Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách

Kategorie: H55

Datum:
30.03.2018
Místo konání:
Nedamov a Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 133:11
2. Nyberg Stefan 93S5900 Avesta OK 133:30 + 0:19
3. Rudis Algimantas 28L6200 Saule OK 136:06 + 2:55
4. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 140:37 + 7:26
5. Wälchi Jürg Ulu's Reisewelt 143:52 + 10:41
6. Hermann Claus 32A5901 HSV OL Wiener Neustadt 147:09 + 13:58
7. Aeschlimann Ulu Ulu's Reisewelt 147:17 + 14:06
8. Helland Knut Edvard 11N6200 Ostmarka OK 147:50 + 14:39
9. Herashchenko Valerij SRC Peleng 150:39 + 17:28
10. Vestola Heikki Rastivarsat 150:41 + 17:30
11. Harju Juha-Pekka 38F6200 Tampereen Pyrintö 152:05 + 18:54
12. Wolowczyk Marek 4HP6300 UNTS Warszawa 163:29 + 30:18
13. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 163:31 + 30:20
14. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 164:53 + 31:42
15. Mansson Göran Karlshamns OK 165:14 + 32:03
16. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 165:22 + 32:11
17. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 170:07 + 36:56
18. Chachurski Ryszard 45P6300 KU AZS WAT Warszawa 171:04 + 37:53
19. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 180:35 + 47:24
20. Teigland Rune 11N6000 Ostmarka OK 181:13 + 48:02
21. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 187:33 + 54:22
22. Saevareid Tommy 48N6000 Os Orienteringsklubb 187:47 + 54:36
23. Andersson Erik OK Österaker 194:45 + 61:34
24. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 198:32 + 65:21
25. Hellmann René 71D6301 USV TU Dresden 199:33 + 66:22
26. Ansorge Ronald 24D5900 SV Robotron Dresden 205:21 + 72:10
27. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 209:04 + 75:53
28. Huhtanen Ossi 38F6300 Tampereen Pyrintö 214:21 + 81:10
29. Kymäläinen Jari 38F6100 Tampereen Pyrintö 214:45 + 81:34
30. Jensch Fred OK Mark Brandenburg 214:47 + 81:36
31. Kellner Gerhard 32A6200 HSV OL Wiener Neustadt 218:16 + 85:05
32. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 220:01 + 86:50
33. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 223:34 + 90:23
34. Kapischke Andreas OK Mark Brandenburg 240:16 + 107:05
35. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 269:36 + 136:25
36. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 358:01 + 224:50
Šimeček Jozef Slovenský zväz rádiového orien DISK
Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha DISK
Porzycz Jerzy 57P6100 Azymut 45 Gdynia DISK
Derebrant P-O 1FS5900 SOK Aneby DISK
Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar DISK
Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava DISK
Košút Ján Slovenský zväz rádiového orien DISK