Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Kategorie: H60

Datum:
31.03.2018
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Dlouhý důl, Dlouhý hřeben
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Janata Martin - R1
Stavitel tratí:
Semerád Antonín
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H60
3.87 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magnusson Per 46S5800 OK Nolaskogsarna 29:08
2. Routsi Jyrki Hiisirasti 30:46 + 1:38
3. Ziaziulia Ivanas 28L5801 Saule OK 32:07 + 2:59
4. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 32:13 + 3:05
5. Töyrylä Teuvo Vehkalahden Veikot 37:07 + 7:59
6. Bjärrenholt Eddie Ranäs OK 37:18 + 8:10
7. Gustafsson Leif 15S5800 Säterbygdens OK 37:23 + 8:15
8. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 37:27 + 8:19
9. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:42 + 8:34
10. Movko Sergei 57P5500 Azymut 45 Gdynia 39:13 + 10:05
11. Pidner Valentin 32A5600 HSV OL Wiener Neustadt 39:54 + 10:46
12. Hones Sepp HSV Ried 40:45 + 11:37
13. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 41:18 + 12:10
14. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 42:33 + 13:25
15. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 42:45 + 13:37
16. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 43:09 + 14:01
17. Solovev Mikhail PionerSK 45:36 + 16:28
18. Campana Albino 6QZ5800 ASCO Lugano 46:07 + 16:59
19. Svensson Peter Avesta OK 46:12 + 17:04
20. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 47:21 + 18:13
21. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 49:08 + 20:00
22. Mayer Ewald 32A5700 HSV OL Wiener Neustadt 49:38 + 20:30
23. Heittola Juhani 31F5500 Finland - non registered 49:45 + 20:37
24. Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 49:51 + 20:43
25. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 50:50 + 21:42
26. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:55 + 22:47
27. Miroshnichenko Viktor PionerSK 52:54 + 23:46
28. Mitelman Milan Slovenský zväz rádiového orien 53:10 + 24:02
29. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 55:01 + 25:53
30. Junek Petr STH5501 SK Studenec 55:04 + 25:56
31. Kirsch Alois 89D5400 OC München 56:41 + 27:33
32. Turský Ján Slovenský zväz rádiového orien 57:16 + 28:08
33. Kössler Wolfgang Volkssport Berlin 57:37 + 28:29
34. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:54 + 32:46
35. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 63:15 + 34:07
36. Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš 64:01 + 34:53
37. Fekiač Jozef 57S5800 Športový klub VAZKA Bratislava 69:46 + 40:38
38. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 78:26 + 49:18
Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš DISK