Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

Klubové výsledky : CHC (17)

Datum:
13.04.2019
Místo konání:
Boháňka - Skála
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Vřešťovský chlum, M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Toužil Karel
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Jedlička Michal - R1
JURY:
Turczer Petr, Hadač Miroslav, Cahel Marek
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího a lehce deštivého počasí. Celkem ho absolvovalo 480 závodníků, v cíli bylo ošetřeno několik drobných zranění.Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D16     D18     D20     D45     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H60    
D16
3.79 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Sudoł Hanna CHC0352 K.O.B. Choceň 43:55 + 9:58
Mazurek Joanna CHC0353 K.O.B. Choceň DISK
D18
4.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 49:19 + 9:25
D20
5.61 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7944
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
16. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň 62:25 + 17:45 5726
17. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 63:03 + 18:23 5616
D45
3.89 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 40:29
H16
5.64 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
33. Toborek Jakub CHC0304 K.O.B. Choceň 55:20 + 17:16
45. Strugarek Łukasz CHC0306 K.O.B. Choceň 71:16 + 33:12
H18
7.88 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 63:44 + 2:44
H20
9.68 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8165
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 58:39 9101
H21
11.75 km, 35 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8951
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
9. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 82:11 + 9:28 8440
Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň DISK 0
H35
7.93 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Majasow Kostiantyn CHC8304 K.O.B. Choceň 72:09 + 6:37
H40
6.90 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 59:56 + 6:22
12. Gmur Karol CHC7605 K.O.B. Choceň 78:42 + 25:08
H45
5.49 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
34. Mazurek Piotr CHC7001 K.O.B. Choceň 87:16 + 45:33
H60
4.54 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 76:19 + 28:49