Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Kategorie: D50

Datum:
31.03.2018
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Dlouhý důl, Dlouhý hřeben
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Janata Martin - R1
Stavitel tratí:
Semerád Antonín
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl bez závad
D50
3.06 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 28:42
2. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 29:40 + 0:58
3. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 31:23 + 2:41
4. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:37 + 2:55
5. Palme Guni OK Klosterneuburg 32:55 + 4:13
6. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 33:10 + 4:28
7. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 34:13 + 5:31
8. Brik Ann-Sofie Markaryds FK 34:23 + 5:41
9. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 34:24 + 5:42
10. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:31 + 5:49
11. Harju Ulla 38F6451 Tampereen Pyrintö 34:48 + 6:06
12. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 34:59 + 6:17
13. Rossberg Cornelia 29D0000 USG Chemnitz 35:53 + 7:11
14. Huhtanen Meri 38F6450 Tampereen Pyrintö 37:08 + 8:26
15. Richter Sabine 71D6650 USV TU Dresden 37:20 + 8:38
16. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 38:02 + 9:20
17. Hillebrand Karin 17A6850 ASKÖ Salzburg/Henndorf 38:08 + 9:26
18. Drechsel Ines 71D6501 USV TU Dresden 38:54 + 10:12
19. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 39:16 + 10:34
20. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 39:26 + 10:44
21. Hufnagel Ingrid OLA TSV Deggendorf 39:33 + 10:51
22. Hinkel Katja SV Robotron Dresden 42:27 + 13:45
23. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 42:33 + 13:51
24. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:24 + 14:42
25. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 43:25 + 14:43
26. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 43:48 + 15:06
27. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 45:00 + 16:18
28. Gustafsson Anki 15S6450 Säterbygdens OK 50:33 + 21:51
29. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 51:38 + 22:56
30. Larsson Catarina 65S6851 Västerås SOK 60:23 + 31:41
31. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 66:21 + 37:39
32. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 66:59 + 38:17
33. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:15 + 47:33
Eichler Jan KAS6550 KOB Kamenický Šenov 33:21 + 4:39