Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Kategorie: H65

Datum:
31.03.2018
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Dlouhý důl, Dlouhý hřeben
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Janata Martin - R1
Stavitel tratí:
Semerád Antonín
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H65
3.62 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Härtelt Helmut 19D0002 SSV Planeta Radebeul 32:13
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 33:39 + 1:26
3. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 35:40 + 3:27
4. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 35:56 + 3:43
4. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 35:56 + 3:43
6. Ponweiser Franz 32A5100 HSV OL Wiener Neustadt 36:11 + 3:58
7. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 36:23 + 4:10
8. Nippala Juhani Rasti Jyry 36:38 + 4:25
9. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 38:33 + 6:20
10. Fadum Oivind Sande SK 38:57 + 6:44
11. Schweifer Erwin 32A5200 HSV OL Wiener Neustadt 39:16 + 7:03
12. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 39:33 + 7:20
13. Buchberger Jakob 17A5300 ASKÖ Salzburg/Henndorf 39:38 + 7:25
14. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 40:31 + 8:18
15. Öhlund Per Gustavsbergs OK 41:08 + 8:55
16. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 42:51 + 10:38
17. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 44:25 + 12:12
18. Urválek Jiří VLI4701 Slavia Liberec orienteering 44:45 + 12:32
19. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 46:29 + 14:16
20. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 46:33 + 14:20
21. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 48:48 + 16:35
22. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 49:43 + 17:30
23. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 51:26 + 19:13
24. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 51:34 + 19:21
25. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 53:03 + 20:50
26. Hegihogi Yogi OLA TSV Deggendorf 53:14 + 21:01
27. Müller Leo 17A1600 ASKÖ Salzburg/Henndorf 58:30 + 26:17
28. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 60:26 + 28:13
29. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 60:29 + 28:16
30. Hansson Bengt Säterbygdens OK 61:06 + 28:53
31. Ender Volker HSG Turbine Zittau 62:23 + 30:10
32. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 64:49 + 32:36
33. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:21 + 37:08
34. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 70:57 + 38:44
Nilsson Björn Rimbo SOK DISK
Stark Bengt OK MIlan DISK