Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Babice, Vavřetice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Valnovka, 1:10 000, e = 5m, stav: podzim 2016
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Prášek Přemysl - R3
Stavitel tratí:
Navrátil Boris - R3
Protokol:
Závod byl uspořádán místo pořadatele SK Praga Praha, který závod z důvodu nepovolení zrušil. Shromaždiště i parkoviště bylo situováno na pronajaté louce v obci Řehenice, část Babice. Start i cíl byl umístěn mimo shromaždiště do vzdálenosti 2000m. Závod proběhl za mírně zataženého až slunečného počasí (průměrná teplota 18°C). Cílem proběhlo celkem 1000 závodníků. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Výsledky byly zveřejněny dne 22.10.2017 Hlavní rozhodčí schvaluje konečné výsledky v plném rozsahu dne 22.10.2017 ve 20:00. Výsledky jsou umístěny na systému Oris.
H21L
5.20 km, 150 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8632
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 29:56 8874
2. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 31:03 + 1:07 8561
3. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 31:24 + 1:28 8463
4. Šmelík Martin ASU9644 Magnus Orienteering 32:22 + 2:26 8192
5. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 33:18 + 3:22 7930
6. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 34:29 + 4:33 7598
7. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 34:34 + 4:38 7575
8. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 35:26 + 5:30 7332
9. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 35:28 + 5:32 7323
10. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:43 + 5:47 7253
11. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 35:58 + 6:02 7183
12. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 36:29 + 6:33 7038
13. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 36:50 + 6:54 6940
14. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 37:00 + 7:04 6893
15. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 37:16 + 7:20 6818
16. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 37:29 + 7:33 6757
17. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 37:39 + 7:43 6711
18. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 37:46 + 7:50 6678
19. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 38:08 + 8:12 6575
20. Černohorský Mikuláš RIC9800 OB Říčany 38:31 + 8:35 6468
21. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 38:42 + 8:46 6416
22. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 38:51 + 8:55 6374
23. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 39:12 + 9:16 6276
24. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 39:24 + 9:28 6220
25. Nakvosas Gytis 17L9500 OK Azuolas 39:30 + 9:34
26. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 39:33 + 9:37 6178
27. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 39:45 + 9:49 6122
28. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 39:48 + 9:52 6108
29. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 39:51 + 9:55 6094
30. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 39:57 + 10:01 6066
31. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:09 + 10:13 6010
32. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:14 + 10:18 5986
33. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 40:45 + 10:49 5842
34. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 40:46 + 10:50 5837
35. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 40:55 + 10:59 5795
36. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 41:10 + 11:14 5725
37. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 41:26 + 11:30 5650
38. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 41:37 + 11:41 5599
39. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 41:46 + 11:50 5557
40. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 41:59 + 12:03 5496
41. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 42:10 + 12:14 5445
42. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 42:24 + 12:28 5379
43. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 42:38 + 12:42 5314
44. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 42:45 + 12:49 5281
45. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 43:03 + 13:07 5197
46. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 43:11 + 13:15 5160
47. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:14 + 13:18 5145
48. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 43:26 + 13:30 5089
49. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:31 + 13:35 5066
50. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 43:50 + 13:54 4977
51. Janas Petr PGP7106 SK Praga 44:10 + 14:14 4884
52. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 44:21 + 14:25 4832
53. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:34 + 14:38 4772
54. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 44:47 + 14:51 4711
55. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:05 + 15:09 4627
56. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 45:30 + 15:34 4510
57. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:34 + 15:38 4491
58. Janas Petr PGP0200 SK Praga 45:53 + 15:57 4403
59. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 45:56 + 16:00 4389
60. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 47:15 + 17:19 4020
61. Beneš Filip TAP8701 KOB TRETRA Praha 47:21 + 17:25 3991
62. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 47:56 + 18:00 3828
63. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:00 + 18:04 3809
64. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 49:35 + 19:39 3365
65. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 50:42 + 20:46 3052
66. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 50:46 + 20:50 3034
67. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 51:13 + 21:17 2908
68. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 51:20 + 21:24 2875
69. Komín David PGP7405 SK Praga 51:24 + 21:28 2856
70. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 53:24 + 23:28 2296
71. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 53:42 + 23:46 2211
72. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 53:58 + 24:02 2137
73. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 54:15 + 24:19 2057
74. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 55:06 + 25:10 1819
75. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 55:14 + 25:18
76. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB TRETRA Praha 55:40 + 25:44 1660
77. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov 55:49 + 25:53 1618
78. Vojtík Petr DKP7203 Oddíl OB Kotlářka 55:57 + 26:01 1581
79. Surkov Ivan DKL7400 KOB Kladno 57:24 + 27:28 1174
80. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 57:33 + 27:37 1132
81. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 59:19 + 29:23 637
82. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:52 + 32:56 0
83. Maška Marek MKP8800 SK GORDIC Praha Kačerov 65:32 + 35:36 0
84. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 66:53 + 36:57 0
85. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 75:39 + 45:43 0
86. Mašek Lukáš NNN Neregistrovaní (NNN) 79:37 + 49:41
Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga DISK 0
Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun DISK 0