Výsledky závodu: MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 29. ročník

Datum:
09.12.2017
Místo konání:
Lutín
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané
Mapa:
Lutín, 1 : 5 000, E = 5 m, formát A4, bude vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Tomášek Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 14:19
2. Oklešťková Zuzana 3SX0950 C ZŠ Těšetice 32:56 + 18:37
Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
D14
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 13:33
2. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 13:35 + 0:02
3. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 15:42 + 2:09
4. Bartoňková Sára 3SX0650 C ZŠ Těšetice 17:53 + 4:20
5. Grégrová Zuzana 3SX0551 C ZŠ Těšetice 21:37 + 8:04
6. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 25:49 + 12:16
7. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 34:11 + 20:38
8. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 42:08 + 28:35
D18
3.70 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 33:12
2. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 35:45 + 2:33
3. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 39:23 + 6:11
4. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 39:32 + 6:20
5. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 43:46 + 10:34
6. Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 46:43 + 13:31
D19
4.70 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 45:17
2. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 47:08 + 1:51
3. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 52:12 + 6:55
4. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 53:07 + 7:50
5. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 54:09 + 8:52
Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc DISK
D35
4.00 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 32:58
2. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 33:42 + 0:44
3. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 36:07 + 3:09
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 36:24 + 3:26
5. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 37:00 + 4:02
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 37:14 + 4:16
7. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:20 + 6:22
8. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 40:33 + 7:35
9. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 43:07 + 10:09
10. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 45:00 + 12:02
11. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 45:11 + 12:13
12. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 46:18 + 13:20
13. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 53:50 + 20:52
14. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 55:33 + 22:35
15. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 56:31 + 23:33
16. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 58:08 + 25:10
17. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 65:10 + 32:12
18. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 66:55 + 33:57
19. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 73:06 + 40:08
Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc DISK
H10
1.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 9:55
2. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 11:04 + 1:09
3. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 13:51 + 3:56
4. Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl OS SK Prostějov 25:52 + 15:57
H14
1.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 17:19
1. Tomášek Adam CEL0400 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 17:19 + 0:00
3. Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 17:31 + 0:12
4. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 17:33 + 0:14
5. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 19:59 + 2:40
6. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 20:17 + 2:58
7. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 25:39 + 8:20
8. Navrátil Adam 3SX0601 C ZŠ Těšetice 28:08 + 10:49
9. Koutný Vojtěch XXX C 31:55 + 14:36
H18
4.70 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 41:10
2. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 44:04 + 2:54
H19
5.60 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 45:03
2. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 45:36 + 0:33
3. Hladík Ladislav OOL8804 C SK Haná orienteering 46:11 + 1:08
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 48:01 + 2:58
5. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 48:34 + 3:31
6. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 51:17 + 6:14
Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering DISK
Mazanec Jakub UOL9800 C SOB Olomouc DISK
Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc DISK
Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc DISK
H35
5.00 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 40:58
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 41:16 + 0:18
3. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 43:27 + 2:29
4. Martinek Pavel PTE7700 C TJ Sokol Ptení 45:28 + 4:30
5. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 45:32 + 4:34
6. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 46:54 + 5:56
7. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 49:01 + 8:03
8. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 50:06 + 9:08
9. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 50:49 + 9:51
10. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:37 + 11:39
11. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 55:16 + 14:18
12. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 59:37 + 18:39
13. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 60:50 + 19:52
14. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:10 + 25:12
Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž DISK
Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov DISK
Pastrnek Pavel 4EX7600 C SKIVELO Olomouc DISK
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
MS Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 35:43 +
H50
4.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 33:17
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 33:50 + 0:33
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 33:59 + 0:42
4. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 34:50 + 1:33
5. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 35:49 + 2:32
6. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 36:26 + 3:09
7. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 37:55 + 4:38
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 39:57 + 6:40
9. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 42:18 + 9:01
10. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 45:06 + 11:49
11. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 53:42 + 20:25
Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering DISK
Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering DISK
Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering DISK
HDR
1.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoňková Natálie 3SX1050 C ZŠ Těšetice 14:25
2. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 15:01 + 0:36
3. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 16:26 + 2:01
4. Slezák Lukáš JPV C Oddíl OS SK Prostějov 17:37 + 3:12
5. Zifčák Robin 4HC7900 C PSÍ TÝM 17:48 + 3:23
6. Skácel Štěpán CEL C TJ Sokol Čelechovice na Hané 18:24 + 3:59
7. Zifčáková Miroslava 4HC8751 C PSÍ TÝM 18:58 + 4:33
8. Vavrečka Saša JPV C Oddíl OS SK Prostějov 25:08 + 10:43
9. Vavrečka David JPV C Oddíl OS SK Prostějov 25:16 + 10:51
10. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 30:52 + 16:27
11. Markovičová Alexandra JPV8253 C Oddíl OS SK Prostějov 45:55 + 31:30
12. Svoboda Ondřej UOL1201 C SOB Olomouc 46:51 + 32:26
P
3.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 31:14
2. Burgr Ladislav XXX C 35:24 + 4:10
3. Slavíčková Klárka OOL9562 C SK Haná orienteering 35:50 + 4:36
4. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 41:01 + 9:47
5. Melka Vlastimil XXX C 42:44 + 11:30
6. Hubáček Miroslav CEL C TJ Sokol Čelechovice na Hané 50:47 + 19:33
7. Schaffer Matěj 3SX0501 C ZŠ Těšetice 51:38 + 20:24
8. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 56:16 + 25:02
9. Kollárová Ivana XXX C 60:27 + 29:13
Skácel Ondřej CEL C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK