:28 + 9:31
13. Wołowczyk Krzysztof LCE9502 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:44 + 9:47 8087
14. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 54:46 + 9:49 8081
15. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 56:25 + 11:28 7778
16. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 58:57 + 14:00 7314
17. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 59:19 + 14:22 7246
18. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 62:24 + 17:27 6681
19. Montero Cárceles Elmar MOV9602 SKOB Ostrava 64:17 + 19:20 6335
20. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 64:46 + 19:49 6246
21. Magnusson Erik 46S9300 OK Nolaskogsarna 65:22 + 20:25
22. Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 68:19 + 23:22
23. Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden 71:26 + 26:29
24. Jensch Marco OK Mark Brandenburg 72:12 + 27:15
25. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 74:35 + 29:38
26. Weinig Peter OC München 78:43 + 33:46
27. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:00 + 34:03 3635
28. Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide 81:31 + 36:34
Zelenin Anatoly 71D9300 USV TU Dresden DISK