Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Klubové výsledky : TRI (38)

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Háj ve Slezsku
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Mapa:
Ostrá Hůrka 2019
Ředitel závodu:
Hrubý Miroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Vlach Jiří - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Bylo provedeno pár drobných ošetření.
Kategorie:
D10N     D14B     D14C     D16B     D18B     D45C     D55B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H18B     H35C     H50B     H55B     H55C     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 29:03 + 1:10
D14B
3.60 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
31. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 40:35 + 13:46
D14C
2.70 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Krcková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 37:18 + 14:16
D16B
4.90 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 47:39 + 5:00
8. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 52:03 + 9:24
D18B
6.20 km, 270 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 54:03 + 0:21
8. Warcopová Katerina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 63:13 + 9:31
17. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 94:51 + 41:09
D45C
4.80 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 55:10 + 7:47
D55B
4.80 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 61:34 + 6:50
5. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 65:19 + 10:35
H10N
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Škoda Matej TRI1001 C TJ TŽ Třinec 28:04 + 1:12
H10C
2.40 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 23:55 + 5:12
9. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 38:54 + 20:11
H12C
2.70 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 32:15 + 12:57
H14B
4.10 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
30. Ryška Matej TRI0604 B TJ TŽ Třinec 44:01 + 16:17
32. Damek Ondrej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 45:41 + 17:57
H14C
3.60 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Sikora Matej TRI0501 C TJ TŽ Třinec 50:12 + 11:20
9. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 62:22 + 23:30
H16B
6.40 km, 315 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 55:54 + 10:58
23. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 72:54 + 27:58
27. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 93:27 + 48:31
H18B
8.40 km, 375 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 77:31 + 23:39
H35C
7.70 km, 365 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 67:45
H50B
6.50 km, 305 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 58:09 + 3:53
H55B
6.30 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 60:37 + 5:26
H55C
4.30 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 58:57 + 15:49
H70C
2.00 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 47:33 + 20:06
HDR
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Ryšková Klára TRI1250 C TJ TŽ Třinec 25:50 + 0:54
5. Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 27:09 + 2:13
6. Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 29:37 + 4:41
10. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 31:35 + 6:39
14. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 33:39 + 8:43
P
2.90 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Škoda Ondřej TRI C TJ TŽ Třinec 29:16 + 0:23
18. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 44:40 + 15:47
27. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 58:25 + 29:32
T
5.90 km, 260 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 66:52 + 14:47
17. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 145:37 + 93:32