Výsledky závodu: 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti

Datum:
02.12.2017
Místo konání:
Hvozd - Sport Klub
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Březí, 1:7500, E=5 m
Ředitel závodu:
Grepl Ladislav - R2
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R2
Stavitel tratí:
Beneš Jindřich
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.50 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 21:17
2. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 25:12 + 3:55
3. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 27:28 + 6:11
D14
2.20 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 27:56
2. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 31:02 + 3:06
3. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 33:26 + 5:30
4. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 36:02 + 8:06
5. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 41:15 + 13:19
6. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 71:19 + 43:23
7. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 73:16 + 45:20
D18
4.00 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 58:51
2. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 62:57 + 4:06
3. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 64:43 + 5:52
4. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 66:23 + 7:32
5. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 71:13 + 12:22
D19
5.00 km, 160 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 57:01
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 60:41 + 3:40
3. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 64:33 + 7:32
4. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 74:28 + 17:27
5. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 77:09 + 20:08
6. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 94:29 + 37:28
7. Šebková Klára PTE8550 C TJ Sokol Ptení 97:33 + 40:32
8. Cetkovská Tereza PTE8750 C TJ Sokol Ptení 110:21 + 53:20
Čablová Kristina 4VZ8750 C AK E. Zátopka Kopřivnice DISK
D35
4.00 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 53:59
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 56:32 + 2:33
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 56:51 + 2:52
4. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 56:56 + 2:57
5. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 62:18 + 8:19
6. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 67:22 + 13:23
7. Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 70:10 + 16:11
8. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 70:19 + 16:20
9. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 70:52 + 16:53
10. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 80:40 + 26:41
11. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 90:43 + 36:44
12. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 100:07 + 46:08
13. Volencová Ivana 3SZ5250 C 129:41 + 75:42
14. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 130:27 + 76:28
Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc DISK
Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko DISK
H10
1.50 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 15:50
2. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 21:54 + 6:04
3. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 25:05 + 9:15
4. Pustějovský Matyáš PLU0802 C TJ SOKOL Plumlov 37:42 + 21:52
H14
2.50 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 27:56
2. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 34:01 + 6:05
3. Karásek František PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov 38:21 + 10:25
4. Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 50:27 + 22:31
5. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 54:43 + 26:47
6. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 56:27 + 28:31
Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
MS Soldán Martin PLU C TJ SOKOL Plumlov 40:55 + 12:59
H18
5.00 km, 160 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 60:28
2. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 74:43 + 14:15
Trávníček Jan PLU C TJ SOKOL Plumlov DISK
MS Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko 103:24 + 42:56
H19
5.80 km, 190 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 47:11
2. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 53:52 + 6:41
3. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 55:16 + 8:05
4. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 63:11 + 16:00
5. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 73:36 + 26:25
6. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 75:00 + 27:49
7. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 75:02 + 27:51
8. Kozubík Jiří 3UX8800 C JuraZub Zlín 83:16 + 36:05
9. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 87:04 + 39:53
Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc DISK
H35
5.40 km, 180 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 51:35
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 54:29 + 2:54
3. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 55:01 + 3:26
4. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 59:09 + 7:34
5. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 61:06 + 9:31
6. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 61:36 + 10:01
7. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 63:01 + 11:26
8. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 63:32 + 11:57
9. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 63:59 + 12:24
10. Martinek Pavel PTE7700 C TJ Sokol Ptení 64:51 + 13:16
11. Urban Jan SBK7537 C KOB Start Blansko 66:26 + 14:51
12. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 67:01 + 15:26
13. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 68:06 + 16:31
14. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 69:24 + 17:49
15. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 70:10 + 18:35
16. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:09 + 19:34
17. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 75:22 + 23:47
18. Jurenka Pavel JPV8101 C Oddíl OS SK Prostějov 76:50 + 25:15
19. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 78:17 + 26:42
20. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 82:11 + 30:36
21. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 95:38 + 44:03
22. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 100:01 + 48:26
Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc DISK
Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H50
3.70 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 40:54
2. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:48 + 7:54
3. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 50:49 + 9:55
4. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 53:25 + 12:31
5. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 54:41 + 13:47
6. Živěla Aleš C 56:51 + 15:57
7. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 60:51 + 19:57
8. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 61:28 + 20:34
9. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 62:57 + 22:03
10. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 64:23 + 23:29
11. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 68:33 + 27:39
12. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 72:24 + 31:30
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 74:43 + 33:49
14. Peťovský Jan SBK6201 C KOB Start Blansko 92:20 + 51:26
Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc DISK
HDR
1.60 km, 20 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 19:15
2. Slepánek Kryštof PLU1000 C TJ SOKOL Plumlov 21:04 + 1:49
3. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 21:55 + 2:40
4. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 23:52 + 4:37
5. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 25:01 + 5:46
6. Fráňová Anežka NNN0004 C Neregistrovaní (NNN) 27:46 + 8:31
7. Janeček Tomáš PLU1100 C TJ SOKOL Plumlov 31:34 + 12:19
8. Kopecký Jan JPV C Oddíl OS SK Prostějov 31:36 + 12:21
9. Daněk František SBK1010 C KOB Start Blansko 31:44 + 12:29
10. Škvařil Vojtěch C 32:31 + 13:16
11. Slezákovi Lukáš a Martina JPV C Oddíl OS SK Prostějov 47:08 + 27:53
12. Urban Jan SBK1234 C KOB Start Blansko 56:20 + 37:05
13. Urban Mio SBK1414 C KOB Start Blansko 56:35 + 37:20
14. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 98:26 + 79:11
P
2.10 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Jindřich C 28:27
2. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 30:45 + 2:18
3. Škrabal Milan KON0001 C KOB Konice 38:13 + 9:46
4. Pyykoenen Anni C 38:46 + 10:19
5. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 44:05 + 15:38
6. Fráňa Martin NNN0003 C Neregistrovaní (NNN) 55:18 + 26:51
7. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 80:03 + 51:36
8. Fráňa Petr NNN0005 C Neregistrovaní (NNN) 85:11 + 56:44
Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno DISK