Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E3

Kategorie: H21A

Datum:
01.04.2018
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pavlovický důl, Panský háj
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšil Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Ramba Jiří - R3
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H21A
9.22 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7160
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 84:37 7421
2. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 89:05 + 4:28 7024
3. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 89:46 + 5:09 6935
4. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 92:27 + 7:50 6687
5. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 93:14 + 8:37 6592
6. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 94:54 + 10:17
7. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 97:30 + 12:53 6221
8. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 99:02 + 14:25 6069
9. Krasuski Marcin 23P7200 OK!Sport Warszawa 99:24 + 14:47
10. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 99:58 + 15:21 5966
11. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 100:05 + 15:28 5928
12. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 101:12 + 16:35 5812
13. Wolowczyk Michal 4HP9700 UNTS Warszawa 103:56 + 19:19
14. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 106:16 + 21:39 5390
15. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 106:44 + 22:07 5327
16. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 107:00 + 22:23 5280
17. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 111:33 + 26:56 4906
18. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 112:18 + 27:41 4824
19. Stehlík Ondřej Slovenský zväz rádiového orien 115:06 + 30:29
20. Gędziorowski Maciej 45P9000 KU AZS WAT Warszawa 119:25 + 34:48
21. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 121:16 + 36:39 4120
22. Randík Jan SOB8703 SOBSA 124:17 + 39:40 3872
23. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 126:07 + 41:30
24. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 126:41 + 42:04
25. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 130:01 + 45:24 3422
26. Patommel Jens 18D7700 Post SV Dresden 144:09 + 59:32
27. Olsson Robin Avesta OK 145:01 + 60:24
Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Kraemer Peter Post SV Dresden DISK
Košút Martin Slovenský zväz rádiového orien DISK
Kuriak Jakub Slovenský zväz rádiového orien DISK
Łubis Michał 66P8500 UKS Azymut Pabianice DISK
Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden DISK
Kral Adam Slovenský zväz rádiového orien DISK