Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E3

Kategorie: H21B

Datum:
01.04.2018
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pavlovický důl, Panský háj
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšil Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Ramba Jiří - R3
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H21B
7.57 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4885
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 73:09
2. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 79:00 + 5:51 5027
3. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:04 + 8:55 4815
4. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 83:00 + 9:51 4732
5. Thorstensson Anton 42S9100 IK Hakarpspojkarna 86:32 + 13:23
6. Nordfors Andreas 29S8800 Stora Tuna OK 87:11 + 14:02
7. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 89:45 + 16:36 4306
8. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 90:58 + 17:49 4210
9. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 91:18 + 18:09 4166
10. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 92:26 + 19:17 4075
11. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 93:28 + 20:19
12. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:36 + 20:27 3984
13. Drożdż Rafał 23P9300 OK!Sport Warszawa 94:20 + 21:11
14. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 105:27 + 32:18
15. Goth Johan 2PS8800 Centrum OK 110:08 + 36:59
16. Olunczek Andrei 71D0000 USV TU Dresden 110:26 + 37:17
17. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 112:02 + 38:53 2904
18. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 112:03 + 38:54 2886
19. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 117:47 + 44:38 2544
20. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko, z. s. 120:06 + 46:57 2398
21. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 121:39 + 48:30 2297
22. Weiss Jan 32D9300 SV IHW Alex 78 Berlin 123:02 + 49:53
23. Schenker Moritz 32D9301 SV IHW Alex 78 Berlin 124:03 + 50:54
24. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 125:32 + 52:23
25. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 131:52 + 58:43 1715
26. Zámečník ml. Pavel 3VX9600 Zámečníci 134:51 + 61:42
27. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 147:45 + 74:36 827
Budaj Radoslav Neregistrovaní DISK
Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá DISK
Harju Jussi 38F9600 Tampereen Pyrintö DISK
Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering DISK 0