Výsledky závodu: Večerník Praha

Datum:
17.12.2017
Místo konání:
centrum Prahy
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
neznámého měřítka a naprosto nevyzpytatelného obsahu (v zásadě je možné všechno)
Ředitel závodu:
Pašek František - R2
Hlavní rozhodčí:
Pašek František - R2
Stavitel tratí:
Pašek František - R2
Kategorie:
A     B    
A
6.20 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Martin NNN9649 Neregistrovaní (NNN) 32:24
2. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 33:08 + 0:44
3. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 34:35 + 2:11
4. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 35:32 + 3:08
5. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 36:18 + 3:54
6. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 38:10 + 5:46
7. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 38:58 + 6:34
8. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 39:45 + 7:21
9. Slabý Jiří NNN8800 Neregistrovaní (NNN) 40:45 + 8:21
10. Melišík Martin TAP0200 A KOB TRETRA Praha 41:17 + 8:53
11. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 42:57 + 10:33
12. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 42:58 + 10:34
13. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 43:19 + 10:55
14. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 43:28 + 11:04
15. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 44:10 + 11:46
16. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 44:49 + 12:25
17. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 45:11 + 12:47
18. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 45:20 + 12:56
19. Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 45:52 + 13:28
20. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 45:53 + 13:29
21. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 46:23 + 13:59
22. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 46:30 + 14:06
23. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 46:32 + 14:08
24. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 46:33 + 14:09
25. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 46:42 + 14:18
25. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 46:42 + 14:18
27. Sedláček Kryštof NNN9149 Neregistrovaní (NNN) 46:59 + 14:35
28. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 47:29 + 15:05
29. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 47:35 + 15:11
30. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 47:37 + 15:13
31. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 48:22 + 15:58
32. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 48:38 + 16:14
33. Fučík Martin 8RC8500 BZP 48:44 + 16:20
34. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 48:45 + 16:21
34. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 48:45 + 16:21
36. Baciák Pavel 8RC7703 BZP 49:07 + 16:43
37. Brtník Adam NNN8749 Neregistrovaní (NNN) 49:13 + 16:49
38. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 49:19 + 16:55
39. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 49:37 + 17:13
40. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 49:48 + 17:24
41. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 50:00 + 17:36
42. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 50:01 + 17:37
43. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 50:10 + 17:46
44. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 50:13 + 17:49
45. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 50:19 + 17:55
46. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 50:35 + 18:11
47. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 51:59 + 19:35
48. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 52:06 + 19:42
49. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 52:09 + 19:45
50. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 52:15 + 19:51
51. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 52:19 + 19:55
52. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 52:29 + 20:05
52. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 52:29 + 20:05
52. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 52:29 + 20:05
55. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 52:34 + 20:10
56. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 52:41 + 20:17
57. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 52:57 + 20:33
58. Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 53:29 + 21:05
59. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 53:38 + 21:14
60. Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 54:01 + 21:37
60. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 54:01 + 21:37
62. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 54:04 + 21:40
63. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 54:05 + 21:41
64. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 54:22 + 21:58
65. Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 54:24 + 22:00
66. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 54:28 + 22:04
67. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 54:42 + 22:18
68. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 55:28 + 23:04
69. Koutný Michal 6YC9000 Neregistrovaní 56:07 + 23:43
70. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 56:24 + 24:00
71. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 56:28 + 24:04
72. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 56:31 + 24:07
73. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 57:04 + 24:40
74. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 57:10 + 24:46
75. Obuškevič Jan SMR7000 C SNS Smržovka 57:17 + 24:53
76. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 57:56 + 25:32
77. Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 58:02 + 25:38
78. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 58:10 + 25:46
79. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 58:46 + 26:22
80. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 58:52 + 26:28
81. Valtr Pavel MFP6600 C VŠSK MFF UK Praha 58:58 + 26:34
82. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 59:05 + 26:41
83. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 59:11 + 26:47
84. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 60:15 + 27:51
85. Procházková Marie KAM9554 E OK Kamenice 60:29 + 28:05
86. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 60:34 + 28:10
87. Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga 60:40 + 28:16
88. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 60:47 + 28:23
89. Aster Tomáš SLA9602 C SKOB Slaný 60:49 + 28:25
89. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 60:49 + 28:25
91. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 60:54 + 28:30
92. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 61:26 + 29:02
92. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 61:26 + 29:02
94. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 62:09 + 29:45
95. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 62:11 + 29:47
96. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 62:15 + 29:51
97. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 62:35 + 30:11
98. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:52 + 30:28
99. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 63:10 + 30:46
100. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 63:24 + 31:00
101. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 65:05 + 32:41
102. Jirásek Kryštof ROZ0101 B OK Roztoky 65:52 + 33:28
103. Čermáková Kateřina ROZ0150 C OK Roztoky 65:59 + 33:35
104. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 66:48 + 34:24
105. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 67:00 + 34:36
106. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 67:30 + 35:06
106. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 67:30 + 35:06
108. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 68:29 + 36:05
109. Urban Hynek 46C6801 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 68:49 + 36:25
110. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 70:34 + 38:10
111. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 70:39 + 38:15
112. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 73:02 + 40:38
113. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 73:15 + 40:51
114. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 73:16 + 40:52
115. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 74:06 + 41:42
116. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 74:41 + 42:17
116. Kafka Šimon 4JC8800 nereg 74:41 + 42:17
118. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 74:55 + 42:31
119. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 74:56 + 42:32
120. Englová Eva NNN9299 Neregistrovaní (NNN) 75:08 + 42:44
121. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 76:40 + 44:16
122. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 77:28 + 45:04
123. Švihra Peter NNN9349 Neregistrovaní (NNN) 78:30 + 46:06
123. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 78:30 + 46:06
125. Nyklová Helena MFP7550 C VŠSK MFF UK Praha 79:58 + 47:34
126. Filip Honza 6EZ7600 Praha 10 82:29 + 50:05
127. Haluza Pavel NNN9449 Neregistrovaní (NNN) 82:38 + 50:14
128. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 83:00 + 50:36
129. Dočekalová Zuzana NNN8899 Neregistrovaní (NNN) 83:44 + 51:20
130. Macková Lenka KAM7051 C OK Kamenice 84:56 + 52:32
130. Svatoň Aleš NNN7449 Neregistrovaní (NNN) 84:56 + 52:32
132. Vyskočilová Karolína DKP8951 Oddíl OB Kotlářka 86:04 + 53:40
133. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 91:10 + 58:46
134. Volencová Kamila 64C8950 Ekonom Praha Outdoor 100:06 + 67:42
135. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 100:50 + 68:26
136. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 107:15 + 74:51
137. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 107:28 + 75:04
138. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 111:17 + 78:53
139. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 114:38 + 82:14
140. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 114:59 + 82:35
Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice DISK
Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha DISK
B
4.90 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 44:01
2. Vavrušová Helena TAP6152 C KOB TRETRA Praha 53:00 + 8:59
3. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 70:37 + 26:36
4. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 73:45 + 29:44
5. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 99:49 + 55:48
6. Lohrová Hana SCP6550 C OK Sparta Praha 100:20 + 56:19
Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice DISK
Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice DISK